Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért gondolja a barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja a barátnőm, hogy jól keresek?

Figyelt kérdés

Elég kétélű a dolog, mert keresek 250br Pesten, BME gépész diplomával. A barátnőm meg érettségivel 235br.


És persze azt gondolja, hogy keresek vagy 300br. Az már az ő szemében jónak számitana.


És persze megy a feszültség, ha arra hivatkozok, hogy nem birom a sok kiadást. Se kocsit nem tudok magamnak venni, se playstationt, se egy jobb laptopot, se jobb telefont.


Viszont 80-100 ezer forintot utazásra be kell adjak. Mert a csaj utazni szeret. Én meg otthon ülni szeretek.


Na és ha azt mondom, hogy csóri vagyok, akkor kapom az ivet. Ha azt mondom, hogy nem azért szivtam a BME-n, hogy keveset keressek, akkor meg még jobban kapom az ivet.


Sajnos érik az idő, hogy odanyomjam a bérpapiromat az orra alá.


Aztán majd megérti, hogy miért huzom a számat arra, hogy karácsonyra 50-60ezret vár el, ajándékra, merthogy az egész családjának vennem kell ajándékot. Utána meg januárban születésnapja, utána egy hétre meg évforduló.


Én meg fallout4-ezhetek i3-as laptopon (ez az egy szórakozásom van)


2016. nov. 8. 09:23
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/111 A kérdező kommentje:

szóval költözzek oda hozzá, ahol megint nem lesz sok beleszolásom a dolgokba.


legyek eltartott, egy másodlagos ember mindig.

2016. nov. 8. 10:50
 22/111 A kérdező kommentje:

anyámék szerint csak legyen valakim...aztán majd "rátudom"


tehát majd elfogadom, nyelem a feszkót...ez az élet.


persze azt felhánytorgatják, hogy nem keresek jól.


pedig azt is el lehetne fogadni.

2016. nov. 8. 10:52
 23/111 anonim ***** válasza:

Menekülj, amíg lehet, ne akarj pénzeszsákként funkcionálni egy ilyen piócának.

Meg az érdeklődésetek sem egyezik.

2016. nov. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/111 anonim ***** válasza:
100%

Drága, neked nem barátnő, hanem egy pszichológus kéne, méghozzá igen hamar.

Olvasod, amit írsz? Rühelled a csajt, de vele vagy, mert milyen nehéz volt felszedni, és úgyse lesz más?

Mindenért nyivákol, de... mi a de?

Mások ezen a fórumon ilyenkor legalább azzal tudnak védekezni, hogy " de ha egyszer szeretem". Neked még csak ez sincs meg.

Ismered a társfüggőséget? Mert ez nagyon arra hajaz.


Páros lábbal kéne kivágnod a csajt, és megtanulni önállónak lenni. Mert addig egészséges kapcsolatod soha nem lesz.


(Egyébként mindentől függetlenül nyugodt szívvel told az orra alá a bérpapírt. Nem is értem, egy éves kapcsolat után azért ilyenekkel már tisztában szoktunk lenni - főleg, hogy összeköltözést terveztek...)

2016. nov. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/111 anonim ***** válasza:
100%
Vagy munkát vagy barátnőt váltani kellene, leginkább mindkettőt.
2016. nov. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/111 anonim ***** válasza:
100%

Nem rosszból, de én nálad jóval kevesebbet keresek, mégis van egy elég tetemes félretett összegem. Párom még tanul, alkalmi munkákat vállal, és így is el tudunk menni évente 1× egy nagyobb kiruccanásra külföldre, moziba, ide-oda. És ezzel nem éljük fel a tartalékainkat. Elképzelni nem tudom, hogy csinálják egyesek, hogy ennyire kifolyik a pénz a kezükből. Mint mondtam, párom tanul, az ösztöndíja, otkával együtt van kb 90e körül, mégis tud venni magának új videókártyát, tavaly vett új gépet, laptopot... És akkor még ennyi ösztöndíja sem volt.

Szóval első körben: tanulj meg a pénzzel bánni. Második körben: hajítsd ki a p*csát, ha olyanokat vár el, hogy 50-60 ezrekből vegyél karácsonyi ajándékot. Alapból nem értem, miért nem közösen vesztek. Viszont így összességében...teljesen megérdemled "asszonyt". Borzasztóan primitív, agresszív majomnak tűnsz a kérdésed és a válaszaid alapján. Megoldás felé törekvés, kommunikáció 0, csak puffogás, hiszti, dráma... brrr. A hideg kiráz tőletek.

2016. nov. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/111 A kérdező kommentje:

minden egyes kiadott fillért felirok a telefonba egy programba már 5 éve.


Pesten 120-140-ből élek meg.


Havonta 1 hazautazásom anyámkhoz 13 ezer returban.


Ezért megérte tanulni.

2016. nov. 8. 11:08
 28/111 A kérdező kommentje:
félretett pénzem kb fél millio
2016. nov. 8. 11:09
 29/111 A kérdező kommentje:
vettem hangfalat 100ezerért, telefont 60ért, laptopot 160ért, épitettem szobámba gardrobot 50ezerből, de másnak eközben sport motorja van, meg autója, utazgat össsze vissza...
2016. nov. 8. 11:11
 30/111 anonim ***** válasza:
96%
Masnak meg meg ennyi sincs mint neked mégis boldogabb mint te!
2016. nov. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!