Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért gondolja a barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja a barátnőm, hogy jól keresek?

Figyelt kérdés

Elég kétélű a dolog, mert keresek 250br Pesten, BME gépész diplomával. A barátnőm meg érettségivel 235br.


És persze azt gondolja, hogy keresek vagy 300br. Az már az ő szemében jónak számitana.


És persze megy a feszültség, ha arra hivatkozok, hogy nem birom a sok kiadást. Se kocsit nem tudok magamnak venni, se playstationt, se egy jobb laptopot, se jobb telefont.


Viszont 80-100 ezer forintot utazásra be kell adjak. Mert a csaj utazni szeret. Én meg otthon ülni szeretek.


Na és ha azt mondom, hogy csóri vagyok, akkor kapom az ivet. Ha azt mondom, hogy nem azért szivtam a BME-n, hogy keveset keressek, akkor meg még jobban kapom az ivet.


Sajnos érik az idő, hogy odanyomjam a bérpapiromat az orra alá.


Aztán majd megérti, hogy miért huzom a számat arra, hogy karácsonyra 50-60ezret vár el, ajándékra, merthogy az egész családjának vennem kell ajándékot. Utána meg januárban születésnapja, utána egy hétre meg évforduló.


Én meg fallout4-ezhetek i3-as laptopon (ez az egy szórakozásom van)


2016. nov. 8. 09:23
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/111 A kérdező kommentje:

Én pl NÉHA NÉHA szeretnék elmenni ún. görbe estékre, ami kb azt jelenti, hogy otthon iszunk kicsit, utána megyünk egy kört a városban, aztán hajnal 1-2 kor meg már alszunk.


És kaptam az ÍVET, hogy keressek magamnak olyan nőt, akivel végig bulizhatom az éjszakát.


Mert ugyanis elég tisztán látszik, hogy ő nála ez nem pálya. Kényszerűségből, szem-forgatva 1-2 óra alatt akarja letudni, hogy velem kell díbolnia.


Pedig én nem is szeretek inni, meg semmi ilyesmi, de kb 2 havonta azért jó lenne valamit csinálni, engem inkább a zene érdekel, mert általában a teljesen mezei másnaposságtól is halál depressziós leszek, úgyhogy megbánom.

2016. nov. 8. 10:27
 12/111 anonim ***** válasza:
94%

Egy luzer balf.sz vagy, hiába szépíted.


Ha nekem valamire nincs kedvem pénzt kiadni, akkor nem adok. És ezen az égvilágon semmi nem tud változtatni, de főleg nem egy hisztérikus kis pitsa...

2016. nov. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/111 anonim ***** válasza:
100%
De miért kínlódsz még ebben a kapcsolatban?!
2016. nov. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/111 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet, hogy ti baromira nem illetek egymáshoz. Egyikőtök sem nagyon gáz vagy hülye (a bnőd annyiban, hogy nem tudja a pénz értékét)... de miért is vagy vele, ha te is így beszélsz róla (aki szereti a másikat tényleg szerelemmel, az nem úgy beszél róla, mint "a csaj"), meg látszik, hogy nagggyon nem passzoltok? Ja, hogy különben mást nem lenne dugnod?...
2016. nov. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/111 A kérdező kommentje:

hát hallod, ha neked is ráment volna 4-5 éved, hogy találj valakit, akkor te is ragaszkodnál...


mint ahogy a legtöbb ember is kinlódik a gagyi munkahelyein, ahol SOSEM fog meggazdagodni. De azért bejár. Pedig, ha képezné magát és hasonlók...


Rengeteget görnyedtem társkeresők előtt, rengeteget jártam le pesten bulikba, kocsmákba éveken át.


A jóképünek született fiuknak MINDIG jobban ment. Őket nem vágta le nullára, hogyha luzerek, ha ostobák, ha bénák, ha csórik. Nekik a külsejük mindig tolta a szekeret.


És MINDIG olyan nőknek kellettek, akikről én csak álmodhatok.

2016. nov. 8. 10:42
 16/111 anonim ***** válasza:
100%

de miért nem beszélitek meg,hogy ki mennyit keres? ha elmondod neki,hogy alig pár ezerrel keresel nála többet,akkor hátha másképp látja a dolgot.

nem is értem egy kapcsolatban hogy lehet ez titok,hogy ki mennyit keres.

és mi az,hogy 80-100 ezret le kell adnod neki utazásra? ha nem akarsz utazni ,de ő igen,akkor menjen egyedül vagy barátokkal. miért kéne neked is menni ilyen útra,ha nem akarsz és drágának tartod?

szerintem jobban tennéd ha ilyen felesleges hülyeségek helyett(amiket te sem akarsz) félretennél magadnak és idővel tudnál majd venni kocsit vagy amit akarsz. ha csak szórod az ablakon a barátnőd miatt,akkor tényleg nem jutsz előrébb.

meg ez is elég nevetséges,hogy ő megszabja mennyit költs a karácsonyi ajándékára. neked kéne eldönteni.

de mondom, beszéljétek meg ezeket.

2016. nov. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/111 anonim ***** válasza:
92%
amúgy a leírásból és a kommenjeidből süt,hogy nem szereted kicsit sem . akkor mi a frásznak vagy együtt vele?
2016. nov. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/111 anonim ***** válasza:
100%

De ezzel magadat meg a lányt is k...ra megalázod. Csak azért, hogy legyen melletted vki, akármennyire lenézed, undorítóan beszélsz róla...


Ha meg ennyire kell, akkor bizony fogadd el a dolgait, és ne picsogj. Vmit vmiért.

2016. nov. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/111 A kérdező kommentje:

költhetek én akármennyit, csak ha nem egyezik az elvárással, akkor jön a retorzió és a pattogás.


Sajnos az ő szülei olyanok, hogy apuka tenyerén hordozza a családot, anyuka a főnök.


Én családi köröm meg annyiból áll, hogy anyám éjjel nappal dolgozik a vállalkozásban, apám pánikbetegség miatt otthon ül már több mint 15 éve...


És van egy hajadon maradt nagynéném aki meg mindig megmondja a magáét.


Lassan egy év alatt nem esett le nekik, hogy barátnőm van...de jobb is....nem vagyok vevő a keresetlen köcsög kommentjeikre.

2016. nov. 8. 10:47
 20/111 A kérdező kommentje:

kaptam egy lakást pesten, abban élek. Öcsém is ott lakik másfél év, mert iskolába jár.


Minden rezsit én fizetek, a köcsög gyerek meg elveri a pénzt iphonera meg ruhákra meg hülyeségekre.


A csajnak is van lakása, akarja, hogy költözzek oda.


A 20 millás lakásomat meg hagyjam a köcsög naplopó öcsémre. JÓ üzlet...


Csajom tegnap elengedett egy olyat, hogy "úgyse lesz enyém az a lakás sosem"


Mert még nagynéném rajta tartja a haszonélvezetet. De a tulajdonos én vagyok

2016. nov. 8. 10:49
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!