Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz hogy a mai világban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz hogy a mai világban férfiként tilos házasság alatt ingatlant venni?

Figyelt kérdés

Mindenképpen még egyedül kell összerakni és azt már nem veheti el bemondásra egy nő sem.

Nekem legalábbis minden férfi ismerősöm ezt mondja.


2023. júl. 3. 13:57
 81/98 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak nem irat aléá nyilatkozatot a feleségével, hogy abból ő nem kér semmit válás esetén se, akkor ugorhat a fele.
2023. júl. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/98 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, úgy látszik, én valamit nagyon rosszul csinálok, mert anyagilag nő létemre mindig én húzom a rövidebbet.

Példa az exem és a kocsim esete:

Összejöttünk, volt egy 17 éves kocsija annak megfelelő állapotban, nekem egy 5 éves kocsim, nyilván sokkal jobb állapotban, a maga kategóriájában a legjobb felszereltséggel, bőr ülés stb.

Az egy dolog, hogy közös progira mindig az enyémmel mentünk, megbízhatóbb, kényelmesebb, oké, adom.

De egy idő után azon kaptam magam, hogy mindenhova az enyémmel megy egyedül is, lassan engedélyt kell kérnem, hogy elvigyem a saját kocsimat. Ha véletlenül nem vihette el, mert nekem kell, konkrétan megsértődött meg ment a pofavágás.

Szakításkor megvette volna 1 millióért az 5 milliót érő kocsit(a legolcsóbb eladó ugyanilyen 4,7 volt akkor, megnéztem) és megsértődött, hogy nem vagyok vevő az év üzletére 😃

De rengeteget tudnék mesélni hasonló storykat. Ahogy megneszelik, hogy millió körül keresek, már derogál fizetni a saját részüket bármiből is, rögtön költöznének hozzám. Meg olyan helyekre mennének az én kontómra velem nyaralni, amit maguknak sosem fizetnének ki.

Ezért sem ismerkedem már, elegem van a sóher olcsójánosokból, akik hülyének néznek. Nőként lesülne a bőr a képemről fordítva.

2023. júl. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/98 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok. Annyit hozzátennék még, hogy a férfiak, akikkel dolgom volt valahogy úgy érezték ahogy komolyabbra fordult kicsit a dolog, hogy nekik kell beosztani a pénzem, vagy hogy az a "mi" pénzünk.

Pl vettem egy drágább parfümöt, akkor miért költök erre, vegyünk inkább grillt a kertbe stb. Pedig egy forintot nem kellett adjon semmibe, mégis beosztotta volna a pénzem.

Biztos hogy van nőben is sok ilyen, én elhiszem. Viszont azt is tudom tapasztalatból, hogy férfiak is ugyanúgy rögtön aranyásó üzemmódba kapcsolnak ha lehetőségük van rá. Tisztelet a kivételnek. És meg is értem azokat a férfiakat, akik féltik a pénzüket, én is besokalltam már nő létemre.

2023. júl. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/98 anonim ***** válasza:
100%

"mert anyagilag nő létemre mindig én húzom a rövidebbet."


Rengeteg ilyen van, csak itt husztiznek a minimálbéres lúzerek.

2023. júl. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/98 anonim ***** válasza:
100%

82

Erre a megoldás, hogy jó módú padokkal ismerkedj, akik nem akarnak lehuzni.

2023. júl. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/98 anonim ***** válasza:
100%
Te tartod el? Oké. A csed fél évig bruttó fizetés, utána a gyed 2 evig viszonylag jó pénz, utána vissza dolgozni. Aruld már el, miféle eltartasrol beszélsz? Nálunk pl ez van, plusz van am nekem is megtakarítasom. Meg mondjuk olyan férfit valasztottam, aki felfogja, hogy ha közösen gyereket vallalunk, akkor az nem személyes szívesség, hogy ő tovabb dolgozik, míg én a gyerekkel vagyok.
2023. júl. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/98 anonim ***** válasza:
100%

"Meg mondjuk olyan férfit valasztottam, aki felfogja, hogy ha közösen gyereket vallalunk, akkor az nem személyes szívesség, hogy ő tovabb dolgozik, míg én a gyerekkel vagyok."

Tényleg ennyi a titok nyitja. Bajlódjon a halál egy gyökérrel, aki szerint szépen meg kéne köszönnöm, hogy pénzt tesz a közösbe, mialatt én kihordom, megszülöm és ellátom a gyerekét.

2023. júl. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/98 anonim ***** válasza:
100%

87) igen, ez azoknál a kapcsolatoknál különösen cuki, ahol a pasi erőlteti a gyerekvállalást (bőőven van ilyen).

"A kedvemért dobd el a karrieredet, amit 10 éve építesz és amiért tanultál, tedd kockára a testi és mentális egészségedet, vigyél végig 1-3 terhességet és a szülés borzalmait, aztán maradj a négy fal között évekig sz.ros pelenkákkal és mosogatnivalóval, amíg én zavartalanul építgetem tovább a karrieremet. Ja és legyél rohadtul hálás, hogy megosztom veled a pénzt, amit keresek, amíg te keresőképtelen vagy."

2023. júl. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/98 A kérdező kommentje:

"Te tartod el? Oké. A csed fél évig bruttó fizetés, utána a gyed 2 evig viszonylag jó pénz, utána vissza dolgozni."

Most akkor döntsétek már el hogy előadjátok a nagy halált h nincsetelenk lesztek mert szülni kell vagy h megkeresitek ugyanazt a pénzt, mert a kettő együtt nem megy.😃

2023. júl. 5. 06:25
 90/98 anonim ***** válasza:
100%
Megkeressük, angyalom. Pont ezert nincs értelme a kérdesednek. Megkeressük, plusz gyereket szülünk, plusz még a munkankbol is kiesünk erre az időre, hogy utana duplán teperhessünk, miközben a gyerekkel mindig nekünk kell táppénzre menni, ami miatt a főnökünk meg a férjünk is folyton minket okol, plusz takaritunk, főzünk, tartunk egy normalis rendet. Es még ezek utan a ferjünk rinyalna, mert azalatt a 2 év alatt, amig a gyerekevel otthon voltunk és mégis kerestünk pénzt is, nekei esetleg több volt a fizuja, és szerinte emiatt már neki jarna a komplett ház. Interesting.
2023. júl. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!