Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz hogy a mai világban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz hogy a mai világban férfiként tilos házasság alatt ingatlant venni?

Figyelt kérdés

Mindenképpen még egyedül kell összerakni és azt már nem veheti el bemondásra egy nő sem.

Nekem legalábbis minden férfi ismerősöm ezt mondja.


2023. júl. 3. 13:57
 51/98 anonim ***** válasza:
13%
A sok gyerekmániás - nem kötelező ám gyereket vállalni.
2023. júl. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/98 anonim ***** válasza:
100%
Tehat megint egy kerdes, ami atcsapotta kerdezo reszebol megfejtesbe. Nem, nem tilos ingatlant venni, semmi nem tiltja. Az osszes baromsag, amit osszehordasz melle, az a te, es a deliriumos haverjaid kepzeletenek a szulemenye.
2023. júl. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/98 anonim ***** válasza:
100%
51) a párok túlnyomó többsége szeretne gyereket vállalni, ezért érdemes ennek a vonatkozásait figyelembe venni ilyen kérdéseknél. Nem releváns a 'jóvan nem kötelező' odaböfögés, mivel az esetek többségében ez is a helyzet része.
2023. júl. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/98 anonim ***** válasza:
86%
Imádom az ilyen kétbites kérdezőket. Feltesz egy kérdésnek álcázott hímsovi kijelentést, majd minden választól függetlenül hajtja a magáét, mint egy retardált papagáj. Hiába írod le a baromságaidat még hatszor, hivatkozol a fiktív haverjaid sanyarú sorsára és tálalod mint reprezentatív statisztikát, értelme nem lesz több. Akkor meg minek kérdezed? Ha echo chamber kell, menj a Férfihangra, ott dühönghetsz a többi lúzerrel a Zelnyomáson.
2023. júl. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/98 anonim ***** válasza:
100%

51

A férfinak sem.

2023. júl. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/98 A kérdező kommentje:
54 azért mert nekem ismerősi körben ezek a tapasztalatok jönnek vissza és én is megéltem h mennyire erőltetik egyes nők a házasságot.
2023. júl. 3. 15:44
 57/98 anonim ***** válasza:
100%
56) tehát eosszul járt 3 ismerősöd (mármint szerintük, én meghallgatnám az exeiket is), te meg betojtál, mert 2 nő házasságot akart tőled komoly kapcsolatban. Ez ám a statisztika és a pontosan levont arányos következtetések! Ez alapján már érdemes kijelenteni, hogy TILOS közös ingatlant venni, ne is pazarold az energiádat arra, hogy felfogd a válaszokat pl a jogszabályi háttérről 😂
2023. júl. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/98 anonim ***** válasza:
100%
Amennyire nőként tilos, Mucuka. De hitel nélkül vedd, ne a feleségeddel fizettesd.
2023. júl. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/98 anonim ***** válasza:
93%

"Inkább férfiakat szokott kisemmizni az ex feleség"


Ja, persze, ezt mondta egy ismerősöm is, mert nem kapta meg a beje által örökölt ingatlan felét, és a nyaraló felét, ami házasság előtt is már a nőé volt. Ő akarta lehuzni az exnejet, de az ellenkezőjet terjesztette mindenkinek

2023. júl. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/98 A kérdező kommentje:

57, ha mindenhonnan ezt hallom azért az eléggé gyankvásra ad okot. Meg nem betojtam hanem egyszerűen nem bíztam bennük meg annyira h ilyen szorosra fűzzem velük a kapcsolatot. Szerintem ez teljes mértékben az én döntésem h kivel akarom összekötni az életem.

Amúgy megkaptam a választ kb. Ha ilyen helyzet felmerülne akkor lesz házassági szerződés, ha nem tetszik akkor nem tetszik, de én biztos nem fogok beállni baleknak.

2023. júl. 3. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!