Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 33 éves férfiként hol tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

33 éves férfiként hol tudok olyan nővel ismerkedni ki nem zárkozna el a házasságtol idővel?

Figyelt kérdés
2018. júl. 27. 00:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Masok neveben nem tudok nyilatkozni, de ahova en jarok: sportkor, tarsasjatek klub, egyedul biciklizem es futok, igy utca, kerekparut, sportpalya, busz, vonat, kavezok, posta, bank, kirandulohelyek, futoversenyek, vizpart es strand.
2018. júl. 27. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Így konkrétan olyat keresel aki házasodni akar?

Én pl 27 éves vagyok, de soha az életemben nem akartam férjhez menni. Semmi különösebb oka nincs, csak fölöslegesnek tartom.

Ettől függetlenül nem hiszem, hogy olyan nehéz lenne ilyen nőt találni.

Neked miért fontos a házasság?

2018. júl. 27. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%

Bárhol. Belőlem sem nézné ki senki, hogy pár év párkapcsolat után már illőnek tartanám a házasságot és nem akarok 30 éves koromig bohóckodni meg szánalmaskodni "élehethársi khapcsolahtban" (gyűlölöm ezt a szót).


De arra készülj, hogy kevesen vagyunk. A többségnek semmi sem szent, sem női, sem férfi oldalról sem. Annyira tiszteli a hagyományokat, hogy épphogy nem szarik karácsonykor az asztal közepére, mert ugyan miért fontos a közös ünneplé és ugyan miért ne lehetne oda szarni, ahova akar, elvégre is ez épp olyan szabadság, mint az, hogy nem néznek ki, ha nem akarsz házasodni.

2018. júl. 27. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 peca1000 ***** válasza:
49%

Jól elhúztad az időt, hogy eddig nem kerestél ilyen nőt.


Menj fel a netes társkeresökre, ott találni fogsz.


De kicsi az esély rá, mert a korosztályod vagy házas már, vagy elváltként keres partnert úgy, hogy eszébe sincs még egyszer férjhez menni, mert rájött, hogy mekkora baromság.


2X nősültem, tudom miről beszélek.


Megbànta mindkét feleségem, hogy nem maradtunk élettársak, de hát ők erőltettèk, kiábrándultak abból,hogy házasságban minden jobb lesz.


Előtte írj házassági szerződést.


Ha belemegy, akkor vedd el, ha nem, akkor nagyon lehúzhatnak anyagilag.


Sok sikert hozzá!


Volt akinek bejött, hátha neked is.

2018. júl. 27. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Társkeresőn szerintem hamarabb ki tudod szűrni hogy ki akar később házasságot. Pl, kiírhatod az adatlapodra, hogy később te fontosnak tartod ezt egy kapcsolatban.
2018. júl. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Bárhol. Én stabil kapcsolatban, pár éves együttlét után szeretnék házasodni és mindenféle platformon ismerkedtem. Az eddigi párjaim is különböző helyeken ismertem meg.

26L

2018. júl. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%
Senki sem zárkózik el a házasságtól, csak épp a megfelelõ emberrel akar egybe kelni.
2018. júl. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Bárhol.

Szerintem nagyon kevés olyan nő van, aki elzárkózna ettől.

2018. júl. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is bárhol megtalálhatod.

Csak nagyon kevesen vagyunk és nyilván szétszóródva. :) Ne a magamutogatós insta celebek között keresgélj. Na meg persze az elején le kell kommunikálni az ilyesmit.

Sok aranyos lányt/nőt ismerek, akikről az jönne le hogy ilyen típusok, aztán meg amikor szóba kerül a dolog hőzöngve mondják, hogy ők bizon nem mennek férjhez, nem veszik fel más nevét stb... Férfiaknál is sok van így. Különböző idióta okok miatt nem akarnak nősülni.:"nem akarja házassággal megmenteni a kapcsolatát" Wtf?! "Nem akar lagzira költeni." Megkérdezted hogy akar-e lagzit? "Minek? Az csak papír." Sok előnye van annak a papírnak. Adókedvezmények, jogi kacskaringók elkerülése. Ha történik valami a másikkal a házastársat értesítik először és nem más rokont.


Személy szerint én 10 évig voltam egy olyan kapcsolatban, ahol a párom sokszor megkérte a kezem, de sosem lett belőle semmi. Fiatalok voltunk és halogattuk, ahogy a gyerekvállalást is. Aztán kiderült, hogy ő nem is akarja már.

10 év alatt mindenki azt hitte, hogy én nem akarom a dolgot. Kissé férfiasan feminista jellemem van. Szeretem a szabadságot és az egyenlőséget. Ennek ellenére simán felvenném a férjem nevét és boldogan maradnék otthon a gyerekekkel később.

Tehát, ismerkedés elején simán rákérdeznék, akar-e nősülni, akar-e gyereket majd.

2018. júl. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!