Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz hogy a mai világban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz hogy a mai világban férfiként tilos házasság alatt ingatlant venni?

Figyelt kérdés

Mindenképpen még egyedül kell összerakni és azt már nem veheti el bemondásra egy nő sem.

Nekem legalábbis minden férfi ismerősöm ezt mondja.


2023. júl. 3. 13:57
 61/98 anonim ***** válasza:
86%

30:

Szóval le akarod húzni a feleséged. Közös pénzből veszel, fizettek a hitelt, aztán te akarod vinni. Tipikus lehuzos pasi vagy. Rengeteg van a fajtádból.

2023. júl. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/98 anonim ***** válasza:
89%
61) jaja, de gondolom, a nő azért még szittelje is évekig a közös almot, mondjon le a karrierről és mosolyogva írja alá, hogy a közösen épített élet utan a pasié minden 😂
2023. júl. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/98 A kérdező kommentje:

61 Van már önerőre most is és jól is keresek, csak nem áll éppen úgy a piac h megérje most hitellel kiegészíteni.

És ha ez lehúzás h tulajdonkepp egyedül fogom úgyis kifizetni akkor igen, lehúzós vagyok.

Inkább most gondolkodok előre minth ott álljak majd a bíróságon mint egy fasz h még azt se tudom bizonyítani h egyedül raktam bele az önerőt mint ismerősöm.

2023. júl. 3. 16:07
 64/98 A kérdező kommentje:

62 Figy ha én keresek 6-700ezret, és jön egy csaj akinek a legjobb fizuja is max 300 akkor miért feleznék? 😄

Úgy h benne van 5-6 éves félretett pénzem...

Nyilván nem vagyok teljesen hülye. Így meg főleg vigyázni fogok, mert ahogy látom itt is sok nő van aki teljesen jogosnak érzi h jár neki.

2023. júl. 3. 16:12
 65/98 A kérdező kommentje:
Plussz amíg nem válunk el addig ő is ugyanúgy élvezheti amit megteremtek, de fix h ennyi meló után nem én megyek albérletbe.
2023. júl. 3. 16:15
 66/98 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell gyereket vállalni, és akkor nem lesz kisemmizve senki sem.
2023. júl. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/98 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne házasodj, ennyi :D Nem tudom, mit pörögsz ezen ennyit. Ha meg házasság nélkül nem vállal veled senki gyereket, akkor nem lesz gyereked. Ennek mondjuk én kifejezetten örülnék.
2023. júl. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/98 A kérdező kommentje:
66 Szeretnék gyereket, csak azt nem h utána, miután már megromlott a kapcsolatunk ilyen nagy mellénnyel követelőzzenek rajtam mint a válaszoló nők nagyrésze.
2023. júl. 3. 16:34
 69/98 anonim ***** válasza:
91%

63.


Szóval a hitelt fizetheti a nejed is. Ugye?

Szeretnél gyereket? És ugye gyesen is maradsz vele, vagy azt várod, hogy majd a nejed esik ki a karrierbol, penzkeresetbol a gyereked nevelése miatt, de amit közbe keresel, az csak a tiéd?

Na az ilyen farkak miatt fogom alaposan megnézni, ki lesz a gyerekeim apja.

2023. júl. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/98 anonim ***** válasza:
84%

"és jön egy csaj akinek a legjobb fizuja is max 300 akkor miért feleznék? 😄"


Keress jól kereső csajt.

Ja, nem fogsz!

1. Szóba sem állnak vele

2. Félsz tőlük mert nem tudsz uralkodni rajtuk gazdaságilag

2023. júl. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!