Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz hogy a mai világban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz hogy a mai világban férfiként tilos házasság alatt ingatlant venni?

Figyelt kérdés

Mindenképpen még egyedül kell összerakni és azt már nem veheti el bemondásra egy nő sem.

Nekem legalábbis minden férfi ismerősöm ezt mondja.


2023. júl. 3. 13:57
 11/98 anonim ***** válasza:
86%

Érdekes, én egy ilyet sem ismerek.

Ellenben bántalmazott, kiszolgáltatott nőt annál többet.

2023. júl. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/98 anonim ***** válasza:
22%
Nem tilos, csak ostobaság.
2023. júl. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/98 anonim ***** válasza:
24%

11.


És a te néhány ismerősöd egyenlő a teljes világgal?

2023. júl. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/98 anonim ***** válasza:
89%
10-es, ezek kamuk. Egy férfi szerinted felelősséget fog vállalni bármiért? Mindig egy nőt fog hibáztatni a sikertelenségeiért. A törékeny férfiego.
2023. júl. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/98 A kérdező kommentje:

13 nem de ha ez megtörténhet több emberrel az aggasztó.

Meg azért nem ugyanaz összerakni egy házra valót mint elmosogatni otthon, ráadásul a házimunka manapság ugyanúgy el van várva a férfitól is.

Nyilván többet van a gyerekkel a nő már csak a gyed miatt is, de szeretnék én azért 10milliókat kapni hogy 2 évig otthon vagyok a sajátgyerekkemmel amit amúgy is megtennék.

2023. júl. 3. 14:28
 16/98 anonim ***** válasza:
91%
Semmi nem akadályoz meg benne, hogy otthon maradj a gyerekekkel.
2023. júl. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/98 A kérdező kommentje:

14 Rohadtul nem kamuk. 3 ilyen férfit ismerek. 2 albérletben van és tengődik azóta, 1nek pedig még időben sikerült a maradékból és hitelből olcsón vennie egy kis panellakást.

A nők mind élnek mint hal a vízben, mind új pasival és kertes házban.

2023. júl. 3. 14:31
 18/98 anonim ***** válasza:
93%
15. Gyedre, gyesre te is mehetsz. Csak a csed amit kizárolag az anya kaphat. Viszont ezeknek van max összege. Szoval akar a nő akar ferfi hiaba keres mondjuk 800 nettót, ezek a gyerek utáni támogatások maximalizalva vannak ugy tudom 240 körülre.
2023. júl. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/98 anonim ***** válasza:
93%
amilyen félelmeket és véleményeket olvasok itt a házasságról, csodálom hogy a többségetek mégis ilyen elkeseredetten akar nőt maga mellé😂😂😂
2023. júl. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/98 anonim ***** válasza:
98%

Váláskor az exférjemmel megegyeztünk, hogy én maradok a közös ingatlanban, kifizetem az ő részét. Hitelt vettem fel nagyon jó feltételekkel (akkor még nagyon alacsony volt a kamat), ő ment albérletbe. Megtörtént az adásvétel, ő még jó ideig nem vett sajátot, mert ki akart várni, hátha kidurran az ingatlanlufi. Nem így történt, sokkal rosszabb lett minden. Most meg hallgatom a közös ismerősöktől, hogy meséli fűnek fának, hogy milyen nagyvonalú volt velem, hogy mindent nekem adott...

Egy barátnőm kapott a szüleitől egy lakást, később megismerkedett egy sráccal, összeköltöztek a lány lakásába, lettek gyerekek is. Később megromlott a viszony, elváltak, az exférj nyilván annyival ment el, amennyivel jött, viszont nagy hangon mesélte, hogy otthagyta az asszonynak a lakást, hadd legyen ott a kicsikkel. Köpni nyelni nem tudtam.

Nekem ezek az esetek megtanították, hogy nem feltétlenül történtek úgy a dolgok, ahogy a kedves ex meséli.

2023. júl. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!