Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiként, házasságban hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként, házasságban hogyan legyek egyedül?

Figyelt kérdés

Néha jó volna mással, vagy akár egyedül elmenni valahová, máshol lenni pár napig.

Állandóan a feleségemmel együtt csinálunk dolgokat.


Pecázás nem opció... 😃


2022. szept. 17. 20:05
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Miért okoz gondot ezt elmondani a párodnak?


Ha a férjem azt mondaná, hogy igénye van némi privát időre vagy kollégákkal, haverokkal kirúgni a hámból, magamtól küldeném el szórakozni.

2022. szept. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Wc 😀
2022. szept. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Ő is csak szóból ért, nem vagytok összekötve. Kommunikáció más szinteken sem megy?
2022. szept. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igazából ötletek érdekelnek.

Nem a kommunikációval van gond.


A legnagyobb gond, hogy szinte az összes kollégám nő, így max velük mehetnek el kocsmazni.

Ami nekem persze oké, de itthon furán veszi ki magát.


Nincsenek férfi barátaim. 🤷🏻

2022. szept. 17. 20:30
 5/8 anonim ***** válasza:
71%

Hogy nincsenek férfi barátaid?

A kolléganőkkel kocsmázás rosszul venné ki magát, és sokszor így kezdődnek párhuzamos kapcsolatok. Menj el sportolni, keress hobbit. Egyedülléthez meg nem kell más.

2022. szept. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Járj el edzeni, vagy kockulj, egyből lesznek férfi barátaid.


Amúgy meg magadbaforduláshoz szerintem a sport a legjobb, különösen a futás, úszás, túrázás... Amikor nem kell koncentrálni kifejezetten, csak úgy körülvesz a víz vagy a természet.

2022. szept. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Garázs, ahol -ugymond- szereled az autót. Férjem a pincébe szokott eltunni, butykol javitgat, szerelget. Tele a pince szerszámokkal de rádió, szék minden van ott. Sosem megyek utána, úgy vagyok vele ez az O privát szferaja. Én / a feleseg/ meg baratnozok. Sosem értettem azokat a párokat akik sütve foveegyütt vannak, mindent együtt csinálnak.
2022. szept. 18. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mintha én tettem volna fel a kérdést 😁 kis panelban nekem sincs sok magányban részem, pedig igényelném. Gondolom majd ha nagyobb lesz a gyermek. Vagy valami hobbi kéne :)
2022. szept. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!