Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Maradnál házasságban az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradnál házasságban az alábbi helyzetben, vagy inkább egyedül lennél?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, már rég nem házasság a tiétek, elmúlt minden, nincs házasélet sem, úgy éltek, mint a barátok egymás mellett. Egyikőtök sem megy félre, mert nincs igénye rá. Neki így jó, neked néha hiányzik az izgalom, a bók a másik nemtől, de párkapcsolatot amúgy sem akarnál. Van gyereketek is, aki még nem nagykorú. Te elválnál, csak mert nagyon unalmas lett minden, vagy élnétek tovább egymás mellett, mint lakótársak? Vita van néha, de már az se zaklat úgy fel, megszoktátok és kiismertétek egymást.
2019. dec. 19. 12:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
35%
Ha csak néha hiányzik az izgalom, akkor maradj! Ha gondolod, keress izgalmat a jelenlegi helyzet fenntartásával. Ha barátokként éltek együtt, valószínűleg nem lesz a férjednek ellenvetése.
2019. dec. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
31%
de mi miatt maradnál az kimaradt.
2019. dec. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%
Én nem válnék el emiatt de nem is maradnék a langyos kakiban. Vigyetek bele izgalmat (nem 3. személyre gondolok). Ha kiismertétek egymást akkor tuti tudod mit szeret, mi érdekli, mi tüzelné fel. Próbáljatok visszatalálni, egymást házastársként nézni. Nosztalgiázzatok, randizzatok, lepd meg, kedveskedj neki és meglátod hamarosan visszakapod bókokkal, flörtökkel. Légy merész és ne félj elcsábítani a férjed/feleséged! Bizonyára nem véletlenül vagytok együtt ma.
2019. dec. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Azért maradnál, hogy legyen kivel beszélgetni alkalomadtán, és mert praktikusabb, anyagi szempontból is előnyösebb.
2019. dec. 19. 13:04
 5/16 anonim ***** válasza:
53%
Te a férfi vagy?
2019. dec. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
78%

#4 ha jókat beszélgettek akkor az egy szellemi klassz közösség. az anyagi dolog is lehet jó. szerintem erre menjetek tovább, hogy azt megnézni mi az amitek van. és lehet ezeknek mentén lehetne újabb célokat. ha ebben vagytok együtt jók. de szerintem csak akkor van értelme folytatni, ha van valami ami így visz ebbe előre valamerre. az élet nem csak annyi, higy életben maradni, amíg kívülről le nem kapcsolják a villanyt.


valahigy alakítsd széppé az életet. ez lehet sok minden irány. akár szex nélkül is lehet szép. de valahigy legyen szép. akár az is lehet szép, hogy valahigy nehéz. stb.


lehet csak túl régen vagytok ugyanott.

2019. dec. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
38%
Az első sorig olvastam. Túlságosan szeretem az életemet ahhoz, hogy a langyos fosban eltöltsek egy percet is. Nem értem, emberek miért csinálják. Én nem dilemmázok, nem félek egyedül lenni, ha szar, akkor lépek.
2019. dec. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%
Nyilván maradnék. Mit kapnék a válással? Anyagi problémákat és elmaradnak az esti, hétvégi beszélhetések. Egy válással nem jön automatikusan a szenvedélyekkel teli új kapcsolat.
2019. dec. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ugyan, hisz valaki pont a langyos fosba házasodik bele :):) ma már ez a divat ahogy látom
2019. dec. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
53%
Maradnék.
2019. dec. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!