Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz hogy a mai világban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz hogy a mai világban férfiként tilos házasság alatt ingatlant venni?

Figyelt kérdés

Mindenképpen még egyedül kell összerakni és azt már nem veheti el bemondásra egy nő sem.

Nekem legalábbis minden férfi ismerősöm ezt mondja.


2023. júl. 3. 13:57
 71/98 A kérdező kommentje:
69 Úgyis én tartom el amíg otthon van a gyerekkel. Ez épp elég szerintem.
2023. júl. 3. 16:59
 72/98 anonim ***** válasza:
92%
Nem épp elég, hanem alap. Az a te hülye kölyköd is, most mondtad, hogy te is akarod.
2023. júl. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/98 anonim ***** válasza:
100%

"És a te néhány ismerősöd egyenlő a teljes világgal?"


És a kérdező néhány ismerőse egyenlő a teljes világgal?

2023. júl. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/98 anonim ***** válasza:
77%

Ha valaki megkérdezi, hogy miért gyűlölöm a teljes férfi nemet, akkor megmutatom neki ezt a kérdést.


Ez a kérdés alatt rengeteg férfi véglény savazza a nőket néhány rossz tapasztalat miatt, de ha a női válaszolók számolnak be a saját rossz tapasztalataikról, akkor őket ócsárólják, hogy néhány rossz tapasztalat miatt lenézik a férfiakat.

Ez a kérdés bebizonyította számomra azt is, hogy a férfiak 99%-a megveti, sőt, lenézi a nőket amiért háztartásbeliként otthon maradnak a KÖZÖS gyermekkel, de a férfiak SEMMIT nem lennének hajlandóak beáldozni a saját kölküket, pláne nem a karriert, hiszen a férfiak szerint akinél a pénz, ott a hatalom. Ez a kérdés a bizonyíték arra, hogy egy nő SOHA nem számíthat egy férfira még a gyermekvállalás téren sem, hiszen azok úgyis csak uralkodni akarnak a nő felett. Hogy a válás után mi lesz? Hát, az egyértelmű, a nő szenved a gyermekkel, akit a férfi elhagyott - és felé sem néz - , a férfi meg siránkozik , hogy a "szemét" exe kihasználta őt, holott pont fordítva volt.

18 L

2023. júl. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/98 anonim ***** válasza:
100%

Én még csak nem is gyűlölöm generálisan a férfiakat, van sok normális. De még azon is meg szoktak sokan sértődni, ha azt mondom, hogy tartok az idegen férfiaktól, vagy pl. bántalmazásos vagy nemi erőszakos ügyekben nem a férfi verziójának fogok hinni alapból.

Az nekik a világ legfelháborítóbb dolga, hogy van egy egy kézen megszámolható mennyiségű férfiismerősük, akiket elvileg kisemmizett az asszony, és jogosan tart a nőktől, de ha bántalmazott nőkről van szó, akkor én mit képzelek, hogy az ismerőseim alapján ítélek.

A helyzet az, hogy nem (csak) az ismerőseim, hanem a bűnügyi statisztikák alapján.

Érdekes, az erőszakos bűncselekmények túlnyomó többségeit férfi követi el.

A családon belüli erőszakok halállal vagy megnyomorítással végződő eseteinek is majdnem 100%-ban férfi az elkövetője. Hány olyat eset van, hogy nő önti le erős lúggal az exe nemiszervét "SZERELEMFÉLTÉSBŐL", hány nő nyomja ki a férfi szemét, hány nő csinál olyat, hogy amikor van új párja az exének, akkor odamegy, megöli mindkettőt, a gyerekeket, majd végül saját magát? Ha előkotortok 1-1 ilyen nőről hírt, akkor egy db ilyenre hány férfi elkövető jut? Milyenek az arányok?

2023. júl. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/98 anonim ***** válasza:
94%

"Úgyis én tartom el amíg otthon van a gyerekkel. Ez épp elég szerintem."


Nem, nem elég. A minimum, hogy nem hagyod éhen halni, és ez nem eltartás. Neki jövedelme esik ki, míg a kölykeidet neveli.

És még csodálkoznak, hogy nem akarnak szülni a nők, mikor ilyen degenerált "férfiak" vannak.

2023. júl. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/98 anonim ***** válasza:
91%

71) a TE gyerekeidet neveli, te azért tudsz majd zökkenőmentesen haladni az életeddel és munkáddal, mert valaki helyetted is otthon ganézza az ismétlem TE saját gyerekedet. Nem eltartod, hanem ez az egyik fél munkája addig.

De nyilván csak trollkodsz, mert ennyire buta nem lehetsz.

2023. júl. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/98 anonim ***** válasza:
100%

25 vagyok.

Nem, nem akar mindennő házasságot...ne 2 nősböl indulj ki.

Másrészt, ha ennyire fsl, hogy elveszik a lakást vagy kitaknak, akkor ne vállalj gyereket...gond sehol.

2023. júl. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/98 anonim ***** válasza:
100%

78 vagyok...ez a Te tartod el. Takarodj majd Te gyesre és annyi. Bszd szét Te a karriered, ha van.

Ha beteg lesz a gyerek is Te futkozz vele táppénzre.

Én se utálom a férfiakat, rengeteg normális van...nem, a kérdező nem az.

Amúgy vállás után meg Te is futhatsz bíróságra a felügyelet miatt. Érdekes nem sok pasi teper ezért...

2023. júl. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/98 anonim ***** válasza:
4%
Váláskor elvesztett/fizetendő javak a férfiak "balek adója", ez az ára a korábbi ostoba döntésnek, amikor házasodtál! Okos ember nem házasodik, hanem maximum együtt él valakivel, aztán ha véget értek a jó dolgok, akkor "viszontlátásra!".
2023. júl. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!