Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire jogos hogy a főnököm...

Mennyire jogos hogy a főnököm szólt emiatt?

Figyelt kérdés

Reggel ahogy megjövök a munkahelyemre, az az első dolgom, miután bekapcsoltam a laptopom és megnéztem az emaileket, hogy elszaladok mosdóba. Igyekszem hamar végezni, nagyon max. 5-10 percet ha ott töltök.


Múltkor szólt emiatt, hogy a munkaidő első fél órájában többet szeretne a helyemen, gép elött látni.


25/N



júl. 2. 09:19
 71/118 anonim ***** válasza:
46%

“ Vannak olyan munkakörök, ahol bizony ott kell ülnöd legalább kezdetkor,”


A legtöbb helyen meg nem kell, ennyi.



#68

Ugye tudod, hogy a legtöbb vonat nem tízpercenként jár?

júl. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/118 anonim ***** válasza:
71%

#67 Nem fogják fel a lényeget 😃


Világ életemben mindig 15-20 perccel korábban érkeztem a munkahelyeimre, pont azért, hogy az ügyes-bajos dolgaimat el tudjam végezni, mire elindul a munka. Ez a saját érdekem is, hogy kényelmesen tudjam kezdeni a munkát.

júl. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/118 anonim ***** válasza:
63%
#71 Képzeld el, nagyon jól tudom, mivel vonattal utazom munkába. És mikor elhelyezkedtem a munkahelyemen, olyan vonatot kerestem, amivel legalább fél órával előbb beérek, hogy legyen időm akár beszaladni egy boltba reggeliért, akár wc-re. Mehetnék az eggyel későbbivel is, de akkor pont 8-ra esnék be az ajtón, de ugyebár akkor semmire nem lenne időm, csak azonnal nekiállni dolgozni. Persze így is lehet, de akkor ne siránkozzon senki, hogy a főnök megjegyzi, ha minden reggel üres a kérdező helye.
júl. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/118 anonim ***** válasza:
59%

#73

Rendben, te így intézted. Én meg nem fogok egy órával korábban bemenni egy 5 perces teendő miatt, és akinek van esze az nem teszi szerintem.

júl. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/118 A kérdező kommentje:

#73:


Neked ez akkor már súlyos megfelelési kényszer... Nem mindenki éli így az életét.

júl. 2. 15:37
 76/118 anonim ***** válasza:
79%

#73

Amúgy napközben stoppereled hogy mennyit vagy távol a géptől, és túlórában pótolod, gondolom?

júl. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/118 anonim ***** válasza:
89%
Amúgy azt sem értem honnan jöttök ezzel az ügyfélszolgálatos baromsággal, meg hogy reggel fogja hívni az atya úristen is.. Honnan tudjátok, hogy ügyfélszolgálatos, meg hogy akkor hívja mindenki? Másrészt meg ha az is mivel jobb ha 1 óra múlva vagy valamikor délután megy ki 10 percre wcre? Akkor nem baj ha nem éri el valaki 10 percre csak reggel? Ezek ilyen a múltszázadból megörökölt mentalitás hogy csak azért nem lehet kimenné wcre mert most kezdődik a meló? ha 7 óra 50 percet dolgozik akkor is ha reggel megy ki, meg akkor is ha délután kettőkor, valaki mostmár ténylegesen árulja el mi a különbség.. az egyik miért baj a másik miért nem? (szerintem egyik sem). És ne ne azzal hogy ügyfélszolgálat és akkor telefonál mindenki, mert ezt még mindig nem tudhatjátok hiszen a kérdező nem mondott ilyet..
júl. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/118 anonim ***** válasza:
12%
#77 Arról nem tehetek, ha nem fogod fel, amit olvasol.
júl. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/118 anonim ***** válasza:
81%

#78

Tehát nincs válasz.

(Nem én voltam a 77, de igaza van)

júl. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/118 anonim ***** válasza:
89%

"akkor is ha reggel megy ki, meg akkor is ha délután kettőkor"


A kettő között az a különbség, hogy reggel tudatosan nincs a helyén kezdéskor. Napközben egészen más, mert nyilván 8 óra alatt vannak bizonyos szükségletek. De ne mondd már nekem, hogy neki minden áldott reggel pontban 8 órakor kell a nagydolgát elvégeznie. 😃


De tőlem nyugodtan írhatjátok még ezerszer is, jelen esetben akkor is értem a munkáltatót, hogy mi a baja ezzel. Nagyon sok esetben nincs igaza a munkáltatóknak, de itt, ebben az esetben pontosan érthető.

júl. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!