Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire jogos hogy a főnököm...

Mennyire jogos hogy a főnököm szólt emiatt?

Figyelt kérdés

Reggel ahogy megjövök a munkahelyemre, az az első dolgom, miután bekapcsoltam a laptopom és megnéztem az emaileket, hogy elszaladok mosdóba. Igyekszem hamar végezni, nagyon max. 5-10 percet ha ott töltök.


Múltkor szólt emiatt, hogy a munkaidő első fél órájában többet szeretne a helyemen, gép elött látni.


25/N



júl. 2. 09:19
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/118 anonim ***** válasza:
73%

19: De ha egyszer akkor kell neki?

Mit kell szagolni? Szerinted mások hol intézik? Erre van a WC. Egyébként meg, akinek normális az emésztése, annak a széklete is normális, se nem hangos, se nem szagos.

júl. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/118 anonim ***** válasza:
66%
#19 Nálatok az iroda közepén van a wc? Komolyan annyira sznobok vagyunk már hogy nem lehet használni a wc-t 2024-ben arra amire való, mert más azt szagolja? Mára is ideje felhagyni az internettel azthiszem :D
júl. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/118 anonim ***** válasza:
63%

#21 Te tényleg nem érted? Ha én tudom, hogy minden reggel el kell végeznem a dolgom és ezt otthon nem vagyok képes megtenni, akkor legalább előbb bemegyek munkába és úgy csinálom, nem így kezdem a munkaidőmet minden áldott nap. Ez teljesen normális elvárás egy vezetőség részéről, szerintem. (Pedig én is alkalmazott vagyok.)


Azon felül az emberek, ha megérkeznek a munkahelyükre, akkor általában kezet mosnak (legalábbis remélem, mert mindent összefogdosnak a tömegközlekedésen). Namármost, nem ismerem a kérdező munkahelyét, de nálunk pl. egyetlen mosdó van női/férfi egyben. Ha én nekem minden reggel meg kéne várnom, hogy kiszarja magát a kolléga és utána moshatok csak kezet, nem tetszene.

júl. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/118 anonim ***** válasza:
44%

23: Te nem érted. Vagy valami beteg kakafétises vagy. Hogy lehet ebből ekkora ügyet csinálni. Bemegy előbb a kérdező, ha nem láttad volna, és már dolgozik, megnézi az e-mailjeit, stb. Aztán közben rájön.

A kezedre meg ott van a kézfertőtlenítő, be sem kell menned a WC-be.

Jó, hogy nem már azért is szólnak, mert valaki arra használja a WC-t, amire való.

júl. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/118 anonim ***** válasza:
38%

23


Na de mi van,akkor ha a cég által biztosított külön busszal jár dolgozni?Az mindig fix időben érkezik.Így nem tud előbb beérni.

júl. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/118 anonim ***** válasza:
41%

#24 Nem, nem dolgozik, hiszen csak bekapcsolja a gépet és irány a wc 😃

És továbbra is fenntartom, hogy ha nekem már reggel ilyen gondjaim vannak, azt vagy otthon végzem vagy ha arra nincs időm, akkor annyival előbb érek be. Ennyi. Majd ha egyetlen wc-t használsz a kollégáiddal és egy picsányi helyen vagytok nyolcan az irodában, ahol fél méterre van a wc, megtudod. Pont egy ilyen állandóan az irodai wc-ben szaró kollégám van, akitől fel lehet fordulni minden egyes nap, holott 10 percre lakik az irodától és bőven beleférne neki, hogy otthon végezze el, amit kell.

júl. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/118 A kérdező kommentje:
Nyilván nem kell ezt szó szerint érteni, ha megnyitom az emailt és van valami nagyon sürgős, az élvez prioritást és csak utana megyek a mosdóba. De mosdóba se minden reggel megyek, csak nagy általánosságban, van olyan, hogy nem kell.
júl. 2. 10:27
 28/118 anonim ***** válasza:
100%
#25 Leírta, hogy vonattal jár.
júl. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/118 anonim ***** válasza:
83%

Nem mindenki tud korábban menni, nekem pl egy órával korábban kéne bent lennem ahhoz, hogy öt perccel korábban bent legyek…

Normális munkahelyen szerintem a kutyát nem érdekli ki mikor megy budira.

(Mondjuk így belegondolva tényleg fura 10 percet trónolni, foghatná rövidebbre, de hát ez van, ha menni kell hát menni kell.)

júl. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/118 anonim ***** válasza:
59%
#27 Hát, eddig nem ezt írtad.
júl. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!