Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire jogos hogy a főnököm...

Mennyire jogos hogy a főnököm szólt emiatt?

Figyelt kérdés

Reggel ahogy megjövök a munkahelyemre, az az első dolgom, miután bekapcsoltam a laptopom és megnéztem az emaileket, hogy elszaladok mosdóba. Igyekszem hamar végezni, nagyon max. 5-10 percet ha ott töltök.


Múltkor szólt emiatt, hogy a munkaidő első fél órájában többet szeretne a helyemen, gép elött látni.


25/N



júl. 2. 09:19
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 111/118 A kérdező kommentje:
Nem tudok időre kakálni sajnálom. Akkor megyek, amikor kell. Reggel a barátom visz ki sokszor az állomásra, azzal is időt spórolok, hogy nem kell kigyaloglni, mert akkor még korábban kéne indulnom.
júl. 3. 19:30
 112/118 anonim ***** válasza:
35%
szóval a csávód előtt nem mert szrni...mit hisz, kiizzadod? :D
tegnapelőtt 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/118 anonim ***** válasza:
30%
Vidd magaddal a mosdóba a laptopot vagy menj be előbb fél órával - és mehet kapálni a főnököd!
tegnapelőtt 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/118 anonim ***** válasza:
23%

Az utolsó reakciódra - kérdező - annyit tudok javasolni, hogy - bár könnyű az eszet osztani másoknak ismeretlenül, - talán jót tenne neked, ha egy kicsivel előbb kelnél és gyalog mennél ki az állomásra! Ha iszol rendesen folyadékot és rendszeresen mozogsz - történetesen azzal is, hogy gyalog mész reggelente iramosan az állomásra, - sokkal kedvezőbben is működhetne az emésztésed, amelynek működése akár egy rendszert is felvehetne. Korunk emberének egyik negatív szála a mozgásszegény életvitel!

Nem bántó, hanem építő jellegű szándékkal tettem meg észrevételemet!

tegnapelőtt 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/118 anonim ***** válasza:
40%

"Nem tudok időre kakálni sajnálom."


De tudsz. Hát pont ezt kifogásolja a főnököd.

tegnapelőtt 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/118 anonim ***** válasza:
76%

Ami szükséges az szükséges ezen még ők sem tudnak változtattni :)

Én szerintem jogtalan ,mert ez egy emberi szükséglet.

Akkor lenne jogos ,ha odabent csak telefonoznál vagy újságokat olvasgatná ebben az esetben jogos lenne.

tegnap 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/118 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jogos.Legközelebb amikor szólít a szűkség szólj a főnöködnek,hogy tartson veled és dokumentálja az eseményeket.
tegnap 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/118 anonim ***** válasza:
50%
De akkor végül mit fogsz csinálni, kérdező? Mert ha azt, hogy továbbra is ugyanúgy kijárkálsz rendszeresen az első félórában, az a legrosszabb megoldás, már ha még sokáig itt akarsz dolgozni.
tegnap 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!