Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire jogos hogy a főnököm...

Mennyire jogos hogy a főnököm szólt emiatt?

Figyelt kérdés

Reggel ahogy megjövök a munkahelyemre, az az első dolgom, miután bekapcsoltam a laptopom és megnéztem az emaileket, hogy elszaladok mosdóba. Igyekszem hamar végezni, nagyon max. 5-10 percet ha ott töltök.


Múltkor szólt emiatt, hogy a munkaidő első fél órájában többet szeretne a helyemen, gép elött látni.


25/N



júl. 2. 09:19
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 101/119 anonim ***** válasza:
61%
100: De ha mindig ugyanakkor mész ki, az igencsak szembetűnő. Ahogy fentebb írtam, ilyenkor érdemes tisztázni a főnökkel, hogy mi az oka, beidegződés, be kell adnod magadnak valamit, vagy ilyesmi.
júl. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/119 anonim ***** válasza:
47%
101: Nem pont ugyanakkor megyek, de ha ugyanakkor mennék, az se lenne baj. Senkit sem érdekel! Képzeld, nálunk még a főnök is jár wc-re :D
júl. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/119 anonim ***** válasza:
80%

"Képzeld, nálunk még a főnök is jár wc-re :D"


Túl vagyunk a 100 válaszon, de még mindig nem értitek, hogy nem azzal van a gond, hogy mindenki jár wc-re. Hihetetlen csőlátásotok van.

júl. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/119 anonim ***** válasza:
71%

99

"Napközben meg akkor megyek szünetre, amikor éppen szükséges"

Miért? Miért nem vagy a helyeden és dolgozol?? Hogy gondolod hogy szünetezgetsz??

júl. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/119 anonim ***** válasza:
100%

101


Bizony ha mindennap ugyanabban az időben étkezik az ember,ugyanabban az időben ébred,akkor az ürítés időpontjai is beáll kb. azonos időpontra.Márpedig munkanapokon ez így van.Munka közben nem igazán lehet nassolgatni meg aludni...

júl. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/119 anonim ***** válasza:
61%
105: De akkor ezt beszélje meg a főnökkel! Mert ha az csak azt látja, hogy továbbra is kimegy rendszeresen az első fél órában, abból csak probléma lesz.
júl. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/119 anonim ***** válasza:
62%
Csak hogy mindenki értse: A főnöke nem azért szólt, mert kábelt fektet munkaidőben, hanem azt tette szóvá, hogy szeretné a helyén látni a munkaidő első fél órájában. Nagyon nem ugyanaz.
júl. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/119 anonim ***** válasza:
40%

#107

Akkor a megoldás az íróasztalnàl a helyén kábelt fektetni, így mindenki örülhet.

júl. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/119 anonim ***** válasza:
26%
Nagyon el van tévedve, aki azt hiszi, hogy ő attól jó ember, hogy nem az első fél órában megy el WC-re. :S
júl. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/119 anonim ***** válasza:
48%

"Reggel ahogy megjövök a munkahelyemre, az az első dolgom, miután bekapcsoltam a laptopom és megnéztem az emaileket, hogy elszaladok mosdóba. Igyekszem hamar végezni, nagyon max. 5-10 percet ha ott töltök."


Esetleg ha ezeket kihagyod és rögtön ahogy beérkezel meglátogatod a fajanszot,akkor talán oda tudsz ülni a munkaidő kezdetére a helyedre.Tehát ha a gépet csak az ürítés elvégzése után kapcsolod be.Aztán utána nézegeted az e-maileket.Így lehet,hogy nyersz 5-10 percet.

júl. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!