Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire jogos hogy a főnököm...

Mennyire jogos hogy a főnököm szólt emiatt?

Figyelt kérdés

Reggel ahogy megjövök a munkahelyemre, az az első dolgom, miután bekapcsoltam a laptopom és megnéztem az emaileket, hogy elszaladok mosdóba. Igyekszem hamar végezni, nagyon max. 5-10 percet ha ott töltök.


Múltkor szólt emiatt, hogy a munkaidő első fél órájában többet szeretne a helyemen, gép elött látni.


25/N



tegnapelőtt 09:19
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/111 anonim ***** válasza:
81%
Én sem értem miért nem előtte intézed el.
tegnapelőtt 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/111 anonim ***** válasza:
70%

Érdemes lenne 10 perccel előbb beérned munkába és akkor meg van oldva mindkettőtök problémája.


Egyébként miért kell 5-10 percet ott tölteni? Sminkelsz? Vagy a munkahelyeden végzed el a nagy dolgot?

tegnapelőtt 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/111 A kérdező kommentje:
Egy órát utazok be.
tegnapelőtt 09:26
 4/111 anonim ***** válasza:
94%
Ez attól is függ, milyen munkád van. Mi pl. egy informatikai cégnél dolgozunk és az ügyfeleink 8-tól hívhatnak minket. Ha rendszeresen negyed kilencig a mosdóban lennék, joggal jegyezné meg a főnököm, hogy a munkaidő nyolckor kezdődik.
tegnapelőtt 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/111 anonim ***** válasza:
75%
Teljesen jogos, hogy szól, ha 10 percig a mosdóban vagy, mégis mit csinálsz ott ennyi ideig, kitakarítod?
tegnapelőtt 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/111 A kérdező kommentje:
#2 Sajnos úgy van vonatom, hogy ha korábbival megyek fél órával vagyok bent hamarabb és nincs rugalmas munkaidő. Otthon szoktam sminkelni, wc-re megyek el.
tegnapelőtt 09:28
 7/111 anonim ***** válasza:
66%
#3 Tényleg? Nekem 2,5 óra az utazás a céghez, mégis úgy megyek, hogy előtte legyen negyed órám, hogy munkakezdésre kész legyek. Szerencsére nem minden nap járok be, de amikor "csak" 1 órát utaztam a munkahelyemre, akkor is minden nap elindultam előbb.
tegnapelőtt 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/111 anonim ***** válasza:
70%
De jó lehet a kollégáknak, hogy minden reggel ott végzed a nagy dolgod.
tegnapelőtt 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/111 A kérdező kommentje:
#7 Jó nem lehet mindenki olyan sztahanovista, mint te.
tegnapelőtt 09:30
 10/111 A kérdező kommentje:
#8: ??
tegnapelőtt 09:31
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!