Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire jogos hogy a főnököm...

Mennyire jogos hogy a főnököm szólt emiatt?

Figyelt kérdés

Reggel ahogy megjövök a munkahelyemre, az az első dolgom, miután bekapcsoltam a laptopom és megnéztem az emaileket, hogy elszaladok mosdóba. Igyekszem hamar végezni, nagyon max. 5-10 percet ha ott töltök.


Múltkor szólt emiatt, hogy a munkaidő első fél órájában többet szeretne a helyemen, gép elött látni.


25/N



júl. 2. 09:19
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/118 anonim ***** válasza:
30%
Röhejes, amiket összeírkáltok a kérdező védelmében. A főnökének az a baja, hogy permanensen, heti több alkalommal azt látja, hogy még fél órája sem kezdődött el a műszakja, de már otthagyja a helyét. Ha csak hébe-hóba esne meg, az nyilván nem lenne gond. Így viszont probléma, mert nyilván a munka rovására megy valamilyen formában.
júl. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/118 anonim ***** válasza:
14%

"soha nem vagy szomjas"


Itt van előttem a literes kulacs.


"nem kell pisilni"


Sehol sem írtam ilyet.


"tampont cserélni"


Nem, nem kell, bármilyen hihetetlen.


"nem tüsszentesz"


Nem, nem szoktam, maximum valkami légúti nyavaja miatt. Amire vagy beteget jelentek, vagy dolgozom tovább, ugyanis itt a zsebkendő a fiókban...


"és soha senkihez nem szólsz egy szót se, csakis a munkaadód àltal kijelölt pillanatban."


Ez egészen konkrétan így van az esetek 90%-ában, ugyanis home officeban elég nehéz munka helyett trécselni, ha senki sincs melletted. A csapat nagy része amerikában él, így a reggeli sync az nekem a nap végén van.


"Észak-koreában élsz?"


Nem.

júl. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/118 anonim ***** válasza:
100%

#92

Jó neked, mások viszont nem robotok.

júl. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/118 anonim ***** válasza:
51%
Én sem. A különbség csak az, hogy én a jogaim mellett a kötelességeimmel is tisztában vagyok - és ehhez mérten nem fogok hisztizni, ha a pm vagy lm számon kér, hogy a munkakezdés első fél órájában miért nem a folyamatban levő ticketemmel foglalkozom.
júl. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/118 anonim ***** válasza:
94%
Ez egy kicsit olyan hangvételű vált már, hogy másnak is legyen rossz ha már nekem is az. Pedig nem mindenhol ilyen nem mindenhol robotokat tartanak és kész. Mi ezért mondjuk azt hogy igen is hagy végezze dolgát minden reggel. A másik fele meg ezért mondja hogy ne. Felesleges folytatni a vitát mert egyik fél sem fogja meggyőzni a másikat.
júl. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/118 anonim ***** válasza:
74%
96: Ahogy a kérdező is megérthetné, hogy a főnökének miért probléma, ha rendszeresen nem találja a helyén az első félórában.
júl. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/118 anonim ***** válasza:
100%
Basszus, mire végigolvastam, rámjött a szarhatnék. 😀
júl. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/118 anonim ***** válasza:

36 perce vagyok bent és megyek ki a wc-re :D

De nálunk nem tilos :D

júl. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/118 anonim ***** válasza:
59%

"Ez egy kicsit olyan hangvételű vált már, hogy másnak is legyen rossz ha már nekem is az."


Én nem érzem attól rossznak a munkámat vagy a főnökömet, mert elvárja (jogosan) hogy munkakezdéskor a helyemen legyek. Az én dolgom megoldani, hogy időben ott legyek. Napközben meg akkor megyek szünetre, amikor éppen szükséges, ez alap.

júl. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/118 anonim ***** válasza:
63%
99: Én meg nem érzem magam rossznak attól, hogy akkor megyek ki a mosdóba, amikor kell, és nem szenvedek, hogy visszatartsam. Ettől a munkám még el van normálisan végezve.
júl. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!