Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire jogos hogy a főnököm...

Mennyire jogos hogy a főnököm szólt emiatt?

Figyelt kérdés

Reggel ahogy megjövök a munkahelyemre, az az első dolgom, miután bekapcsoltam a laptopom és megnéztem az emaileket, hogy elszaladok mosdóba. Igyekszem hamar végezni, nagyon max. 5-10 percet ha ott töltök.


Múltkor szólt emiatt, hogy a munkaidő első fél órájában többet szeretne a helyemen, gép elött látni.


25/N



júl. 2. 09:19
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/118 anonim ***** válasza:
64%

Ezt nevezem én buta emberi felfogásoknak..

Ha bemegy a munkába és egy óra múlva megy el wc-re nem baj.. Akkor nem büdös, nem baj hogy a munkaidőből megy.

Ha reggel azzal kezd, akkor már büdös és amúgy is mit képzel hogy nem dolgozik? Miért? Magyarázza már el valaki mi ennek az értelme.. Semmi...


#23 A saját mintádra.. Ha nálatok meg nem tudom a wc mellett 30 centire van a csap az elég fura de oké..

Másrészt a mintára amit te szajkózol.. Ha tudod hogy minden reggel kezet kell mosnod.. Miért nem intézed el otthon és akkor oldod meg hogy ne legyen koszos a kezed még beérsz? Más is használná a csapot és rád kell várnia.. Ha másnak meg kell oldania hogy ne wc-zen reggel akkor tőled is elvárható hogy oldd meg ezt a problémádat.. Hiszen vizes lesz a csap és másoknak azt kell fogdosnia...

júl. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/118 A kérdező kommentje:

#28:


Nem mindenki képes az értelmező olvasásra, tudod...

júl. 2. 10:29
 33/118 anonim ***** válasza:
34%
#31 Ez baromi gyenge volt, de legalább kiírtad magadból, egészségedre! 😊
júl. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/118 anonim ***** válasza:
80%

Értelmező olvasás és pontatlan fogalmazás között van különbség. A kérdésedben azt írtad, hogy minden napod így indul. "Reggel ahogy megjövök a munkahelyemre, az az első dolgom, miután bekapcsoltam a laptopom és megnéztem az emaileket, hogy elszaladok mosdóba. " Aztán javítod, hogy nem minden napod így indul.



Nekem baromi szigorú főnökeim vannak, mégsem szóltak még amiatt, hogy valaki napközben wc-re megy. Gondolom, a főnöknek itt az a konkrét baja, hogy a reggelek így kezdődnek, hiszen azt írtad, hogy "munkaidő első fél órájában többet szeretne a helyemen, gép elött látni"

júl. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/118 A kérdező kommentje:
A legtöbb napom így indul, akkor így írom.
júl. 2. 10:39
 36/118 anonim ***** válasza:
36%
Akkor a legtöbb napodon mostantól elmész otthon szarni.
júl. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/118 anonim ***** válasza:
61%

#36

A legtöbb embernek nem megy parancsra.

júl. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/118 anonim ***** válasza:
80%

Egyaltalan miert figyeli barki is, hogy ki mikor van wc-n? Mennyire toxikus lehet az a hely.. es tenyleg durva, hogy az itt kommentelok nagy reszenek ez a normalis. Mennyivel jobbak azok a munkatarsak, akik 15 perces kave+cigi komboval kezdik meg a munkat?


Oke, ha emberekkel kell foglalkozni, akkor legyel elerheto idoben, de ha nem, akkor bekaphatja az osszes ilyen munkaltato. Toxikus.

júl. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/118 A kérdező kommentje:

#36:


Otthon még nincs ingerem.

júl. 2. 10:58
 40/118 anonim ***** válasza:
28%

Teljesen jogos. Ez éppolyan, mint hogy kajálni sem állunk meg mindjárt az első óra hosszában.

Ha rendszeresen ingered van, szedjél széntablettát vagy imodiumot!

júl. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!