Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire jogos hogy a főnököm...

Mennyire jogos hogy a főnököm szólt emiatt?

Figyelt kérdés

Reggel ahogy megjövök a munkahelyemre, az az első dolgom, miután bekapcsoltam a laptopom és megnéztem az emaileket, hogy elszaladok mosdóba. Igyekszem hamar végezni, nagyon max. 5-10 percet ha ott töltök.


Múltkor szólt emiatt, hogy a munkaidő első fél órájában többet szeretne a helyemen, gép elött látni.


25/N



júl. 2. 09:19
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/118 anonim ***** válasza:
65%
#9 Ez nem sztahanovizmus. Van egy munkaidőkeret, amikor dolgozni kell. Az, hogy te ezt minden reggel lerövidíted 5-10 perccel, nem jogos a részedről, mint ahogy te is fel lennél háborodva, ha azt mondaná, hogy délután maradj bent ennyivel tovább.
júl. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/118 anonim ***** válasza:
69%
Nem is értem, hogy ha magánjellegű dolgod van és munkaidőben végzed, miért sértődsz meg azon, hogy ezt szóvá teszik. Gondolom, ha csak 1-2 alkalommal fordulna elő, nem tették volna szóvá, de minden nap azért tényleg gáz.
júl. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/118 anonim ***** válasza:
64%

12 válasz és még mindig nem tudjuk mit csinálsz 10 percig a mosdóban.

Válasz: igen, jogos.

Beérni 10-15 perccel korábban a megoldás, hiába háborodsz fel rajta

júl. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/118 anonim ***** válasza:
82%
#13 De igen, megírta, hogy wc-re megy.
júl. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/118 Rakott karfiol ***** válasza:
67%

Tényleg mit csinálsz 10 percig. Még a nagy dolgom sem tart 3-4 percnél tovább kézmosással, légfrissítő fújással.

Stresszelsz, szorulásod van minden reggel, vagy pont, hogy megy a hasad?

Így nem lehet válaszolni, mert pont a lényeg maradt le? Mit csinálsz?

júl. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/118 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem teljesen mindegy, hogy mit csinál, a hangsúly nem ezen van, hanem azon, hogy minden reggel úgy kezdi a munkát, hogy nem dolgozik. Ha én tudom, hogy nekem reggel egy bizonyos rutinra szükségem van, akkor bizony teszek róla, hogy arra legyen időm és időben készen álljak a munkára. Máskülönben nem fogok megsértődni, ha a főnököm szóvá teszi, hogy minden nap kummantok.
júl. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/118 A kérdező kommentje:

#15:


Nem stresszelek, nem megy a hasam, nincs szorulásom. Elvégzem a dolgom, alaposan megtörlöm, felfrissítem magam.

júl. 2. 10:02
 18/118 anonim ***** válasza:
46%

Jesszus, itt mindenki a katonaságnál dolgozik?

Nálunk nyugodtan el lehet menni WC-re, igény szerint, amikor kell és ahányszor kell. Ez tök alap dolog, senki sem szól érte.

Majd jó, hogy nem 8 órán át tartogatja az ember, mert munkaidő van.

júl. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/118 anonim ***** válasza:
36%
#18 Te miről beszélsz? Nem arról van szó, hogy napközben elmegy wc-re, ha kell neki, hanem hogy bemegy és rögtön ezzel kezdi minden napját. Másfelől pedig azért legyünk már picit őszinték és gondolkodjunk el azon, mennyire kellemes lehet, hogy a többi kollégának minden reggel ezt kell szagolnia.
júl. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/118 A kérdező kommentje:

#19:


Van légfrissítő, ablak, nem értem mi a gondod. Nem az iroda közepén van a wc.

júl. 2. 10:17
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!