Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire jogos hogy a főnököm...

Mennyire jogos hogy a főnököm szólt emiatt?

Figyelt kérdés

Reggel ahogy megjövök a munkahelyemre, az az első dolgom, miután bekapcsoltam a laptopom és megnéztem az emaileket, hogy elszaladok mosdóba. Igyekszem hamar végezni, nagyon max. 5-10 percet ha ott töltök.


Múltkor szólt emiatt, hogy a munkaidő első fél órájában többet szeretne a helyemen, gép elött látni.


25/N



júl. 2. 09:19
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/118 anonim ***** válasza:
24%
#38 Azok ugyanolyan irritálóak. Teljesen mindegy az ok, ha már a munkaidő kezdetekor mással foglalkozik, akkor joggal adódik a felvetés, hogy ha ilyen igényei vannak, akkor menjen be előbb és végezze akkor, bármi is az. Nálunk is vannak olyanok, akik az első fél órában mindent csinálnak, csak nem dolgoznak. Ez egyenlő azzal, mintha minden reggel fél órát késnének. Persze ők lennének a legjobban felháborodva, ha azt mondaná a munkáltató, hogy onnantól fizeti a bért, mikor végre méltóztatik elkezdeni dolgozni.
júl. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/118 anonim ***** válasza:
76%

40: Nálunk enni is lehet, inni is! WC-re menni is :)

Én eddig azt hittem, ezek alap dolgok. De úgy látszik már ez is luxus. Most még jobban szeretem a munkahelyem :)

Nálunk az a lényeg, hogy elvégezd a munkádat, teljesen mindegy, hogy éppen mikor ettél vagy mentél ki 5 percre.

júl. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/118 anonim ***** válasza:
27%
Megnézném azokat, akik a kérdező védelmére kelnek, hogy pl. felszállnának egy buszra, amivel el kell érniük egy vonatcsatlakozást és azt mondaná a buszsofőr, hogy bocs, én most elmegyek wc-re, majd eléred a következő vonatod. Mindjárt nem lennétek ennyire együttérzőek.
júl. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/118 anonim ***** válasza:
87%
43: Ez egy iroda, nem busz vagy vonat.
júl. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/118 anonim ***** válasza:
93%

#43

Jártam már így, ez van. Be kellett volna 💩ni a sofőrnek, vagy mi?

Amúgy a kérdező nem buszsofőr, hanem irodai munkája van.

júl. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/118 anonim ***** válasza:
13%

#42 Szerintem még mindig nem fogtad fel!


Persze, hogy lehet enni/inni, wc-re menni minden normális munkahelyen. De mindennek megvan a maga ideje, nem rögtön ezzel kezdem a munkaidőt. Napközben tök természetes, hogy akkor megy mosdóba, amikor kell, de ne mondd már nekem, hogy neki minden reggel pont nyolckor jön az inger, 10 perccel előbb nem tudná elvégezni. Ne már, kérlek! 😃

júl. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/118 anonim ***** válasza:
8%
Ja, akkor egyik helyen lehet lógni melóból, a másikon nem? Aha, értem! 😃
júl. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/118 anonim ***** válasza:
85%

46: Ja, hogy 9-kor normális kakilni, 8-kor nem. Tényleg nagyon sok értelme van az ilyen hozzászólásoknak.

47: A WC nem lógás, hanem természetes igény. Enni sem lógás. Nem robotok vagyunk.

júl. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/118 anonim ***** válasza:
90%

40


Hát..Nos ha valakinek reggel kell elmenni,akkor abban az időben megy az illemhelyre.Ennyi..Jó,hogy nem csinálja azt a munkáltató mint amit valamelyik ázsiai országban..Bepelenkázta az eladókat.A nőknek pedig megkülönböztető jelzés viselését írta elő a havi tisztulás idejére.

júl. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/118 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem amíg az ember elvégzi a munkáját, addig hadd szarjon már akkor, amikor rájön…
júl. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!