Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire jogos hogy a főnököm...

Mennyire jogos hogy a főnököm szólt emiatt?

Figyelt kérdés

Reggel ahogy megjövök a munkahelyemre, az az első dolgom, miután bekapcsoltam a laptopom és megnéztem az emaileket, hogy elszaladok mosdóba. Igyekszem hamar végezni, nagyon max. 5-10 percet ha ott töltök.


Múltkor szólt emiatt, hogy a munkaidő első fél órájában többet szeretne a helyemen, gép elött látni.


25/N



júl. 2. 09:19
 61/118 anonim ***** válasza:
21%
Én kiverni is szoktam, nem tudom mi bajotok van a szarással :D
júl. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/118 anonim ***** válasza:
38%

60: Mi az, hogy megint? Eddig itt csak a 40-es komment az enyém, abban szerinted mit torzítok? Vagy keversz valakivel?🤔

Amúgy igen, 10 perc reggeli vécéről van szó, de szinte mindig ugyanakkor és majdnem napi szinten. Ezen lehetne változtatni. Vagy pedig megbeszélni a főnökkel, ha valami egészségügyi beidegződésről van szó, és csak egy adott időpontban tud elmenni, korábban és később nem. Talán beleegyezik. Végülis olyan is van, hogy valaki cukorbeteg és az inzulint mindig egy adott időpontban kell beadnia magának.

júl. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/118 anonim ***** válasza:
100%

62,


uramisten.. kicsit túlbonyolítod már. Egy normális világban az a lényeg, hogy a rád bízott munka legyen elvégezve. Ha ez megvan, akkor senki se szóljon már bele, hogy mikor megyek el mosdóba (ha ezt a munkaköröm egyébként simán lehetővé teszi).

júl. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/118 anonim ***** válasza:
79%

#63 És azt hogyan tudja elvégezni úgy, hogy már reggel nincs a helyén?

Nem minden munkahely szól arról, hogy kapsz egy listát, amit aznap el kell végezned. Vannak olyan munkakörök, ahol bizony ott kell ülnöd legalább kezdetkor, hogy ne az legyen, hogy már reggel nem ér el az ügyfél. Nyilván mindenki tudja, hogy vannak bizonyos szükségletek, itt az időzítés baromi rossz. Ez olyan, mintha elmennél egy új munkahelyre, de rögtön azzal kezdenél, hogy te szabadságra szeretnél menni. Persze megoldható, de elég hülyén jön ki.

júl. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/118 anonim ***** válasza:
62%
Nem jogos. Akik szerint az, azok betegek. Szarjon maga alá, vagy mi? Nem mindenkinek kell menetrend szerint reggel 7-kor. Ez az alapvető emberi szükségletek és jogok korlátozása, én a helyedben elkezdenék másik munkát keresni, vagy szólni a munkaügyi képviselőnek.
júl. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/118 anonim ***** válasza:
22%
#65 Nem tud 7-kor, de minden nap pontban 8-kor kell neki, mikor beér munkába, ne nevettess már 😃
júl. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/118 anonim ***** válasza:
58%
65: De a kérdezőnek úgy látszik, menetrendszerűen kell. Az, hogy a korábbi vonattal menjen, és felórával kezdés előtt bent legyen, és akkor intézze el, már derogálna neki. Mert neki csak 7 és 7:30 között jó.
júl. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/118 anonim ***** válasza:
35%
Ti tényleg nem értitek a dolog lényegét, itt nem arról van szó, hogy egy alapvető szükségletet el kell végeznie. Persze, hogy el kell, ez természetes. De ha tudja, hogy neki ez csak reggel nyolckor megy, ámbár akkor ott kéne ülnie a gép előtt, akkor miért nem megy be tíz perccel korábban és végzi el munka előtt? Nem lenne tök egyértelmű?
júl. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/118 anonim ***** válasza:
86%
Ja, és a bagósok?? Nekik lehet órákkal kevesebbet dolgozni naponta? Az ország fele bagózik, biztos az itt kérdezőt kehúzók többsége is. Undorító, retek magyar mentalitás.
júl. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/118 anonim ***** válasza:
47%

64,


ha ezt a munkaköröm egyébként simán lehetővé teszi


Ezt írtam az első válaszomban. Ha neked x órától ügyfelekkel kell foglalkoznod, akkor nyilvánvalóan a munkakörödre nem vonatkozik, amit írtam. De eddig nem láttam olyan kommentet, hogy a kérdező emberekkel foglalkozna. Én is olyan munkakörben vagyok, hogy a feladat legyen elvégezve (plusz a munkaidő nagyjából kitöltve, mert nem rugalmas a munkaidőm), de ezen kívül nem szól kutya se hozzám, ha reggel a budin indítom a napot, ha telefonálok egyet, sürgős dolog miatt ki kell szaladnom 10 percre és a lista nagyon sokáig folytatódik.

júl. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!