Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért ítélik el a nők az...

Miért ítélik el a nők az ilyen fickót?

Figyelt kérdés

Mi bajuk van a nőknek az olyan fickóval, akinek már van gyermeke? Mi az az előítélet, ami alapján egyből ignorálják?

Ne jöjjön senki azzal, hogy nincs ilyen, mert tapasztalom, tehát létezik a jelenség.

Az zavarja őket, hogy rajtuk kívül mást is szeret az ember, vagy mi van?

Irigykednek, hogy rajtuk kívül mást is szeretek? Hát persze, hogy szeretem a saját gyerekemet. Én is elfogadom - adott esetben - ha az adott nő pl szereti a szüleit. Mit kell ezen ennyire fennakadni?

Várom a véleményeket mindkét nemtől.



júl. 6. 00:26
 61/96 anonim ***** válasza:
82%

🤣🤦


Vergődj csak, te szerencsétlen. Nem kell ahhoz itthoni nyár, hogy máshova repülj, ahol eleve nyári meleg van. 😉


Te biztos mindent jobban tudsz nálunk, azért vagy egyedül két gyerekkel, mert olyan hű..de fasza csákó vagy..🤣

Az exed is biztos rájött, hogy jobb nélküled, és azért nem kíváncsi a gyereketekre, mert rád hasonlít, és tőled akar szabadulni.


Te egyedül fogsz maradni örökre. Mert amit itt művelsz, azt a mentálist egy ép eszű nő se bírja ki hosszú távon.

Vajon miért nincsenek hosszabb kapcsolataikat? Tudom, tudom, mindig csak a nőkkel van a baj, veled semmi. Tipikus egoista mentalitás. Te egy olyan tökéletes ember vagy, akin rajta maradt két gyerek és egy nőnek se kell..😂


A 100 ezer forintos mosógép is ugyanazt tudja, mint a te 300 ezresed, csak szólok..👏😉


Nyomogathatod itt a 64%-oddal a mínuszokat, ettől a te szinteden talán boldog leszel, átmenetileg. Aztán ez is megszűnik.


Minek keresel te egyáltalán társat? Nem elég a két gyerek? Ja, tudom, nyűg neked egyedül nevelni a saját gyerekeidet, ezért keresel valakit, akire átteszálhatod, mégha itt az ellenkezőjét is állítod.


Nem vagy te hiteles, felelősségteljes szülő, csak egy kapalózó vesztes.


A hiba benned van. Lehet, hogy nem is a gyereked a fő probléma?!

júl. 9. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/96 A kérdező kommentje:

#61 Te mikor tévedtél ehhez a kérdéshez, mert rohadtul nem vagy képben?


Miért is vagyok én vesztes két gyerkőccel, nőkkel és egyéb magánéleti örömökkel, boldogságokkal, sikerekkel, kudarcokkal teli eddigi életutamat tekintve? Ha ebben a pillanatban érne véget a földi pályafutásom, már akkor is szinte mindent megkaptam, amit mások lehet, hogy sohasem egész életükben. Ébresztő, kedves fröcsögő e-társam!

(Mi vagy Te, talán matematikus mosógépszakértő is. Akkor biztosan tudod azt is, hogy melyik pl energiabesorolás jobb a bolygónak, az A, vagy a D, csak hogy egyetlen szepontot említsek neked mosógép ügyben.)

júl. 9. 08:11
 63/96 anonim ***** válasza:
53%

62.

A bolygóért nem harmincas 2 gyerekes apák szoktak aggódni, hanem a vegán, kék/zöld/pink hajú, meg nem értett, fura bogarak. :D

(Nyílván sarkítottam, én is fiyelek a környezetemre a magam szintjén, próbálom kerülni a műanyagot, szelektíven gyűjtök, energiatakarékosság stb.)

De, hogy te nem vagy férfi az 100%, azok nem pityognak ennyit.

Bölcsész vagy?

júl. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/96 A kérdező kommentje:

#63 Most azt várod tőlem, hogy soroljam a magyar férfiakat, akiknek fontos a bolygónk állapota? Tessék: Lányi András, Gyulai Iván, Ángyán József, Őze Péter és most csak azokat említettem, akik még mindig köztünk élnek.

Én "csak" egy olyan ökotudatos ember vagyok, aki tegnap a tiszai strandon egyedül kiszúrta a Tisza felett átrepülő rétisast. Pedig voltunk a strandon több százan.

Nem minden férfi csak technokrata.

júl. 9. 08:38
 65/96 anonim ***** válasza:
77%
Kerdezo. Egymas utan esnek ki a csontvazak a szekrenybol. Mar nem csak Ödönke, de Klotildka is felremlett. A story tovabbra is zavaros. Hany gyerek es hany ex meg még kicsoda, akivel nem engeditek, hogy lassa melyik gyereket? 👏🤣 Ez az egyik problema. A masik az, hogy lehet, ott a falusiak a Tisza mellett hasraesnek a 300 ezres mosogeptol, amugy megveszem kilora, itt a tengerparton azt se tudom, mennyibe kerult az A+++ Bosch moso-szaritogep, ami a lakas tartozeka volt, mert nem tetel. A kislanyom baratnoi a nemzetkozi middle class, apukaja, aki a ferjem, es az is marad, még mindig az eredeti. Hat, ez a szint es nem az, ami te itt vergodve bizonygatni akarsz tulzottan az anyagiakra koncentralva az olcso 1300 forintos soroddel, ami csak a Tisza mellett statusszimbolum, sehol mashol, kozben a bolygo vedelmerol es a climate change-rol papolsz, mint olyan ertelmisegi, aki a koszos munkasruhajat az olcso mosogepben mossa, vegyszerekkel. 🤫😉🤷‍♀️
júl. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/96 A kérdező kommentje:
#65 Győztcél! A cunamival nem tudom felvenni a versenyt.
júl. 9. 17:06
 67/96 anonim ***** válasza:
81%

Magamból indulok ki: nekem nincs gyerekem, nem is akarok, és ezt a páromtól is elvárom.

Egyszerűen nem szeretem a gyerekeket, ennyi.

júl. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/96 anonim ***** válasza:
81%

Sose randiztam gyerekes pasival és soha nem kezdtem volna velük kapcsolatot.

Nem szeretem a gyerekeket, soha nem akarok sajátot, ezáltal számomra egy gyerekes férfi szóba sem jöhetett soha. A páromnak én akarok lenni a legfontosabb, az első, és nem akartal kapcsolatot elváltakkal ( özvegyekkel) sem, tehát olyannal aki már volt házas. ( A gyerekes pasik többsége is volt házas).

Nekem a házasság, hogy mi ketten életem szerelmével hivatalosan is egy család legyünk, mindig fontos volt, de nem akartam volna olyannal aki ezt a különleges, érzelmes szép pillanat, (amikor összeházasodunk és fogadalmat teszünk egymásnak, összekötjük az életünket)

, csak egy üres ígérgetés legyen a párom részéről, hisz már az exének is megesküdött ugyanúgy, aztán mégsem maradt vele. Illetve szerettem volna ha mi ketten ezt az élményt ( házasságkötés) együtt éljük át először és utóljára.:)

Szóval visszakanyarodva a gyerekes témához, számomra a gyerek megléte kizáró ok, nem szeretem őket, nem akarok velük foglalkozni, és nem akarok örök második lenni a párom életében, illetve hogy folyton a gyerekre hivatkozva mondja le a randikat, közös programokat.

Plusz egy gyerekes pasinál többnyire képben van a gyerek anyja is, és azok jellemzően szeretnek alátenni az exférj/expasi új párjának.

Egyszerűen amellett, hogy taszítanak a gyerekek, és a sok nyűg sem hiányzik ami velük jár, Nem kell a sok felesleges stressz, dráma sem ami ezzel a jellegű párkapcsolattal járna.

Mert az ugye nyilván nem játszik, hogy a páromnak gyereke van, de nekem soha nem kell vele találkoznom, nem alszik nálunk, nem kell semmiféle módon miatta hátrányt szenvednem a kapcsolatomban. Így aztán nem kell gyerekes pasi, ők meg keresgéljenek a maguk szintjén, és álljanak össze gyerekes nővel, vagy olyannal aki elviseli ezt a helyzetet.

júl. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/96 anonim ***** válasza:
75%

68.

Pontosan!

júl. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/96 A kérdező kommentje:

És mit tapasztaltok, a szerelmeitek sem szeretik a gyerekeket, ugyan ezen indokokkal? Teljes az egyetértés, hogy csak a sírig tartó szerelem kell és csak így lehet teljes a boldogságotok, az életetek?

Az öregséggel, a megöregedéssel, az idősekkel hogy álltok? Ők is a nem szeretem kategóriába tartozók? A felmenőitek mind egy szálig?

júl. 12. 08:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!