Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért ítélik el a nők az...

Miért ítélik el a nők az ilyen fickót?

Figyelt kérdés

Mi bajuk van a nőknek az olyan fickóval, akinek már van gyermeke? Mi az az előítélet, ami alapján egyből ignorálják?

Ne jöjjön senki azzal, hogy nincs ilyen, mert tapasztalom, tehát létezik a jelenség.

Az zavarja őket, hogy rajtuk kívül mást is szeret az ember, vagy mi van?

Irigykednek, hogy rajtuk kívül mást is szeretek? Hát persze, hogy szeretem a saját gyerekemet. Én is elfogadom - adott esetben - ha az adott nő pl szereti a szüleit. Mit kell ezen ennyire fennakadni?

Várom a véleményeket mindkét nemtől.



júl. 6. 00:26
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/96 anonim ***** válasza:
79%
Nem szeretnek sort állni - az érzelmi, ill. fontossági listán.
júl. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/96 anonim ***** válasza:
98%
Sokan (nők és férfiak egyaránt) azért nem szeretnek gyerekkel bíró emberrel ismerkedni, mert a családalapítást kettejük között képzelik el és tartanak attól, hogy a gyerek által az ex mindig valamennyire része lesz az ember életének. Aki nem szeretne gyereket, az pedig nem szeretne pótszülője lenni a másik gyerekének.
júl. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/96 anonim ***** válasza:
98%

Nőben is, férfiban is van ilyen.

• A gyerek időt vesz el kettőtöktől

• Az első válaszoló írta a fontossági sorrendet, gyerek mellett a párod sosem lesz az első, és vannak akiknek ez nem tetszik

• A gyerekre költeni is kell, ami pénzt vesz el kettőtöktől

• Fizikai bizonyítéka egy korábbi kapcsolatnak

• Fél, ha közös gyereketek lesz, őt nem fogod annyira szeretni, mint aki már van


Gondolom, ilyen okok lehetnek mögötte

júl. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/96 anonim ***** válasza:
81%

Pénz, idő, energia én nem szeretnék egy számomra idegen személlyel, itt ugye a gyerekeddel osztozni ebben.

Az elvált gyerekes pasi red flag.

A fentieken túl mèg ott az ex, a gyerek esetleges utálkozása, féltékenykedése felém.

Kinek hiányzik ez?

Csak a jó szexért, meg mert rendes ember valaki nem éri meg.

Akkor maradnék egyedül, egy vibrivel.

Természetesen ez nem áll fent, mert házasságban élek, 2 gyerekkel, az apjukkal.

De látom, hogy nem működnek ezek a kapcsolatok.

(Persze itt mindenki csillámpöszpónis boldogságban mozaikozik. :D)

júl. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/96 anonim ***** válasza:
91%

ez már megint egy "ha nem bszik velem egy nő, az azt jelenti, hogy UTÁL!!" típusú kérdés?


am azért nem jönnek veled össze a nők, mert nem kell nekik a gyerek. szerintem te valahogy úgy fogod ezt fel, hogy a gyerek az csak úgy ott van, nem zavar sok vizet, a nő úgyis neked kell, nem a gyereknek, szóval nem lesz közük egymáshoz, de ez nagyon nem így működik ám.

azt várod egy idegentől (mert gondolom félig meddig idegen nőkkel próbálsz ismerkedni) hogy vegyék a nyakukba a létező legnagyobb felelősséget, csak azért hogy veled lehessenek.

erre sokan még úgy is nehezen adják a fejüket, hogy több évnyi házasság van mögöttük, te meg azt várnád hogy a gyereked ne is legyen számításba véve ismerkedéskor.


gondolom fantasztikus apa lehetsz, na mindegy...


esetleg ismerkedj idősebb nőkkel, pl 40-50 évesekkel.

júl. 6. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/96 A kérdező kommentje:

Köszi, jók a meglátások.

Nem akarok kötözködni senkivel sem, csak megpróbálom megválaszolni, hogy mit gondolok a válaszaitokkal kapcsolatban:

#1 Bocsi, de ez nagyon gyerekes megközelítés. A gyerek szeretete és a párom szeretete az két külön dolog. A gyerekemhez sohasem vonzódnék párkapcsolati töltettel. A gyerekem teste pl sohasem vonzana szexuálisan. Nincs sor, nem létezik, két különböző szeretetről van szó. A gyerekem max a barátom lehet, a párom ennél több.


#2 Nincs ex. Aki ezt feltételezi az féltékeny. Az ex volt, de már nincs. Csak a gyerek maradt a múltból. Őt meg szeretem/szeretjük.

A gyereknek nincs köze az új kapcsolathoz, tehát nem pótapuka vagy pótanyuka kell. A gyereknek már van anyja és apja. Max a barátja lehet a gyereknek az új nő, a párom. Szerintem.

#3 No de ezek nagy része bullshit.

"Fizikai bizonyítéka egy korábbi kapcsolatnak" a mai világban, ahol a csajok többet fognak mint kilincset? Tisztelet a kivételeknek, persze.:-)

Jobban szeretni? "A szeretetet nem lehet méregetni. Vagy van, vagy nincs".

#4 Jó neked, sok sikert továbbra is!


Ne legyen sértődés, ha túl nyersek a válaszaim, de most egy kicsit be vagyok bszva. Ma, később, majd újra átgondolom a válaszaimat. Aranyosak vagytok!

júl. 6. 01:28
 7/96 anonim ***** válasza:
74%
Nem a megközelítésem gyerekes - kérdező, - hanem azok, akik így működnek!
júl. 6. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/96 anonim ***** válasza:
89%
Én például belefutottam abba, hogy a nevelt lányom le akarta cserélni magára az anyját! Csak az én hozzáállásomon múlt, hogy ez nem történt meg!
júl. 6. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/96 anonim ***** válasza:
97%
Nem akar gyereket, nem szereti a gyerekeket, idegesíti őt más gyereke, zavarja hogy elveszi a pénzt-időt-energiát amit rá is fordíthatna. Ilyenek.
júl. 6. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/96 A kérdező kommentje:

#8 Ez beteg így. Apuci és a lánya? Nekem is van kislányom, de nem, soha! Jó, simogattam már őt, de csak szeretetből, semmi szexuális indíttatás. Azt szerettem volna, hogy érezze, hogy szeretve van, egy ellenkező nemű valaki által is. A bátyja csak üti, veri, ő meg viszonozza.

Lehet, hogy most túlgondoltam a dolgot, akkor bocsi! Persze, lehet szexuális töltet nélkül is megjátszani az ex asszonyt.

júl. 6. 01:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!