Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért ítélik el a nők az...

Miért ítélik el a nők az ilyen fickót?

Figyelt kérdés

Mi bajuk van a nőknek az olyan fickóval, akinek már van gyermeke? Mi az az előítélet, ami alapján egyből ignorálják?

Ne jöjjön senki azzal, hogy nincs ilyen, mert tapasztalom, tehát létezik a jelenség.

Az zavarja őket, hogy rajtuk kívül mást is szeret az ember, vagy mi van?

Irigykednek, hogy rajtuk kívül mást is szeretek? Hát persze, hogy szeretem a saját gyerekemet. Én is elfogadom - adott esetben - ha az adott nő pl szereti a szüleit. Mit kell ezen ennyire fennakadni?

Várom a véleményeket mindkét nemtől.



júl. 6. 00:26
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/96 anonim ***** válasza:
75%

90, ez nagyon beteg.


Egyrészt ennyi neked egy gyerek élete? Sajnálatból kiverni? Tényleg nem lehetsz apa.


Másrészt te akarod belemesélni mások életébe, hogy szomorúak, mert nem toltak ki egy kis szarógépet magukból.


Te valahogy rá vagy kattanva a gyerekekre, de hogy nem egészséges módon, az biztos.

júl. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/96 A kérdező kommentje:

#92 Lehet, hogy én beteg vagyok a szemedben, de hogy annak, aki így beszél egy kis emberről, mint ahogyan Te azt itt előadtad most, annak tényleg jobb, ha sohasem lesz gyereke, az is tuti.


#91 Igazán dobhatnál fel ide magadról egy házi rúdtáncos videót/fotót, hogy ne csak a levegőbe írogassunk itt arról, hogy milyen luxi asszony vagy Te ott a tengerparton.

júl. 13. 16:45
 93/96 anonim ***** válasza:
30%

"Lehet, hogy én beteg vagyok a szemedben, de hogy annak, aki így beszél egy kis emberről, mint ahogyan Te azt itt előadtad most, annak tényleg jobb, ha sohasem lesz gyereke, az is tuti."


Köszönöm, én is remélem, hogy nem lesz soha. Mondjuk szaladnék abortuszra, de jobb lenne, ha alapból nem tapadna meg bennem egy kis gecci élősködő.


De még mindig jobb vagyok, mint te, aki fétisből kreálna embereket. Nem kell senkinek a kis örökítőanyagod, mi? Senki nem akarja a ronda génjeidet. :(

júl. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/96 A kérdező kommentje:
#94 Mondjuk én már egyre inkább csak a gyerekeinkért izgulok, de az nagy megnyugvással tölt el, hogy a te genetikáddal akkor már tuti, hogy nem kell majd keverednie egyikőjükének sem.
júl. 13. 16:58
 95/96 anonim ***** válasza:

95, már csak a tied miatt kell aggódnunk. Vajon ez az ocsmány személyiséged örökletes? Vagy valamitől kialakult? Sokat bántottak? Vagy épp nem eleget?


Azért remélem, maguk a gyerekek nem izgatnak fel. Furcsa vagy nagyon. Nem engednélek játszóterek közelébe sem.

júl. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/96 A kérdező kommentje:

#95 "Szép" világ is lenne az, ahol egy olyan nyíltan gyerekgyűlölő, mint Te, határozná meg azt, hogy egy apa, lemehet-e a gyerekeivel játszani, a játszótérre.

Tudod Te, hogy hányszor voltam már velük ilyen helyeken az életükben? Honnan is tudhatnád?


Viszont egyre erősebb a gyanúm, hogy te nem is lehetsz nő. Vagy ha mégis az vagy, komoly traumák lehetnek már mögötted, hogy így viszonyulsz embertársaidhoz.

júl. 13. 22:24
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!