Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért ítélik el a nők az...

Miért ítélik el a nők az ilyen fickót?

Figyelt kérdés

Mi bajuk van a nőknek az olyan fickóval, akinek már van gyermeke? Mi az az előítélet, ami alapján egyből ignorálják?

Ne jöjjön senki azzal, hogy nincs ilyen, mert tapasztalom, tehát létezik a jelenség.

Az zavarja őket, hogy rajtuk kívül mást is szeret az ember, vagy mi van?

Irigykednek, hogy rajtuk kívül mást is szeretek? Hát persze, hogy szeretem a saját gyerekemet. Én is elfogadom - adott esetben - ha az adott nő pl szereti a szüleit. Mit kell ezen ennyire fennakadni?

Várom a véleményeket mindkét nemtől.



júl. 6. 00:26
 51/96 anonim ***** válasza:
78%
50. kerdezo. Azt irod 2 es fel evig voltal egyutt az utobbi exeddel. Hat ez sem ok. Szegeny gyereked ebben az atjarohazban! Random valtakozo nocskek az apja mellett! Amint megszokja az egyiket, maris jon a kovetkezo! 👏🤣 Jo peldat mutatsz neki! Hat ne csodalkozz, ha intelligens no ebbe nem megy bele. Ahogy feljebb irta valaki es tokeletesen igaza van: elrontottad az eletedet. Hozzateszem, csak remelni lehet, hogy az annyira imadott gyerekedét még nem sikerult teljesen hazavagni. Normalis nonek korrekt es megbizhato partner kell… 🤫😉🤷‍♀️
júl. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/96 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ez egy kamukérdés. A kérdezőnek nincs is gyereke, nincs senkije. Egyedül van, magányos és kitalált egy ilyen kérdést, ahol a nőket lehet sározni. Így, mivel kap a kérdésére válaszokat, így úgy érzi, hogy foglalkoznak egy kicsit vele, figyelmet kap, mert a való életben mindenki levegőnek nézi.
júl. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/96 A kérdező kommentje:

#51 Nekem ennyi idő kellett ahhoz, hogy kiismerjem az illetőt. Sajnos Ő sem volt az igazi. Felszállt a lila köd nálam és láttam, hogy nem jó helyen vagyok. Nők inkább hajlamosabbak benneragadni egy rossz kapcsolatban.


#52 Akiknek van gyerekük, azoknak van CSOK-juk is, vagy valami egyéb jólfizető helyük is ebben a csodavilágban, itt körülöttünk és már egyből nem is beszélnek így egy létező jelenségről. Egyből csodalényekké válnak az ilyenek, mi?

Van két szép gyerekünk is, nyugodjál meg. Járunk velük strandra is, ahol önfeledt játszadozunk, esszük a lángost, meg ilyenek, megnyugodhatsz. Szeretet, na az nem nagyon van, de a világunkban sem, úgyhogy így könnyebb hozzá alkalmazkodni is.

Te meg egy állandó kamuválaszoló vagy, akinek nincs véleménye, de legalább folyik ki az agyából a semmitmondás. Gondolom élvezed is, hogy legalább ennyi még vagy.

júl. 8. 10:33
 54/96 anonim ***** válasza:
78%

"Két és fél évig voltam együtt az utóbbi exemmel, de soha, egyetlen percig sem akartam nevelni a gyerekét. Nagyon furák egyes nők ezen a téren."


A férfiak a saját gyerekeiket sem akarják nevelni. Minden anya dolga.


Azt nem lehet megcsinálni normális kapcsolatban, hogy főzök, de a gyereked nem ehet belőle. De ha már eszik belőle, olyat kell főzni, amit ő is megeszik. Az ő ruhája is megy a mosásba, azt is ki kell teregetni, elpakolni.


Ezt sok apa a saját gyerekének, vagy saját magának SEM teszi meg, szóval nem nagy szó, hogy másnak sem.


Ha meg rendezed a gyereket, az meg úgy beszél veled, mintha a seggéből húzott volna ki, te csak kussolnál? Nyilván a gyerekek is előbb beszélnek szarként egy nővel, mint egy férfival. Melyik az ijesztőbb, ugye.


De amúgy most nem értelek, az a bajod, hogy nincs pézned, és szolis nőket akarsz, de azoknak nem kellesz?

júl. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/96 anonim ***** válasza:
85%

" jó nagy gond van a mai női fejecskékben, ha életük legnagyobb problémája a gyerek és annak problémaköre tud lenni."


A probléma az IDEGEN GYEREK, AMIT NEM AZ ADOTT NŐ SZÜLT, TEHÁT NEM KÖZÖS GYEREKRŐL VAN SZÓ!!!


Te értelmi fogyatékos vagy, hogy még mindig nem érted, hogy mi a különbség a közös és a nem közös gyerek között? Te milyen jogon tukmálod rá a saját gyerekedet gyermektelen nőkre?


"Miért gondolják egyből a nők azt, hogy nekik bármiféle dolguk lenne egy másik ember gyerekével?"

Oké, remélem nem lesz hiszti, ha majd a párod nem fog venni semmi ajándékot a gyerekednek, se karácsonykor, se szülinapkor, se névnapkor, se húsvétkor, se gyereknapkor..stb. sőt, nem is fogja etetni, kimosni a ruháit..stb.


Sokszor külföldön olcsóbban nyaralsz, mint itthon, csak szólok.

júl. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/96 anonim ***** válasza:
79%

50.

Tehát smucig is vagy! :D

júl. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/96 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem is kamu a kérdés. Ez valahol pedig nagyon szánalmas. Tényleg ilyen kérdéseket kell kitalálni, hogy foglalkozzanak veled kérdező? Ennyire üres és unalmas az életed?
júl. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/96 anonim ***** válasza:
83%
53, kerdezo! Nem akkor kell ugralni, ismerkedni, probalkozni, keresgelni az “igazit”, amikor Ödönke ott figyel mar az exnél. Elobb kell gondolkozni, utana csinalni barmit is ellenere, hogy a te kulturkorodben divat ugy cserelni a noket, mint a zoknit. Csak azt nem ertem, ilyen eletvitelhez minek gyerek? 🤔
júl. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/96 anonim ***** válasza:
79%
Ha nő lennék, nekem se kéne más pulyája (meg amúgy se), talán ezért!
júl. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/96 A kérdező kommentje:

Kedves alakuló femináci hadsereg! Rájöttem már, hogy nektek még csak nem is a gyerekekkel van itt bajotok, lehet, hogy azért, mert megéreztétek, hogy van közte bizony még egy kislány is, hogy ne csak mindig szegény "Ödönkét" bántsátok már folyamatosan, hanem azzal van a bajotok, hogy az a pénz, amit a gyerekekre költök, az már nem fog a jövendőbeli csajom zsebében landolni. Ez fáj nektek, de mocskosul, hogy nem az önző lényetek kezeli a kasszában lévő összes zsét.

Vannak a smucigok kedveskéim, meg vannak a zöld gondolkodású emberek, akik tudják, hogy amikor ti occón csavarogtok a világban, akkor valójában nem teljes árat fizettek ezekért, a Földünk klímájának a tönkretételéért ti nem fizetitek ki a teljes díjat. Nektek, főleg a gyerekteleneknek, semmit sem számít a jövő, csak a carpe diem. Kezd már formálódni, hogy mire írtam korábban az önzőségeteket?

(Mosógépezés?! Mintha a patakhoz járnátok még most is. Most vettem 300-ért mosógépet, amibe csak belepakolom a munkában bepiszkolódott ruháimat, adott esetben a gyerekek összekent ruháit, megnyomom az érintőkijelzőn a gombot és kész a mosás. Nem kopik ám le senkinek sem a körméről a festék attól, hogy ezt megcsinálja.)

Lehet vergődni tovább a "kamu" kérdésemtől, majd én meg szórom az x-eket.


A két és fél év alatt annyiszor látta az ex a gyerekünket, amit az egyik kezemen meg tudok számolni. Sajnos egyszer engedtem, hogy úgy legyen vele, hogy nem tudtam, hogy miről beszélgetnek. Nem lett sírás a vége, úgyhogy szerintem belefért. Én párkapcsolatot kerestem, keresek most is és nem a gyerekeinknek pótmamát. Van normális életük, miért kellene abba belepofátlankodni egy szereptévesztett akárkinek?


Jön a héten a 40°C, lehet repülni oda, ahol még ennél is melegebb van, hadd olvadjon még jobban zsír...

júl. 9. 05:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!