Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért lett ennyire igénytelen,...

Miért lett ennyire igénytelen, lusta és elhízott a magyarok többsége?

Figyelt kérdés

Mindenre kifogást keresnek, gyorséttermi és minősíthetetlen ételeket esznek, a mértéket még hírből se ismerik, még a wc-re is autóval mennek...stb.

Alig látni már vékony, sportos alkatú embert. Mi szépség van egy elhízott testben?



júl. 18. 18:41
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/139 anonim ***** válasza:
50%
Van egy ismerősöm, megmondta neki az orvos hogyha nem fogy le X évesen, rokkantság lesz a vége! B@szott rá, eljött a várva várt X év, bereccsent az egészsége, megvolt a műtét de ugyanúgy b@szik rá mert egy lusta hájas disznó! Nincs mit tenni!
júl. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/139 anonim ***** válasza:
40%

Tudod ezek a lusta dögök addig ignorálják a saját egészségügyi problémájukat amíg alulról nem szagolják az ibolyát, csak utána már késő észbe kapni!


Amíg pofázol nekik addig csak "ki vannak oktatva", "b@szogatva vannak" (szerintük), de az nem fér a csöppnyi zsíros agyukba hogy ez mind az ő érdekükben történik!

júl. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/139 anonim ***** válasza:
56%
Nagyképű és beképzelt vagy ennyi. Tőled is van szebb és jobb és ennek én nagyon örülök. 😊
júl. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/139 A kérdező kommentje:

#73

Hú, most azt hiszed, hogy valami nagyot és okosat mondtál? 🤣👏🤦

Mindenkitől van szebb és jobb, ezt én is tudom. Úgyhogy nem mondtál újat. 😉

júl. 19. 19:02
 75/139 anonim ***** válasza:
70%
#74 nem mondtam okosat csak kicsit elvagy szállva nem az a baj hogy támogatod az egészséges életmódot hanem az hogy nagyképű vagy. Amúgy meg ha látsz egy kövér embert miből gondolod nem éppen tesz ellene lehet hogy egy hete diétázik erre nem gondoltál még?
júl. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/139 A kérdező kommentje:

#75

Mikor évről évre nő az elhízottak és túlsúlyosak száma hazánkban, bocsi, ha nem az első gondolatom az, hogy ő már hozzáfogott diétázni. Majd, ha a statisztikai adatokban is megmutatkozik, hogy csökken az elhízottak száma, akkor majd bízni fogok abban, hogy akit látok már az egészséges életmód útjára lépett.

júl. 19. 20:42
 77/139 anonim ***** válasza:
0%
75-ös: nemrég jártam MO-on, az egy hét alatt rengeteg tényleg elhízottat láttam, ami azért furcsa számomra, mert itt, ahol élek, csak nagyon ritkán van valaki, aki valóban kövér. Akiket láttam, inkább azért tettek, hogy tartsák a súlyukat, mindenfelé - utcán vagy akárhol- ettek, nassoltak, még véletlen sem lehetett feltételezni róluk, hogy "éppen tesz ellene" vagy hogy "egy hete diétázik".
júl. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/139 anonim ***** válasza:
61%
#77 igen nem mindenki tesz ellene de viszont van aki igen csak két perc alatt nem lehet lefogyni. Nem lehet mindenkire rá fogni hogy egészségtelenül él. Hazánkban nagyon sok mindenkin van felesleges és írtam is egy magyar étrend nem éppen diétás.
júl. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/139 A kérdező kommentje:

#78

Elméletben, nagyon sok ember nyárra akarja hozni a legjobb formáját, ugye a strand és a rövid ruhák miatt. Hát, türelmesen várom majd a jövő nyarat, hogy jobb formába lássam majd az embereket, hisz erre a nyárra nem sikerült. És tényleg várom, hogy hazánk ne Európa egyik legelhízottabb országa legyen.

júl. 19. 21:21
 80/139 anonim ***** válasza:
100%
#79 Hidd el ezt szeretné mondjuk az orvosi társadalom is csak ez nem ilyen egyszerű. A fogyáshoz hatalmas akarat kell meg nem biztos hogy minden embernek van pénze mondjuk zöldségeket megvenni. Én pl ettem egy tonhalas zöldséges ételt ami kb 1000 forint volt és abból kellett volna még egy hogy jól lakjak belőle tudom hogy nem kifogás csak lehet nem tud mindenki minőségi ételt venni a mindennapokra.
júl. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!