Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért lett ennyire igénytelen,...

Miért lett ennyire igénytelen, lusta és elhízott a magyarok többsége?

Figyelt kérdés

Mindenre kifogást keresnek, gyorséttermi és minősíthetetlen ételeket esznek, a mértéket még hírből se ismerik, még a wc-re is autóval mennek...stb.

Alig látni már vékony, sportos alkatú embert. Mi szépség van egy elhízott testben?



júl. 18. 18:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/139 anonim ***** válasza:
46%
Nem tudom. Te se tudod rá a választ?
júl. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/139 anonim ***** válasza:
59%
Azért ilyenkor el kéne gondolkozni, hogy ez nem csak az embereken múlik, hanem az élelmiszeriparon is. Szinte minden termékben van már adalékanyag, ízfokozó, xantángumi stb, ami a hormonháztartást is felborítja és hízást eredményez. Beszéljünk akár a majonézről, vagy mondjuk a gyümölcsökről, zöldségekről amit érésgátlóval és egyéb "jótékony" vegyszerekkel kezelnek le.
júl. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/139 A kérdező kommentje:

#2

"Azért ilyenkor el kéne gondolkozni, hogy ez nem csak az embereken múlik, hanem az élelmiszeriparon is."

Miért hárítod át a felelősséget másra? Nem kötelező az ilyen hulladékokat megvenni, mint a majonéz és az adalékos dolgok.

Gyümölcsből érdemes a hazait venni.

Nem a gyümölcstől és a zöldségtől híznak meg ennyire az emberek..🤣👏🤦


Hallottál már olyan szóról, hogy mérték?


#1

A magyarázó szövegben már írtam pár dolgot.

júl. 18. 18:54
 4/139 anonim ***** válasza:
52%

2-es: "Azért ilyenkor el kéne gondolkozni, hogy ez nem csak az embereken múlik, hanem az élelmiszeriparon is."


Ez ÍGY nem igaz. Az élemiszeripar árul nyers zöldségeket, gyümölcsöket, húsokat, tejtermékeket, stb, ezekböl nagyon jól lehet mindenféle "adalékanyag, ízfokozó, xantángumi stb" nélkül ételeket készíteni. Csak a legtöbb ember lusta erre, ehelyett veszi a félkész szemetet - de ez föleg nem az élelmiszeripar hibája, ha nem vennék meg az emberek, nem lenne az üzletekben.

Mielött valaki beleköt, kis szervezéssel meg lehet oldani napi 8 órás munkaidö és gyerekek mellett is az otthon fözést, ha mindenböl egy-egy alkalommal dupla-háromszoros mennyiséget készítenek (ami gyakorlatilag nem több idö), és ezeket adagokban lefagyasztják, idöhiányos napokon 10 perc alatt ott a vegyszermentes étel.

júl. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/139 anonim ***** válasza:
94%
Azért mert "kényelmesebb" így az élet. Az emberek többsége nem nagyon rendelkezik önkrontrollal és szeretik kényeztetni magukat.
júl. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/139 anonim ***** válasza:
33%

Zöldségekben lévő adalékanyagoktól hízni😃😃😃😃 Hát ez jobb, mint a szüleim is kövérek, ilyen a genetikám, vastagok a csontjaim és társai kifogások.


Az élelmiszeripar senki torkán nem nyomja le a szart. Nálam speciel tonhalas, csicseriborsós, fetás, paradicsomos saláta a vacsora. Full laktató, finom, és nem leszek tőle 90 kiló. Utána nasizok némi puszedlit, de mértékkel lehet enni bármit.

Csak hát ahol a majonézes, virslis szendvics kólával és fagyival a vacsi napi szinten… hát…

júl. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/139 anonim ***** válasza:
53%
Semmi közöd hozzá! Magaddal foglalkozzál!
júl. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/139 anonim ***** válasza:
63%
Legörgettem a kapcsolódó kérdésekhez, és felmerült bennem, hogy tényleg nincs jobb dolga itt az embereknek, mint hogy mások teste miatt verjék magukat?
júl. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/139 anonim ***** válasza:
62%

Nyilván a kényelem mindennél fontosabb, meg a sok nasizás jólesik, meg a sportra nincs idő, energia meg hasonlók.

Pedig mennyivel pénztakarékosabb, ha az ember vékony, sportos! Nem költesz egy csomó felesleges kajára, nasira, sörre, plusz mivel nem egy pénzzabáló autóval jársz mindenhová, így edzett maradsz.

júl. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/139 A kérdező kommentje:

#9

Ma voltam strandon. A látvány borzalom. Lassan már, én, mint vékony, sportos ember leszek, de már most is, kisebbségben. Hol van az, mikor a nők hiúak voltak az alakjukra? Engem meg mindenki megbámul, mint a világ 8. csodája, hogy hú..vékony, sportos nő...bmeg..ő meg ki..hogy tud így kinézni valaki...?!

júl. 18. 19:31
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!