Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért lett ennyire igénytelen,...

Miért lett ennyire igénytelen, lusta és elhízott a magyarok többsége?

Figyelt kérdés

Mindenre kifogást keresnek, gyorséttermi és minősíthetetlen ételeket esznek, a mértéket még hírből se ismerik, még a wc-re is autóval mennek...stb.

Alig látni már vékony, sportos alkatú embert. Mi szépség van egy elhízott testben?



júl. 18. 18:41
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/139 anonim ***** válasza:
65%
Sok vót a sós-karamellás shake a Börger Királyban!
júl. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/139 anonim ***** válasza:
53%

Mindenki, aki nekem írt és nem ért egyet velem, legyen kedves nézze már meg a Monopoly dokumentumfilmet és jöjjön rá, hogy felvásárolták a világot az élelmiszeriparral egyetemben. Aztán tessék elgondolkozni, mit etetnek velünk. Tessék megnézni pár videót az eltörhetetlen, szivacs állagú műgyümölcsökről, amit a boltokban lehet venni, étkezési célra. Ha már jobban benne vagyunk a dolgok ismeretében, jöhet a felkavaró Adrenochrom dokufilm is, mi is van a gyorskajákban. Nagy tévedés, ha a random emberre fogjuk az elhízást, mert zabálnak. Nem kell ehhez zabálni. Ez egy iparág baszki, méghozzá az egyik legnagyobb és legtrükkösebb. Nincs már egészséges étel, minden szarral kezelik, ami hormonváltozást, elhízást és egyéb egészségügyi problémát okoz. A gyümölcsöket, zöldségeket is, jó reggelt. Sőt, lassan a Ételre halálra film zajlik a valóságban is.

#2

júl. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/139 anonim ***** válasza:
54%
A hagyományos magyar ételek azért nem éppen diétás ételek. De gondolom neked is csak az anyagcseréd gyors úgy könnyű jól ki nézni.
júl. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/139 anonim ***** válasza:
51%

Egyre több pvc-t eszünk - egyre kevesebb tápértékkel és egyre drágábban...

Mozoghatsz, amennyit akarsz, ha genetikád nem támogat semmilyen szinten!

-Egyébként sem azért jár - normális - ember a strandra, hogy másokat méregessen, kóstolgasson!...

júl. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/139 A kérdező kommentje:

#23

Nem gyors az anyagcserém, hanem normális. Csupán nem zabálok össze-vissza mindent szemetet, megnézem, hogy mit eszek, ismerem a mérték szót és szeretek mozogni.

Te le tudsz futni megállás nélkül 10 km-t? Én igen. Van otthon 10 kg-s súlyzód, amit legalább heti egyszer használsz is? Nekem van és használom is.


A te kommented tipikus, hárítós komment.


#22 és 24

Az vagy, amit megeszel. Nem kötelező a boltok polcairól levenni és megvenni az agyon feldolgozott árukat. Lehet venni kistermelőktől, aki teheti megterhelheti magának. Csak tudod a bibi ott van, hogy hiába van minden feltüntetve a csomagoláson, az emberek még arra is lusták, hogy azt elolvassák. Tehát, nem az élelmiszeripar hibája, hogy az emberek úgy néznek ki, ahogy, hanem ez 100%-ban az emberek hibája, felelőssége!

Az emberek többsége többet eszik, mint amennyire szüksége lenne és nem mozog hozzá semmit.

júl. 19. 05:39
 26/139 anonim ***** válasza:
45%
Egyetértek a kérdezővel, sokan ráfogják a hormonokra meg a genetikára. Az én csaladom televan lusta, mindenhez kenyeret faló, elhízott nővel, és sokáig én is az voltam a rossz szokás átvétele miatt. Mindig azt mondták én sose fogyhatok le, mert ilyen alkatot örököltem. Aztán változtattam, sportolok, keveset és egészségesen eszem, a család meg néz nagyokat, hogy akkor ez hogyan.
júl. 19. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/139 anonim ***** válasza:
74%
Egyébként hormonzavar mellett is lehet fogyni, csak a kalóriaszükséglet kevesebb pár százzal. Meg manapság léteznek pajzsmirigyre gyógyszerek. Remekül lehet velük fogyni.
júl. 19. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/139 anonim ***** válasza:
77%
#25 futni szeretek viszont súlyzózni nem szoktam mert nem szeretem azt a sportot. Én azt csinálok amit szeretek és nem azt hogy éppen mi a divat sport.
júl. 19. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/139 anonim ***** válasza:
100%
Nem elhízott, 50es nőként írom, hogy sok oka lehet. Depresszió, tanulatlanság (nem tudatos a saját testével, egészségével kapcsolatban), szegénység (minőségi éhezés), lustaság (mindegy, így is jó), rossz hagyományok, rossz gének, betegség. Nem tudhatod, kinél melyik. De amúgy miért zavar? Ne nézz oda!
júl. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/139 anonim ***** válasza:
77%
Szeretünk zabálni, de mozogni már kevésbé. Ennyi. Most jöttünk haza délről. Szembetűnő, hogy mennyivel kevesebb a kaják mennyisége, amit felszolgálnak. Ott annyit adnak, hogy épp jó legyen, ne az a telezabáld magad és kajakómásan fetrengsz. Egy útitársunk dupla adagot kért, aztán kerekedett a pincér szeme. Nálunk meg hagyománya van, hogy tele rakják a tányért, amennyi csak ráfér. Nem tudunk mértéket tartani.
júl. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!