Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért lett ennyire igénytelen,...

Miért lett ennyire igénytelen, lusta és elhízott a magyarok többsége?

Figyelt kérdés

Mindenre kifogást keresnek, gyorséttermi és minősíthetetlen ételeket esznek, a mértéket még hírből se ismerik, még a wc-re is autóval mennek...stb.

Alig látni már vékony, sportos alkatú embert. Mi szépség van egy elhízott testben?



júl. 18. 18:41
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/139 A kérdező kommentje:

#48

Google nem a barátod? Minden ott van. Rá kell keresni. Még szakemberek tanácsait is elolvashatod.


Na látod, ékes bizonyítéka vagy a lustaságnak. Elvárod, hogy én írjak pontokat, mert te lusta vagy a Google keresőbe beírni azt, hogy egészséges életmód, fogyás.

júl. 19. 12:11
 52/139 anonim ***** válasza:
51%

Nagyon ráérsz! Kötözködésre, oktalan hülyeségekre korlátlan energiád van!

-Gyanús is volt, hogy mitől tudsz xilofontestű lenni, - de meg van a megoldás! :D

júl. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/139 anonim ***** válasza:
61%

Genetika, genetika! Meg hormonok...🫣


Én is nehezen fogyok le, de extra munkával már többször lefogytam!


Nekem a minél kevesebb, minél természetesebb ételek fogyasztása vált be és a sok mozgás, mindezt következetesen amíg el nem értem a kívánt testsúlyt.


[link]

júl. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/139 anonim ***** válasza:
51 Pont ez az, a legtöbb elhízott mindent tud elméletben, hogy mit kellene, mit lehetne, mit ajánlanak stb. stb. stb. De mégis elhízott. Nevezhetjük akaratgyengének. Lehet, hogy ez egy számodra megvetendő tulajdonság, de attól még létezik. És akaraterőt nem osztogatnak a boltban. Azzal mit lehet kezdeni?
júl. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/139 A kérdező kommentje:

#54

El kell dönteni, hogy kinek mi a fontos és azért tenni kell napi szinten. Ha meg nem tesz érte, akkor meg az a cél nem is annyira fontos.


#52

Valami bajod van talán? Ha valamit akarsz az életben, azért tenni kell neked, saját magadnak napi szinten. Csak úgy az öledbe nem fog semmi hullni.

júl. 19. 12:29
 56/139 anonim ***** válasza:
100%
"Valamiért egy afrikai éhező sose elhízott. Ha nincs mit enni, nem lesz kalóriatöbblet, amitől hízol." Életed hasonlata. Láttál már afrikai vagy bármilyen éhezőt? Amellett, hogy csont és bőr, hatalmas pókhasa van, mert először az izmait veszíti el, főként a kevesebbet használt hasi zsírt. Kidomborodnsk a belső szervei. Baromi egészséges, mondhatom. Az megvan, hogy az egészséges fogyáshoz a szakemberek sem ajánlják az éhezést? Egyébként meg igen, sok függ az anyagcserétől. Egy lassabb anyagcserével kínszenvedés fogyni, az átlagnál nagyobb akaraterő kell hozzá, míg egy gyorsabb anyagcserével alkalmasint akkor sem tudsz hízni, ha akarsz. Harmadrészt pedig nem mindenki neked akár megfelelni a kinézetével, van, akia teltebb idomokat részesíti előnyben, akár magán, akár a párján. Ha nem akarod nézni, költözz egy lakatlan szigetre! Üdv,egy 53 éves, 162 cm/57 kg nő, aki másokkal szemben veled ellentétben elfogadó.
júl. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/139 anonim ***** válasza:
62%

Mint a Bad Szpenszer filmben:

"Meg akart ölni! - Nem adott enni!"...

Sok férfi ízlése alapján a nő 65-75 kg-nál kezdődik!

Volna szíved éheztetni a tenyerüket, te galád? :DDD

júl. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/139 A kérdező kommentje:

#56

1. Nem nekem kell megfelelni, én csupán feltettem egy kérdést, ami már évek óta tendencia ebben az országban. Ez miért baj?

2. "2035-re a magyar felnőtt lakosság 36 százaléka túlsúlyos lesz"

[link]

Egy évvel ezelőtti cikk. A szakemberek folyamatosan figyelmeztetik az embereket a túlsúly egészségkárosító hatásaira.

"Magyarország az EU második legelhízottabb tagállama"

[link]

Ez idei cikk.

3. Persze, függ az anyagcserétől is, viszont a magyarok nem arról híresek, hogy mértékkel ennének. Legyen jó tele az a tányér, még szedjünk is utána.. kit érdekel, hogy egy ember megeszik 5000 kalóriát egy étkezéskor...ááá.. hagyjuk.. De fogjuk rá az élelmiszeriparra, az anyagcserére, a genetikára, a levegőre, a vízre...stb.. mindenre csak magára az adott emberre ne. Ő nem hibás, ő csak elszenvedője a következményeknek... Na, ezért elhízott a legtöbb magyar, mert nem vállalja a felelősséget és a tettei után járó következményeket.

4. "Ha nem akarod nézni, költözz egy lakatlan szigetre!"

Érdekes, de ti szemellenzővel, vakon közlekedtek mindenhová? Lekötik a szemeiteket? Ha nem, akkor meg miért írtok ilyen hülyeséget? Nem direkt nézem őket, egyszerűen már csak szinte az ilyen alkatú emberek vannak többségben mindenhol a társadalmunkban. Ennyi. Ez a szürke valóság.

júl. 19. 14:04
 59/139 A kérdező kommentje:

#57

"Sok férfi ízlése alapján a nő 65-75 kg-nál kezdődik!"

És milyen magassághoz szeretnéd ezt a súlyt? Azért egy 150 centis nőnek a 65 kg már túlsúly kategória, egy 170 centisnek meg teljesen jó.

Szóval, mielőtt ilyen baromságokkal vagdalkozol, használd már az agyadat is, már ha van.

júl. 19. 14:05
 60/139 anonim ***** válasza:
83%

Esetleg abban is adhatnál útmutatást, hogy milyen legyen az ízlése egy férfinak, - este mettől meddig, milyen pózban foglalkozhat a feleségével és hol, hogyan érhet hozzá!

Nem kicsit vagy pofátlan kérdező!

Ha valakinek a nagy sonkák tetszenek egy nőn és az, hogy pofán tudja verni a nő a melleivel, ahhoz sincs semmi közöd, - már csak hogy visszakanyarodjunk az alapokhoz!

Túl sokat képzelsz magadról!

Foglalkozzál magaddal - és ünnepelj!

júl. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!