Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért lett ennyire igénytelen,...

Miért lett ennyire igénytelen, lusta és elhízott a magyarok többsége?

Figyelt kérdés

Mindenre kifogást keresnek, gyorséttermi és minősíthetetlen ételeket esznek, a mértéket még hírből se ismerik, még a wc-re is autóval mennek...stb.

Alig látni már vékony, sportos alkatú embert. Mi szépség van egy elhízott testben?



júl. 18. 18:41
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/139 anonim ***** válasza:
100%

1, Elődeinktől tanult szokás, hogy a szalonnás-csülkös pacal a menő kaja;

2, Tanult tehetetlenség;

3, Sokan nem gondolkodnak. Pl.: Tai-chi-t oktatott a manus, de azért cigizett;

4, Nincs kitartás a zemberekben;

5, Amilyen a vezetőnk...;

6, Imádják sokan a "Majd hónap elkezdem..." gondolkodást;

7, Van, aki elkezd önmagával foglalkozni, de be-be iktat egy-egy elhajlást, amiből a végén több lesz;

8, Stb.

júl. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/139 anonim ***** válasza:
60%

#10 Mondjuk ezt a bs hozzáállást sose értettem, mert akkor volt rajtam a legtöbb kiló amikor csóró egyetemista voltam. Egy zacskó tészta + valami olcsó feltét rá kibszott olcsó és sokáig kitart, míg ha egészségesen akarsz enni akkor a zöldség baromi drága, a gyümölcs baromi drága, a különböző egészséges összetevők baromi drágák, aztán jó, ha 1 étkezés kijön belőlük.

Meg lehet reggelizni, ebédelni, vacsorázni és "nassolni" abból a pénzből, amiből egy egészséges ebéd kijön.


(off de ebben a kategóriában az az érzése az embernek, mintha a válaszadók 90%a sose élt volna a saját lábán)

júl. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/139 anonim ***** válasza:
72%
#10 Volt itt egy szerenyetlen kiscsaj aki félt elmenni úszni a súlya miatt (természetesen jól le is hülyézték, mert "senkit se érdekel a súlyod, ne sajnáltassad már magad") remélem nem látja ezt a kommentedet..
júl. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/139 anonim ***** válasza:
69%

#12

Akkor maradjunk abban, hogy a genetika is belejátszik a dologba. Én ha nem eszek, nem hízok, ennyi.

Mellesleg pedig már 10 éve a saját lábamon élek, s azt is tudom milyen az, amikor hónap végén pár száz forint marad, mert a lakbér a szar fizetésed 70%-át elviszi!

júl. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/139 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem a zöldségek egyáltalán nem drágák. Nem tudom, ezt honnan veszitek. A gyümölcs meg igazából nem fontos, én nem szeretem őket, ritkán veszek banánt de ennyi, a gyümölcs nasi, felesleges, ha valaki szereti, az egye.
júl. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/139 anonim ***** válasza:
88%
Sok a kocsi, sok a kaja, kevés a mozgás.
júl. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/139 anonim ***** válasza:
61%
Kapcsold be a tv-t. Ez folyik rájuk napi 24 órában. A gyors, azonnali élvezet. Amiért évekig kell dolgozni, az gáz.
júl. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/139 anonim ***** válasza:
30%

Nekem nincs kocsim aztan megis kover vagyok.

Persze hogy semmi szepseg nincs egy elhizott testen, ki allitotta ezt?

Amugy idősebb nő vagy kerdező? Azert egy fiatal lanynal nem akkora szokatlan latvany, hogy vekony, meg fú vilag 8. csodaja vagyok🤦

júl. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/139 anonim ***** válasza:
100%
Sosem láthatsz bele, mit csinál éppen. Én 100 kg vagyok, elhízott. Az emberek, akik nem ismernek, egy dagadt nőt látnak. De azt nem tudják, hogy 130-ról indultam, és meg sem állok a végéig. Félúton vagyok, és ezt a magadfajta nem látja, hogy diétázok, sportolok, küzdök az evészavarommal. Nincs a homlokomra írva.
júl. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/139 A kérdező kommentje:

#18

Anyukám 149 centihez volt 42 kg. Szóval ő idősebb hölgy volt és vékony.

Én csak 33 éves vagyok, 159 centihez 46 kg.


"Azert egy fiatal lanynal nem akkora szokatlan latvany, hogy vekony," 🤣👏🤦

Bocs, jártál te mostanában utcán, vagy strandon? A fiatal, tizen, huszonéves csajok akkora darabok, hogy csak na.


Mindenkinek köszönöm az eddigi válaszokat.

júl. 18. 20:31
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!