Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért lett ennyire igénytelen,...

Miért lett ennyire igénytelen, lusta és elhízott a magyarok többsége?

Figyelt kérdés

Mindenre kifogást keresnek, gyorséttermi és minősíthetetlen ételeket esznek, a mértéket még hírből se ismerik, még a wc-re is autóval mennek...stb.

Alig látni már vékony, sportos alkatú embert. Mi szépség van egy elhízott testben?



júl. 18. 18:41
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/139 anonim ***** válasza:
100%

#59

Szerintem engedd el a témát, s menj ki a strandra ebben a melegben! Érezd jól magad a bőrödben, ne foglalkozz a sok elhízott honfitarsaddal, az ő bajuk, hogy olyanok, amilyenek!

Én is látom, hogy mi a helyzet, de minek idegesítsem magam fel ezen? Próbálom inkább élvezni az életet, s arra gondolni, hogy nekem nem lesznek egészségügyi nyavajáim 40+ eves koromra.

júl. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/139 A kérdező kommentje:

#60

Itt már nemcsak a külsőségekről és a szexuális fétisekről van itt szó, hanem az adott ember egészségéről is.

De hát nekem mindegy. Nem én fogok szívinfarktust kapni, nem az én ízületeim mondanak majd csődöt, nem én akarok meghalni, ha pár lépcsőfokot fel kell gyalogolnom...stb.

júl. 19. 14:17
 63/139 anonim ***** válasza:
64%

#60

Nem veszi észre. Nem fogja fel, hogy el van szállva magától. Buta mint a fene. De legalább szép. Vagy az sem.

júl. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/139 anonim ***** válasza:
12%

Az a bajod hogy nem találsz magadnak jó kinézetű, sportos, kívánatos embert? :)


Amúgy egyetértek!

júl. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/139 A kérdező kommentje:

#64

Van párom 11 éve, akinek úgyszintén fontos az egészséges mozgásban gazdag életmód.

júl. 19. 14:23
 66/139 anonim ***** válasza:
100%

Hiába van igazad, és jó, hogy te ne vagy elhízva, de attól még sok embernek nem megy a fogyás.


Nincs ereje. Tetszik, nem tetszik, nincs ereje, akarata, kitartása. És szeret enni, vagy kajafüggő vagy egyéb etkezési zavara van.


Tud mindent a fogyás elméletéről. Elhízott, mégsem tud fogyózni.

júl. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/139 anonim ***** válasza:
79%
Na! Éljetek boldogan - és hagyjátok békén a többi embert!
júl. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/139 anonim ***** válasza:
82%
Egy jó tanács! Szerintem nem a te problémád ha valakinek 220 kilósan felmondja a szíve a szolgálatot a 40 fokos melegben!
júl. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/139 anonim ***** válasza:
82%
Még egyszerűbben: mindenki úgy cseszi szét magát ahogy akarja!
júl. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/139 anonim ***** válasza:
65%

Kérdező, igazad van, nagyrészt. De nagyon unszimpatikus vagy, nagyon kellemetlen a stílusod. Nehéz lehet téged elviselni :(


Tudom, tudom, mit foglalkozok én a te stílusoddal, semmi közöm hozzá :)

(Ahogy lényegében neked sincs sok közöd más testsúlyához)

júl. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!