Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért lett ennyire igénytelen,...

Miért lett ennyire igénytelen, lusta és elhízott a magyarok többsége?

Figyelt kérdés

Mindenre kifogást keresnek, gyorséttermi és minősíthetetlen ételeket esznek, a mértéket még hírből se ismerik, még a wc-re is autóval mennek...stb.

Alig látni már vékony, sportos alkatú embert. Mi szépség van egy elhízott testben?



júl. 18. 18:41
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/139 anonim ***** válasza:
32%

A kérdezönek nagyon igaza van, nem MO-on élek, most voltam két hetet ott látogatóban és nagyon feltünt, mennyi kövér ember van az utcákon. üzletekben - nem kicsit túlsúlyos, hanem kifejezetten kövér, aki menni is alig bír.


Ami meg a zöldség-, kajaárakat illeti, ez idö alatt kettönknek a párommak 30 ezer Ft volt az összes kajaköltségünk (reggeli-ebéd-vacsora) úgy, hogy minden nap megföztem magunknak, szóval ez nem pénz kérdése, hanem csak kifogás, hogy emiatt nem lehet lefogyni/normál súlyt tartani.


Viszont amit sokan nem fognak fel, az üdítök, sör rengeteg kalóriát tartalmaz, aki megiszik fél litert ezekböl, az már önmagában 200-250 kcal fölösleges plusz.

júl. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/139 anonim ***** válasza:
72%
Ez a kérdés semmi másról nem szól minthogy a kérdező fényezhesse magát. Nem veszitek észre? A kérdésben nem, de utána az összes kommentjében csak arról beszél, hogy ő mennyivel jobb mint mások :D nagyon gáz
júl. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/139 anonim ***** válasza:
76%

"Engem meg mindenki megbámul, mint a világ 8. csodája


😂😂

Édesem, ne azért járj strandra, hogy mutogasd magad. Meg, hogy másokat, akik nem olyan tökéletesek mint te, azokat kibeszéld.... Inkább érezd jól magad.

júl. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/139 A kérdező kommentje:

#28

Mindenki azt sportol, amit akar, amit bír, amit szeret. A lényeg az, hogy mozogjon az illető. A súlyzós edzést meg csak formásítás miatt érdemes alkalmazni. Én mondjuk csak emiatt alkalmazom.


#29

Hova ne nézzek akkor? Leülök és bambulok ki a fejemből, de előttem csak kövérek vannak. Állok a boltban sorba, előttem kövérek, oldalt kövérek. És mivel előre nézek, ezért nem tudok nem az előttem lévőre nézni.


#32-33

Tudom, fájdalmas az igazság és belőletek is csak az irigység beszél.

33: imádok strandra járni, úszni, csupán szembetűnő, hogy évről-évre, mikor ilyenkor strandra megyek, egyre több az elhízott ember. Az, hogy valamit kijelentek, ami a valóság, az miért baj? Miért baj, ha megkérdeztem, hogy miért lett ennyire lusta és igénytelen a magyar társadalom? Érdekel, hogy abban mi a jó, ha valaki elhízott és mértéktelenül zabál össze-vissza mindent. Mi örömet lel benne. És a magyar társadalom nem azért ennyire elhízott, mert hormonproblémás lenne.

32: tavaly volt nálunk egy bojlerszerelő. Mi a 3. lakunk. Már a 2.-on hallottuk, hogy valaki liheg. Mire felért a 3.-ra azt hittük, hogy össze fog esni. Egy nagy darab férfi, akin legalább volt vagy 30-40 kg felesleg, hasa akkora, mint két görögdinnye, de jaj, mi miért vagyunk ilyen magasan. Ember, talán, ha lefogynál, akkor nem akarnál meghalni, ha egy kicsit lépcsőzni kéne. Most ugye, hogy itt a hőség, panaszkodnak, hogy jaj de meleg van. Talán, ha 20-30 kg-val könnyebbek lennének egyes emberek, akkor nem viselné meg őket annyira ez a hőség. Panaszkodni azt tudnak, de hogy változtassanak az életmódjukon, lefogyjanak...áá. az már luxus. Nem baj, az a pénz, amit megkeresnek, költhetik majd a későbbiekben orvosokra és gyógyszerekre, hisz mint tudjuk az elhízásnak rengeteg egészségkárosító hatása van. A plusz zsírtömeg meg hőt termel.

júl. 19. 08:37
 35/139 anonim ***** válasza:
75%

#34

Nem. Nem beszél belőlem semmilyen irigység. Ezt is csak te akarod, hogy irigykedjenek rád. :) senki sem irigykedik egy ilyen emberre mint te. Lehet hogy gyönyörűséges istenkirálynő vagy, nem tudjuk, de hogy a személyiséged rohad, az is biztos.

júl. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/139 A kérdező kommentje:

#35

Miért is? Ki is mondja ezt? Talán szerintem először nézzél magadba. Én nem csináltam semmi rosszat azzal, hogy megkérdeztem, hogy miért ennyire lusta és elhízottak a magyar emberek. Az, hogy mutattam egy ellenpéldát, hogy hogyan is lehet jobban kinézni, az megint miért baj?


Európa egyik legelhízottabb nemzete vagyunk. Ezt nem én találtam ki, hanem a szakemberek hívták fel erre az emberek figyelmét.

júl. 19. 09:03
 37/139 anonim ***** válasza:
67%
Ebben nem is tévedsz, csak nem értem te miért gondolod jobbnak és szebbnek magad mindenkinél. De mindegy is.
júl. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/139 anonim ***** válasza:
27%

Igazad van kérdező.

11-es meg nagyon jól leírta a válaszokat!!!

19-es, gratulálok. Mi a diétád lényege, mit sportolsz és hogyan küzdesz az evészavaroddal?

júl. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/139 anonim ***** válasza:
69%

Kedves #38, az alkatomhoz, aktivitásomhoz kiszámolt kalória szerint táplálkozok és mellette mozgok.

Tanulom a stresszkezelést, meditálok, tudatosan próbálom kiépíteni a kontrollt a testem felett. Próbálok rendszeresen, kb ugyanabban az időpontokban étkezni. Étkezési naplót vezetek, amiben az érzelmi evésemet próbálom kivesézni és pozitív gondolatokkal ösztönözni magam.

#19

júl. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/139 A kérdező kommentje:

#39

Sok erőt és kitartást kívánok Neked. Nagyon jó úton haladsz.


#37

Egy vékony, sportos alkatú ember mindig is szebb lesz egy olyan embertől, aki elhízott és szétfolyik rajta minden.

A szépség bár mindenkinél mást jelent, azonban még mindig az a szebb, aki ad külsőre magára és nem hízik el.

júl. 19. 09:57
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!