Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért lett ennyire igénytelen,...

Miért lett ennyire igénytelen, lusta és elhízott a magyarok többsége?

Figyelt kérdés

Mindenre kifogást keresnek, gyorséttermi és minősíthetetlen ételeket esznek, a mértéket még hírből se ismerik, még a wc-re is autóval mennek...stb.

Alig látni már vékony, sportos alkatú embert. Mi szépség van egy elhízott testben?



júl. 18. 18:41
 81/139 anonim ***** válasza:
31%
80-as: ha nem "ételt" veszel, hanem alapanyagokat és magadnak elkészíted, fele annyiba kerül Emellett a zöldséges ételekkel is jól lehet lakni, csak meg kell szokni a normális mennyiségeket, nem pedig a MO-on divatos "púpos tányérnyi" adagokon élni.
júl. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/139 anonim ***** válasza:
24%

"Amúgy meg ha látsz egy kövér embert miből gondolod nem éppen tesz ellene lehet hogy egy hete diétázik erre nem gondoltál még?"


Ja, jönnek ki a Mekiből a 18-20 éves dagadványok, lóg a csöcsük-belük, minden bizonnyal azt fogom gondolni hogy már most tesznek az egészségükért!


De szemmel láthatóan őket zavarja a legkevésbé ahogy kinéznek, talán még büszkék is rá!


A telefon meg ott van a kezükben, azt bámulják a tükör helyett!

júl. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/139 anonim ***** válasza:
18%
És vannak olyan buták az emberek hogy inkább elmennek gyomorszűkítő műtétre ahelyett hogy feleznék/negyedelnék az adagot, csak ugye ahhoz akaraterő kell (az meg nincs)!
júl. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/139 A kérdező kommentje:

#80

Chips-re van pénz meg kólára, de sárgarépára és salátára pl. nincs? Bocsi, de ezt a pénzes butaságot inkább hagyjuk, mert nagyon erőltetett.


A minőségi étkezés nem ott kezdődik, hogy megveszed az egyébként agyonárazott kész konzervételt, hanem, ahogy a 81-es válaszoló is írta, alapanyagokat veszel és abból csinálsz jó pár napra ételt magadnak, ami így töredékéből kijön.


A fogyás egyszerű, csak a legtöbb kövér ember NEM is akar lefogyni, mert neki jóvan az úgy.. kifogást keres mindenre. Pedig minden csak elhatározás kérdése lenne, utána pedig csak idő. De nekik nem céljuk a fogyás. Majd lesz, ha az orvos rákényszeríti őket, akkor pedig jön majd a sírás, hogy jaj de nehéz...igen, mert nem önszántából csinálja, hanem kényszerből. És amit kényszerből teszünk, azt mindig sokkal nehezebb teljesíteni.

júl. 20. 05:21
 85/139 anonim ***** válasza:
82%
És neked nem mindegy hogy ki akar meg ki nem akar fogyni? Vadidegen emberekkel miért foglalkozol? Én lefosom őket. Vagy van valakid aki kövér? Jaj bocs, buta kérdés, nálatok gondolom mindenki tökéletes.
júl. 20. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/139 A kérdező kommentje:

#86

Ja, bocs, csak feltettem érdeklődve egy kérdést. Ha ez téged bánt, akkor el lehet menni innen. Tudtommal ez egy kérdésfeltevő oldal,ahol azt kérdezhetek, amit akarok, ami érdekel.

Nem megváltani akarom a világot, csak érdekelt, hogy miért van évről évre egyre több igénytelenül elhízott ember hazánkban. Ennyi.

júl. 20. 06:41
 87/139 anonim ***** válasza:
75%
Igazából megválaszoltad a saját kérdésedet, talán nem valódi kérdés volt, csak ki akartad ventillálni a gyűlöletet, amit a kövér emberek iránt érzel. De az itteni vergődéseddel csak saját magad bosszantod. Ha ez neked jó... Tudod, valakinek nem szép a teste, van, akinek nem szép a lelke. Melyik a jobb? Ki-ki döntse el! És mielőtt kombinálnál, én egy vékony nő vagyok. A legjobb barátnőm viszont túlsúlyos, egy nagyon súlyos betegség miatt kapott gyógyszerektől hízott meg, gyakorlatilag kevesebbet eszik mint én, így sem tud fogyni, mellesleg engem nem is érdekel, hogy akar-e fogyni vagy sem, mert soha ennyire jólelkű és segítőkész emberrel nem találkoztam. Veled ellentétben nem az emberek külseje alapján ítélkezem. Sajnállak, amiért felszínes és intoleráns személyiség vagy, de ha neked ez jó, egészségedre.
júl. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/139 anonim ***** válasza:
77%

#87

Engem meg az érdekelne, miért van évről évre egyre több ilyen megkeseredett, rosszindulatú és mindemellett extrém módon egoista és frusztrált ember az országban, mint te?

júl. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/139 A kérdező kommentje:

#88-89

Szóval, ha valami előtt értetlenül állok és érdeklődve kiírok egy kérdést, akkor már ez egyenlő szerinted a gyűlöletettel? Gratulálok a logikádhoz88-as kommentelő. Biztos magadból indultál ki tudat alatt.


És ha még nem tudnád, a betegség miatti hízás és fogyás mindig külön kategóriát képvisel. Itt jelen esetben nem a beteg emberekről van szó, hanem az átmenetileg egészséges emberekről, akik mértéktelenül esznek össze -vissza mindent és nem mozognak hozzá semmit.


A rosszindulat 89-es, pedig nem itt kezdődik. Írtam is egy rossz szót egy kövér emberről? Ha szerinted igen, akkor kérlek idézd!

júl. 20. 08:32
 90/139 anonim ***** válasza:
47%
#84 elmennek mert mondjuk lehet nem tud valaki kettő kanál/villa kajával jól lakni. Vannak nagy étvágyú emberek én pl szererek enni.
júl. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!