Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért lett ennyire igénytelen,...

Miért lett ennyire igénytelen, lusta és elhízott a magyarok többsége?

Figyelt kérdés

Mindenre kifogást keresnek, gyorséttermi és minősíthetetlen ételeket esznek, a mértéket még hírből se ismerik, még a wc-re is autóval mennek...stb.

Alig látni már vékony, sportos alkatú embert. Mi szépség van egy elhízott testben?



júl. 18. 18:41
 121/139 anonim ***** válasza:
0%

"Ha nincs időd az egészségre, majd lesz időd a betegségre." (Tibeti mondás)


Ez K jó! 👍


Van egy másik:


"A bűnt gyűlölni kell, de a bűnöst szeretni!" (Szent Ágoston)


Átfordítva: A dagadtságot gyűlölni kell, de a dagadtat szeretni! 🙂

júl. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/139 anonim ***** válasza:
0%
#120 ja nyilván magammal beszélgetek (irónia!!!!)
júl. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/139 anonim ***** válasza:
0%
Lehet hogy nem kapcsoltam Rózsa úr! 📞🦻🏼📴 🤣🤣🤣
júl. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/139 anonim ***** válasza:
0%

Én írtam az iróniás kommentet és nem beszéltem saját magammal... Ááá imádom ezt az oldalt komolyan...nyilván a leg valószínűbb ha a kérdező nem ért valamit akkor ráfogja hogy biztos valaki saját magával beszélget 🤣


No de vissza térve a kérdéshez amiben viszont egyetértek a kérdezővel: Tényleg azt kéne itt pár válaszolónak felfognia hogy az hogy a túlsúlyt elítélik és kimondják hogy az rossz azzal nem azt mondom hogy nekem személyesen a Karcsival, Barbival, Ferivel, Enikővel van bajom így totál nevetséges ez miatt bárkinek is asszonykodnia (vagy emberkednie) Hát könyörgöm, ha azt mondom a cukorbetegség rossz azzal nem azt mondom hogy utálom a cukorbetegeket. Az elhízás egy betegség ha tetszik ha nem ez egy abszurdumoknak hogy ezen valaki hőzöng. És lehet ellene tenni, és nem kell mégiscsak sok pénz vagy idő se hozzá. Ez csak duma. Tényleg mindnehol egyre kövérebb emberek vannak ebben az országban és erről ti tehettek, nem a magyar konyha, nem a politikusok, nem a multik, hanem ti. Mindenki azt vesz vagy inkább NEM VESZ amit akar. Már azzal eredményt lehet elerni ha simán csak valaki a cukrot elhagyja (édességes, cukros üdítőitalok) és nem sörözik. Miért kell ilyen cinikusan reagálni mindenre? Miért nem lehet elhinni hogy valaki tényleg jót akar és nem azért beszél erről mert csesztetni akarja a másikat?

Ez egy fórum, nev nélkül lehet beszélni mindenről. Pont ez a jó benne. Nem megsértődni kell.

júl. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/139 anonim ***** válasza:
81%

No azért amikor undorító dagadt disznózunk meg tehenezünk valakit az nem arról szól h "jaj de én csak aggódom az egészséged miatt hihi :3"

Legyünk már őszinték h leszarod a vadidegen egészségét, téged a kinézete irritál mert undorítónak találod.

Szíved joga. De akkor száljunk már le itt a magas lóról pls. Nem attól fog senki megváltozni h leköpöd meg rúgsz rajta egyet.

júl. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/139 anonim ***** válasza:
51%
Álszent a kérdező.
júl. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/139 anonim ***** válasza:

"No azért amikor undorító dagadt disznózunk meg tehenezünk valakit az nem arról szól h "jaj de én csak aggódom az egészséged miatt hihi :3""


Én senkit nem disznóztam meg teheneztem le, én az elhízott emberekről beszéltem. Tényleg vannak akik aggódnak az egészségük miatt ha már ők nem képesek rá. Én főleg a gyerekek miatt aggódom és rossz nézni hogy ők tényleg kiszolgáltatottak ebből a szempontból mert esélyük sincs kivédeni a szüleik nemtörődömségét.


"Legyünk már őszinték h leszarod a vadidegen egészségét, téged a kinézete irritál mert undorítónak találod.


Szíved joga. De akkor száljunk már le itt a magas lóról pls. Nem attól fog senki megváltozni h leköpöd meg rúgsz rajta egyet."


Ez a te spekulatív önérzeted hogy ezt látod bele és áldozati pózba vágod magad. Szerintem az ilyen emberek valójában a leginkabb hátráltató tényezői annak hogy valami féle elhatározás valósuljon meg ezekben az emberekben és elkezdjenek tudatosan táplálkozni. Tudod nagy különbség van a kedves emberek és a jó emberek között. (Persze erre egy magas labdakent a magad fajta rávághatja hogy ez ilyen farizeus duma de hadd magyarázzam el neked. Te csak azt mondod amit hallani akarnak akit meg tényleg érdekel az meg az igazat.

júl. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/139 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy te nem így állsz hozzá 128. De ne tagadjuk el azt se, hogy igenis vannak olyan negatív emberek akik jól oda szúrnak h kifejezzék nem tetszésüket. Konkrétan ismerek olyan embert aki az utca másik oldaláról kiszúrja h fúj de undorító hogy néz ki. Ne tegyünk úgy h nincs ilyen :D

Lehet őszintének lenni, lehet mondani h valaki kövér (bár valószínűleg tudja) lehet mondani h egészségtelen (bár valószínűleg tudja) a stílus a nem mindegy. Azért voltak itt is fröcsögő válaszok szép számmal. Sokan szeretnek azzal takarózni h de hát én csak őszinte voltam. Lehet normálisan is őszintének lenni

Plusz nem kéne h számítson a súlyom abban h mennyire van igazam de egészséges tartományban van.

júl. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/139 anonim ***** válasza:
52%
#119 az vagy te egy nagy dagidög nem más csak is te. 🙂 Ha valaki le akar fogyni csak is saját maga miatt és ne ilyen dög miatt mint te.
júl. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/139 A kérdező kommentje:

#127

Miért vagyok álszent? Indokold, vagy ne beszélj a levegőbe!


#126

Én sehol nem írtam ezeket a jelzőket. Utána lehet nézni.

júl. 22. 19:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!