Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyiket érdemes...

Szerintetek melyiket érdemes választani a 3 közül? Iphone 4, Samsung Galaxy S vagy Samsung Galaxy Tab?

Figyelt kérdés
2011. jan. 30. 14:16
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/116 anonim ***** válasza:
omnia 7 -et egy taliga aprómajom tudásához lehet hasonlítani
2011. febr. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/116 anonim ***** válasza:
Hát annyira nem ismerem a HTC-t de a Samsungról tudom hogy a felsőkategóriás Windows alatt futó csodái nem is annyira csodák mert sokat alaplapi hibával adják el.
2011. febr. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/116 anonim ***** válasza:

Köztudott, hogy a WinMob7-es telefonok messze nincsenek rendben sem alkalmazások, sem kiforrtság terén. Viszont az alaplapokkal semmi probléma, ezt elolvashatod a Mobilarena-n is! Továbbá, mig a Samsung a legnagyobb beszállitó a processzorok, meghajtók, alaplapok...terén a mobiliparban, addig meghúznám magam, mert nem lehet tudni, hogy mi lapul a supernek hitt telefonban! Én példáúl ezen is meglepdődtem:

[link]


!!!

2011. febr. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/116 anonim ***** válasza:
Sok Samsung típushibás. A HTC ezzel szemben innovatív. Újitsáokkal rendelkező okostelefonokra szakosodott termék. [link]
2011. febr. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/116 anonim ***** válasza:
UNOM AZ ELFOGULT BURÁD! A SOK SAMSUNG TIPUSHIBÁS AZ AZ OLCSÓBBAK KATEGÓRIÁJÁBÓL VAN ÉS NEM A FELSŐ KATEGÓRIÁSOKBÓL. AKKOR FELTEHETŐDIK A KÉRDÉS, HOGY HOGY LEHETNE-E TIPUS HIBÁS HTC TELEFON, HA NEM IS GYÁRT OLCSÓT!!!??? A TELEFONOKAT A SAJÁT KATEGÓRIÁJUKHOZ VISZONYITSD!! De minek is vitatkozok veled?? Ha megjelenik a Galaxy S II, akkor már nem lesz min vitatkozni, mert az lesz a legjobb telefon!
2011. febr. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/116 anonim ***** válasza:
Te állat a Samsung galaxy s 2 nem lesz nagy durranás. Néztem kb 180 ért fog megjeleni és orbitálisan nagy dolog hogy Android 2.3 fog menni. A sony ericsson xperia arc is lepipálja majd pedig az sonye. 130 ér fog megjelenni sokkal barátságosabb kezelőfelülettel. és nem úgy néz ki mint a SG2 mint egy tégla. Meleseleg ha már jó telefon akkor HTC Inspire ami a nyárom fog kijönni na és az fogja majd lepipálni a Galxy s 2-ed te nagyon ász.vagy a Thunderbolt amik 4 g-s alternatívákkal is megjelennek. tehát ne gyere a sumsungal te elvetemült Samsungos. nem is értesz hozzá csak sorra teszed ki a linkeket . mér szerinted más nem tudja azokat megnézni???? mintha nagyon értenél hozzá. Jó teló a samsung de ennyire nem kell védeni egyes példányait.
2011. febr. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/116 anonim ***** válasza:
ÉS MÉG VALAMI EZ NEM ELFOGULTSÁG EZ A VALÓSÁG NEKEM VOLT SAMSUNGOM ÉS KARDINÁLIS KÜLÖNBSÉGEK VANNAK A S ÉS HTZ KÖZÖTT ÉS HTC-M IS VOLT PEDIG RÉGEBBI VOLT SOKKAL A HTC NA ENNYI. ÉN NEM VITATKOZOM EZ A TÉNYÁLLÁS. OSZT JÓNAPOT
2011. febr. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/116 anonim ***** válasza:
HTC everrr!
2011. febr. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/116 anonim ***** válasza:
Én nem értek hozzá?? Állitásod alapján, miszerint az arc jobb, mint a Galaxy S2, meg kell kérdeznem, hogy te tudod mit beszélsz itt össze vissza? Olvass már el egy specifikációt te gyökér!! Miért?? A Sony Ericsson Xperia arc-ban van kétmagos processzor? Nincs! Az arcban van 4.3-as SuperAMOLED Plus kijelző?? Nincs! Az arcban van 1 Gb RAM?? Nincs, csak 512! Az arc vesz fel 1080 p-s FullHD videókat?? Nem, csak 780p-s HD-t! Összességében is még sokat sorolhatnék! Az arc még meg sem jelent, de már rengeteg helyt elavult és késői kiadásnak mondják! Esetleg a Galaxy S-t ha utoléri, nemhogy a 2-est. Szóval látom te vagy az, aki nem tudsz semmit és nem is olvasol semmit! Bunkó vagy, mi a f.a.s.z.t keresel itt az elektronikában?? Én nem vagyok elfogult, csak leirtam a véleményem, mert látom neked van, csak erőssen elfogult és szánalmas. Éppen ezért, amit a továbbiakban irtál a htc-ről, csak nevetgéltem rajta, mert fele sem úgy van, ahogy azt te hiszed és állitod! Mélyre ástad magad azzal, hogy azt irtad, hogy az arc is lenyomja majd a Galaxy S2-t!! Röhelyes vagy! Én mindegyik gyártót elismerem, de vannak jóbb példányok és vannak rosszabb kiadások. De ettől függetlenül és nem vagyok egy kis elfogult suttyó, mint te, elég csak ránézni az irásodra.....BŰN SZÁNALMAS! Még plakátolni sem volnál jó a htc-nek, de te csak imádjad!! Hisz ez az élet! B.A.L.F.A.S.Z. Tanuld meg, hogy amihez nem értünk, abba ne kotyogjunk bele, mert a nagyobb halak elnyelnek! Ha érdekel szervizes vagyok, 31 éves, több egyetemmel a hátam mögött, többek között elektromérnöki, továbbá rengeteg cikket irok telefonokról portáloknak, de azért nem értek semmihez, ahogy mondod....
2011. febr. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/116 anonim ***** válasza:
De, vettem a fáradtságot, lementem a buta szintedre és elolvastam a htc-s hozzászólásodat is. Mit ne mondjak, csak jobban meggyőztél arról, hogy bunkó, olvasatlan, szájverő vagy, mi mögött intelligencia és tudás 0. A htc Inpisre az az amerika Desire HD-d te tahó, mivel a gyártók az amerikai piacra különböző névvel dobtak piacra telefonokat, más-más szolgáltatokhoz. Megfigyelhető ez a Samsung esetében is, példáúl a Galaxy S-et Epic 4G, Fascinate, Vibrant,...néven adták a T-Mobile-hoz, at-and-t-hez... Tehát a 4G már nem nagy sláger, mert már rég van különböző telefonokban is!! Továbbá az Inspire a 768 RAM-jával, 1 magos processzorával, Android 2.2-esével, HD videofelvételével mitől is lesz olyan nagy durranás?? Most megint a Galaxy S2 példáját kell felhoznom, mert még azt a szintet sem üti. Értesz te a nyál és f.a.s.z veréshez! Ahhoz, kis butus!
2011. febr. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!