Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyiket érdemes...

Szerintetek melyiket érdemes választani a 3 közül? Iphone 4, Samsung Galaxy S vagy Samsung Galaxy Tab?

Figyelt kérdés
2011. jan. 30. 14:16
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/116 anonim ***** válasza:
HTC HD2 és a HD7 vagy az EVO 4g a valaha eddig kiadott legjobb telefonok közé tartoznak. Nem csak szerintem hanem néhány gsm-s barátom szerint is. Lekörözi a Galaxy s-t és messze elhagyja az iphone-t ami tulajdonképpen semmit sem ér az árához képest.
2011. febr. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/116 anonim ***** válasza:
Hát én példáúl az OMNIA7-et sokkal jobbnak tartom a HD7-nél. A HD7 messze nincs benne a valaha kiadott legjobb telefonok között. Köztudott és tagadhatatlan, hogy a Windows Mobile 7 rendszerű telefonok közül a legjobb a Samsung OMNIA7. Úgyhogy szia, mert a htc fan club nem itt van! :P
2011. febr. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/116 anonim válasza:

Nekem Iphone 3GS -em van kb. 2 eve. A ket ev alatt a vilagon semmi de semmi bajom nem volt soha sem vele, (pedig nem vigyazok ra, le ejtettem mar kismillioszor is kemeny betonra is), de szoval teljesen meg vagyok vele elegedve. Ha Iphone-ban gondolkodsz, akkor inkabb ezt ajanlom neked, a 4-esrol en is sok panaszt hallottam mar, es nem is cserelnem le az enyemet 4 esre. jo lesz ez nekem meg egy jo par evig ;)

....ja, es az sem elhanyagolando szempont, hogy kb. 2-3 ev mulva is ha (netalan tan) megunnam es eladnam, ez a telefon meg ugyanugy fogja tartani az arat, ellenben a tobbi markaval szemben, az is tuti ;)

Ja, es meg annyi,..hogy nem vagyok Iphone berogzott fanatikus, egyszeruen engem tokeletesen kiszolgal, pedig higgyetek el nem vagyok egy igenytelen emberke.

Kinek a pap, kinek a papne,....errol folosleges is vitatkozni barkinek is, nem vagyunk egyformak, hozzataszem,...halistennek :)

2011. febr. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/116 anonim ***** válasza:
100%
Örömmel látom, hogy vannak normális iPhone tulajdonosok is, akik nem elfogultak és tiporják a földbe a többi márkát! Teljesen igazad van!
2011. febr. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/116 anonim válasza:
Galaxy S a legjobb azt vegyél. Ha tábla készüléket akarsz venni akkor inkább Ipadot vegyél és ne galaxi tabot. Az Ipad az egyetlen jó találmánya az applenak. A többi gagyi beleértve az iphone 4-et is.
2011. febr. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/116 anonim ***** válasza:
Hallod csak úgy mondanám az utánam levőnek hogy Windows telefonok közül a HTC a legjobb az OMNIA 7 semmi kuka konténer érted. HTC 1000* gyorsabb mert jobb a procia is valamint stabil telefonok. A sumsungok úgy törnek mint a porcelán. HTC ezenfelül kifinomult technikáról tanuskodik nézz meg egy reális tesztet. Sz.tem a samsungok közül a wawe a legjobb. Lejobb helyezést érte el a galaxy s nél is nagyobbat. Ugyhogy csáá menny te a Samsung fan clubbhoz
2011. febr. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/116 anonim ***** válasza:

Azt sem tudod miről beszélsz, csak vered a nyálad a htc-vel. Nem vagyok semmilyen van, de rengeteg tesztben bebizonyitották, hogy az OMNIA7 a legjobb a Windows Mobile 7 alatt futó telefonok közül. Mindengyik telefonnak 1 Ghz-es a processzora, igy a HD7-nek, akkor, hogy érted, hogy gyorsabb, mert nagyobb a procija?? Úgy, hogy össze-vissza fecsegsz! A Windows Phone 7 telefonok ugyanolyan processzora és alkatrészekre épültek, éppen ezért mindenhol leirták és én is tapasztaltam, hogy sem funkció, sem futtatás gyorsaság, sem alkalmazások beli eltérések nincsenek, gyakorlatilag a használatuk ugyanolyan. Amiben különbség tehető azok a tárhelyek. De azért álltiják, és állitom, hogy vannak különbségek ezek a telefonok között is, mert nem mindegy, hogy milyen képernyő, milyen anyaghasználat és összeszerelési minőség van a telefonokon. Tagadhatatlan, hogy a legsezbb képernyőjű Windows Phone 7-es az az OMNIA7, a maga SuperAMOLED képernyőjével. Itt is néhány kép, csak, hogy lásd miben marad alúl az istenitett htc-d!


[link]

-Érdemes megnézni, hogy az igazi feket hol kezdődik!!! :P:P


[link]

-Érdemes megnézni, hogy a valósághű, szép szinek hol kezdődnek, mert, hogy nem a fakó képernyőjű htc-nél, az biztos! :P:P


[link]



Továbbá az OMNIA7-re senkinek egy rossz szava nem lehet, mert minőségi fémházat kapott és kifogástalan összeszerelési minőséget! Én is jobban szeretem a htc telefonokat, de most az egyszer le kellett ereszkedjek a szintedre és közöljem veled, hogy nem a htc a legjobb, itt a példa a Windows Mobile 7 operációs rendszernél!!!


http://www.youtube.com/watch?v=xouammlV_RM&feature=related


Ha szerinted nem jobb az OMNIA7, mint a htc-s Windows telefonok, akkor nálad az értelmiséggel baj van vagy nem értessz semmihez és egy olvasatlan buta vagy! Részemről a téma lezárva!

2011. febr. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/116 anonim válasza:
Hát ez az egész egy vicc, méghogy a samsung jobb mint az apple méghogy én vagyok gyökér, az a bajotok, hogy nincs rá pénzetek bár nekem sincs de ettől még nem hiszem azt, hogy ez a szar ami nekem van felér vele. Viccesek vagytok nagyon az biztos.
2011. febr. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/116 anonim válasza:

Iphone 3GS van haveromnak, az nem szarozik ám a wifivel

meg semmivel se, meg nem kalapáccsal kell ütni a kijelzőt hogy történjen valami.

Az iphone 4 lassúságáról meg annyit, hogy plázába meg volt rajta nyitva 30 alkalmazás aztán ment mellette a 3D játék, töltés nélkül indította egyből.

2011. febr. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/116 anonim válasza:
Úgy látom, hogy az apple is meg a htc is le van ugatva, hogy mert nem ért hozzá senki. Nem lehet, hogy az a 2-3 emberke szenved samsung fanságba pont??? Akik megmagyárázzák a többieknek, hogy nem értenek semmihez ha nem samsung!
2011. febr. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!