Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyiket érdemes...

Szerintetek melyiket érdemes választani a 3 közül? Iphone 4, Samsung Galaxy S vagy Samsung Galaxy Tab?

Figyelt kérdés
2011. jan. 30. 14:16
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/116 anonim válasza:
Most azért mert valakinek elromlik, arról nem esik szó, hogy a Samsungból sokkal több selejt van. Egy biztos, hogy az iphone a leggyorsabb, nem vagyok apple fan, viszont a samsung-ot nem tartom semmire. Meg az android se épp a legfényesebb oprendszer telefonra. Persze az ios se tökéletes de ne vicceljetek már, hogy versenyezhet azzal? :D vicces vicces
2011. febr. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/116 bp1985 ***** válasza:

"Most azért mert valakinek elromlik, arról nem esik szó, hogy a Samsungból sokkal több selejt van. Egy biztos, hogy az iphone a leggyorsabb, nem vagyok apple fan, viszont a samsung-ot nem tartom semmire. Meg az android se épp a legfényesebb oprendszer telefonra. Persze az ios se tökéletes de ne vicceljetek már, hogy versenyezhet azzal? :D vicces vicces"


Az IPhone a leggyorsabb. 1 évvel azelőtt már piacon volt az 1ghz-es cpu, jelenleg a 2 magosokat tesztelik. De a mai nap forgalomba lévő 1,5ghz-es szintet is majd az IPhone 6 fogja tudni. Mellélőttél ezzel.

Android pedig már rég jobb, mint az ios. Olvass utána. Hogy versenyezhet? Úgy, hogy sokkal gyorsabban feljődik, mint az ios. Így.

2011. febr. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/116 anonim ***** válasza:
Az már sok mindent elárul az intelligenci szintedről, hogy a Samsungot nem tartod semmire és az Android messze nincs az iOS környékén. Tud mit?? Ásd el magad, de jó mélyre, mert nem értessz te a nyálverésen kivül semmihez! Na húzás GYÖKÉR ÉS BUTA ÁLLAMPOLGÁR TÁRSAM!!
2011. febr. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/116 anonim ***** válasza:
Samsungból sok selejt van? Talán mert sokat eladnak az olcsó készülékeikből is! Én szervizes vagyok, de bátran állitom, ugyannyi iPhone4-el van dolgom, mint Galaxy S-el! (legtöbb esetben nem hiba miatt, hanem a leejtés által történt képernyő törés a probléma...ismerem minkettő készüléket kivül-belül, de a Galaxy S-ben ugyanolyan minőségű belső alkatrészek vannak, mint az iPhone4-ben) OMNIA7-et vagy Wave-t látni sem lehet, mert azok tényleg minőségi telefonok. Én szakértőként a Samsung felsőkategóriás készülékeit tartom annyira, mint az iPhone4-et, ha az Android miatt nem többre!!!
2011. febr. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/116 anonim ***** válasza:
59%
Ja és igen, az előttem szólóval együtt üzenem a semmihez nem értő Apple Fan-nak, hogy tapasztaljon és ne a nagy semmivel bölcsködjön!! Mert aki szerint a Samsung semmi gyártó, vagy az Androiddal probléma van, az nem érthet az ég adta fölfön semmihez, ami mobiltechnológia, max a csecsszópáshoz! :P:P
2011. febr. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/116 anonim válasza:
A galaxy tab szerintem egy nagy baromsag szerintem azzal telefonalni se tudsz... Nekem galaxy s van apanak iphone 4 mind a ketto utos cucc de en a galaxy s-t ajanlanam. (bocsanat h ekezet nelkul irtam az ipaddal nemlehet ekezetet.)
2011. febr. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/116 anonim válasza:
En vagyok az utolso iro meg azt kifelejtettem, hogy mi nagy apple partik vagyunk sok termek van toluk de az iphone nem valt be.. Az ipaddal teljes mertekben meg vagyunk elegedve es lehet h sokan azert irjak h applet vegyel mert nagy az ara es lehet h az a meno...
2011. febr. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/116 anonim válasza:
Szerintem ha már a 3 közül választasz akkor a galaxy s-t válaszd az egész jó kis masina!
2011. febr. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/116 anonim válasza:
Ja és nem tudom mit vannak oda annyira az Iphone-al,szerintem bármelyik új Samsung van olyan jó mint az! Ha nem jobb!Arról nem is beszélve hogy az Iphone hiába kerül 100ezerbe a kinézete olyan mint egy ócska 20ezer ft-os telónak.Lehet hogy ez hülyeség de én úgy vagyok vele ha már ennyipénzt kiadok vmire akkor ne csak tudásban legyen jó,hanem tetszen is!Ne nézzen ki úgy mint egy féltégla!
2011. febr. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/116 anonim válasza:
Samsung Galaxy S nekem is ilyen van egyszerűen szuper!
2011. febr. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!