Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyiket érdemes...

Szerintetek melyiket érdemes választani a 3 közül? Iphone 4, Samsung Galaxy S vagy Samsung Galaxy Tab?

Figyelt kérdés
2011. jan. 30. 14:16
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/116 anonim ***** válasza:
Igen értjük! És én egyet is értek azzal, amit irtál! :)
2011. jan. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/116 Petae86 válasza:

Miért csak két márkát veszel figyelembe ?

HTC vagy a Nexus One nem is játszik ? (Árban kb. iPhone 4 szint, tudásban meg fölötte)

2011. febr. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/116 anonim válasza:
89%

Mégis ezeket hogy lehet összehasonlítani? :D:D:D

Az Iphone messze üti a másik kettőt.


A kérdésed olyan mintha ezt kérdezné valaki: Szerintetek `Lamborghini Reventon` vagy `Suzuki Swift` vagy `Suzuki SX4`?

2011. febr. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/116 anonim ***** válasza:
Utolsó!!! Ez itt nem az Apple Fan Club!! Látszik nem értesz semmihez!! Egyáltalán nem jobb az Apple, sem minőségben, sem tudásban!! Csak azért mert jóval drágább, és egy alma van a hátán, attól ugyanolyan szar, mint a többi!!
2011. febr. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/116 anonim ***** válasza:
Apple drukkerekkel nem állok le vitatkozni, mert nem ereszkedem le a szinjükre. Azt szokás mondani, idiotákkal nincs miért vitatkozni, mert úgyis legyőznek a rutinjukkal. Csak annyit fűznék a témához, hogy nekem hiper szuper iPhone4-em van. Egyáltalán nem vagyok vele megelégedve, az árát közel sem éri meg, sem tudásban, sem minőségben. Egy éve van meg, azóta 2-szer is volt szervizbe: egyszer besárgult a képernyő és adtak egy másikat, utána pedig a vadonatúj 4-esem 2 hónap mulva ismét visszakerült az üzletbe, mert telefonálásnál mindig leesett a térerő, de közben az is kiderült, hogy a wi-fi ráolvadt az alaplara. A zenelejátszó akadozását, az alkalmazások nehéz telepitését meg sem emlitem! Ennyit a csúcs minőségről és a legjobbnak hitt telefonról. Nem beszélve arról, hogy rengeteg pénzünkbe kerültek az alkalmazások, csak azért, hogy azt a szintet üssem, amit az Androidos barátaim a tényleges pénzükért kaptak. Úgy, hogy azért tényleg ne szálljunk el a földről, mert az Apple csinálja. A tesómnak Galaxy S-e van és én iPhone tulajként elismerem, hogy kiváló telefon. Mint tudásban, mind összeszerelésben van olyan, mint az enyém. A tévhitekkel ellentétben egyáltalán nem recseg, az akku nem lötyög és műanyagból sem azért van, mert elfogyott a fém a Samsung gyárban, hanem a súlya miatt! Ezen az oldalon már megszokott, hogy az Apple fanok küzködnek az iPhone-okér, mert olyan az álom telefonjuk, amire soha nem futja nekik, azt sem tudják, hogy valójában milyen, csak ajánlgassák, mert azt hiszik, hogy az olyan jó és olyan szuper, hogy isteniteni kell. Nem, sok telefonom volt már, de én is azt mondom, mit az előttem szóló, hogy ugyanolyan átlagos, mint a többi telefon. Tele ugyannyi bakival, mint a többi, semmivel nem ér többet!! Én megbántam, hogy a fanok tanácsára hallgattom, ezután józan ésszel fogok telefont venni és nem a legjobban khitt készülék után menni!! Én az iPhone4-et semmivel nem ajánlom jobban, mint a Galaxy S-et, sőt képernyőben, oprendszerben és használhatóságban talán ma azt is választanám, egyáltalán nem olyan rossz, mint azt ahogy a degeneráltak beállitják, azoknak üzenem, hogy probálják ki és ne fecsegjék össze-vissza a marhaságot. A kérdésre válaszolva a Tab a legkiemelkedőbb a fent emlitettekből, és utána döntsd el te, de azt garantálom, hogy az Apple sem nagy durranás!! Csak a 12 éves ribancok mennek le hidba tőle, én óriásit csalodtam benne!! :)
2011. febr. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/116 anonim ***** válasza:
Végre valaki kiönötte a lelkét! Az én véleményem: iOS ide - alma a hátlapon oda, még Galaxy S-et is hamarabb vennék, mint iPhone4-et!!
2011. febr. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/116 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti hozzászóló, a válaszod fantasztikus, kár, hogy kicsit igénytelenebb formában megkaptuk az első oldalon, érdekes. Igen, sárga volt a kijelzője, és eldobálta a jelet, a legelső darabok között voltak ilyen szarok, látszik is, hogy 2 éves. Egyébként két éve meg sem jelent, de semmi gond(2010 jún. 7). Nem is kell az almások szintjére ereszkedni, sőt, nekem csak egy 3GS-em van másfél éve (bizony ám, akkor az már meg is jelent :)), és tudjuk nagyon jól iPhone használók, hogy közel sem tökéletes cucc, de próbálkoznak legalább. Az Apple egy érdekes cég, soha nem pakolt be előre hasznos dolgokat, de ezekre mondom, hogy már pótolják - próbálkoznak.

Szóval én is a Galaxy S-t ajánlom, hogyha lemondasz a négyes almáról.

2011. febr. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/116 anonim ***** válasza:
Nem 2 évet irtam, hanem 1-et!!! És igen, az 1 év is tulzás, de most nem akartam hónapokat számolgatni!! Amúgy a nagybátyám vette kint Amerikában, tehát a magyarországi megjelenés előtt kaptam meg, persze ki kellett fizessem!! :)
2011. febr. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/116 anonim ***** válasza:
Jah és igen, leirtam már az első oldalra is, igaz azt tényleg sietve szúrtam be ide! De ha kell annyiszor irom le, ahányszor egy Nokia 3310-essel futkározó Apple fan elkezdi isteniteni a 4-est és leszólni a többi kiváló és korrekt telefont!!
2011. febr. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/116 anonim ***** válasza:
Amit még elrontottam, hogy nem szervizbe volt vive, hanem biztositás volt a telefonon. Úgy adtak érte mást, csak már megszokásból szerviz jött! :)
2011. febr. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!