Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyiket érdemes...

Szerintetek melyiket érdemes választani a 3 közül? Iphone 4, Samsung Galaxy S vagy Samsung Galaxy Tab?

Figyelt kérdés
2011. jan. 30. 14:16
 81/116 anonim ***** válasza:
szerintem az lesz megvárom és hagyom a fenébe a htc-t. csak még nem tudom hogy hogy tudok megbarátkozni majd a méretekkel
2011. febr. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/116 anonim ***** válasza:
kössz
2011. febr. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/116 anonim ***** válasza:
te milyet fogsz venni ha veszel?
2011. febr. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/116 anonim ***** válasza:
Hát jelenleg htc Desire-m van, amivel összességében megvagyok elégedve, de vannak hiányosságai és a képernyője is hagy némi kivánnivalót maga után. De a telefon, hogy jó, az egyértelmű! Viszont nem fogom lecserélni Galaxy S-re, de ha megjön a Galaxy S2, akkor komolyan gondolkodóba esek és hogyha az elvárásaimnak megfelel, akkor lecserélem! Persze ez sokat fog függni a tesztek eredményétől és az ár-érték arányától, de én telefont évekre veszek! :)
2011. febr. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/116 anonim ***** válasza:
te hol dolgozo? gms boltba? csak azért mert azért is nem akartam régebbit venni mert azt mondták nekem hogy károsodik a aksika ha sokat tárolják. Ez igaz? akartam venni egy HTC HD2-őt és ugy adódott hogy kiábrándultam belőle meg az is hogy féélek ezért telefont venni. Ebbe mennyi a valóság?
2011. febr. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/116 anonim ***** válasza:
Székesfehérváron van egy magán GSM üzlete édesapámnak, amelynek sem a nevét, sem a cimét nem tüntetem fel a Jogi Nyilatkozat miatt! :) Többek között új telefonokat árulunk, de a javitást is komolyan vesszük, több szolgáltatónak is bedolgozunk! Annak, amit irtál a valóságtartalma lehetséges, hogy elég nagy. Nálunk is sok akkumlátorral előfordult, hogy amelyik sokáig használata volt és nem volt rendszeresen töltve, egy idő után veszitett a készenléti idejéből! Az új Lithium ionos akkukat nem kell kisütni, viszont szükségük van a rendszeres töltésre és meritésre! Pont, mint az autóknál, amennyire kiméljük a motort, annyira ártunk, mert a motornak is az kell hogy húzzák, erőltessék! Ettől függetlenül nem hinném, hogy az üzletben újan kapható telefonok régóta volnának raktáron, annyira, hogy az az akkumlátor róvására menjen! Saját tapasztalatból tudom, hogy mindenhol a mihamarabbi profitra vadászunk és nem tartsuk sokáig a telefonokat. Ha egy modell nem a legkeresettebb, akkor különböző akciókkal probáljuk kinyomni raktárról! :)
2011. febr. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/116 A kérdező kommentje:
Húú... gyakran nézegettem a válaszokat, és mindenkinek köszönöm az eddigi értelmes érveket! Természetesen továbbra is szívesen várom a hozzászólásokat.
2011. febr. 17. 22:11
 88/116 anonim ***** válasza:
iPhone 4. Szebb kijelző, minőségibb összerakás... Ha rászánnál 220 ezer ft-ot a Tab-re, akkor megéri az iPhone 4. És nem vagyok teljesen Apple-fan!
2011. febr. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/116 anonim válasza:
Samsungot soha többet! Borzalmas. Nem tudom, létezik-e olyan telefonjuk, ami hibátlanul működik. Az I-phone szerintem kicsit drága. Ha ajánlhatok, akkor a Sony Ericsson xperia x10-et nézegesd. Páromnak olyan van. Nagyon jó kis teló. :-)
2011. febr. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/116 anonim ***** válasza:
Utolsó! A Sony Ericsson X10 a Galaxy S közelében sincs, sem tudásban, sem felszereltségben és sem minőségben! A telefont nem a márka, hanem a modell alapján kell megitélni és a Galaxy S kiválóra sikerült! Nem tehet róla a Galaxy S, hogy a te olcsó, minőségtelen Samsung telefonod elromlott! Ez annyira unott és hozzá nem értést tanusitó szöveg, mikor jön valaki és azt osztja, hogy azért ne vedd meg a jelenlegi egyik legjobb telefont, mert nekem elromlott ebből a márkából a 100 forintos telefonom! Naivság és laikusság netovábbja!
2011. febr. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!