Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyiket érdemes...

Szerintetek melyiket érdemes választani a 3 közül? Iphone 4, Samsung Galaxy S vagy Samsung Galaxy Tab?

Figyelt kérdés
2011. jan. 30. 14:16
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 101/116 anonim ***** válasza:
a samsung nagyon gagyi termék főleg a monstani felsőkategóriások. ami most fog kijönni a a galaxy s2 az aztán végképp használhatatllan. A HTC is gagyi mert a nagyképernyővel annyit ér hogy naponta kell tölteni. az Iphone a legjobb én is most azt fogok venni a 4-et mer az a legtutibb teló + mindenkinek az van tehát akkor biztos jó
2011. márc. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/116 anonim ***** válasza:
csatlakozom az iphone egyszerüen veri a mac-vel az összes androidos kuka telefont. a nokia rossz a samsung még rosszabb a htc-n nem ismerem a s.e szemét a köbön. az apple fel fogja vásárolnia samsungot meg a nokiát meg a telenort. eztet biztos forrásból tudom
2011. márc. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/116 anonim ***** válasza:
Utolsó. Ne csinálj úgy, mintha 2 külön válaszoló volna, mert az utolsó 2-öt te irtad. Ezt biztos forrásból tudom, mégpedig onnan, hogy mindkét szöveg leri az elfogult Apple fanatizmusod, a nyomorék hozzá nem értésedet és az elvarázsoltságod. A Galaxy S2-re csak annyit, hogy az a jelenlegi legjobb telefon, az egyetlen telefon, amely teljesen lefogja verni az iPhone4-et. Továbbá, hogyha a Samsung, htc,...ennyire szar, akkor az Apple miért vásárolná fel?? Amúgy a Samsungot nehéz lesz, tekintve, hogy a világ legnagyobb bevételű elektronikai vállalata, jövedelme többszöröse az Apple-nek, nameg a világ egyik legbefolyásosabb és gazdagabb cége áll mögötte, a Samsung Group, mely nem kifejezetten az elektronikából él..Na de a kérdés, miért vásárolá fel az Apple ezt az általad sok szarnak hivott céget?? Bunkó, kretén, nyomorék vagy, még szánni sem tudlak! :D:D:D
2011. márc. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/116 anonim ***** válasza:
márpedig én akkor is iphone-t veszek még ha a fogam beletörk is és nem vagyok fanatikus . a galaxy s2 akkora mont egy busz nem jaó semmi re sem érted -ee???? te hát more én csak jobban vágom ezeket a dógokat mind te azn iphone a legjobb mi veszünk az egész csáládban
2011. márc. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/116 anonim ***** válasza:
azt ajánlom te is vegyél ha telefonvasarlas előtt alsz mert az a legjobb telefon nem humorizalok én-e csak a jaó szandék beszé' belőlem
2011. márc. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/116 anonim ***** válasza:

Te vágod a dolgokat?? Ne röhögtessél kis köcsög. Idézlek:


''...az iphone egyszerüen veri a mac-vel az összes androidos kuka telefont...''


Ezen állitásodnál mondhatni tisztázodott bennem, hogy halvány lila fogalmad nincs, hogy milyen oprendszer fut az iPhone4-en vagy, hogy mi is az a Mac. Ennyit a hatalmas tudásodról. Az iPhone4-en iOS van te igen birka, és a Mac, az a notebook kategóriája az Apple-nek, amin szintén iOS fut. Na ilyen bunkó tudatlanokra nincs szűkség, úgyhogy húzz el innen marha gyorsan!



És néhány érv, ami eszembe jut, hogy miért is jobb a Galaxy S2:


- kétmagos, 1 Ghz-es processzorral és 1 Gb RAM-al a jelenlegi legerősebb telefon.

- Android 2.3, amely tényleg kiforrttá vált, az elődök hibáit kiküszöbölték, a TouchWiz 4.0 (Samsung kezelőfelület) is különösen jóra sikerült, továbbá az egész Android felépitése barátságosabb, használhatobb, mint az iOS, főleg az alkalmazások nem a pénztársádat szűkitik minduntalan.

- 8 Megapixeles kamera, 1080 p-s FullHD videó felvételére képes, 2 Megapixeles előlapi kamera, amely a videóhivást elég magas fokon nyújtja.

- Az igéretek szerint a SuperAMOLED Plus képernyő nagyon jó lesz, minden eddigi hibát kijavitottak és optimalizáltak, tehát biztos az egyik legszebb képernyőjű telefon lesz.

- Méreteiben is jobb az iPhone4-nél, vékonyabb és könnyebb,

- A tárhelye sokkal nagyobb, ugyanis a 32 Gb még bővithetp MicroSD kártyával, de az iPhone4 nem!

- Támogatottsága és multimédiás funkció is is sokkal előrébb vannak.

- Ára az iPhone4 körül, vagy alatta lesz, de, mint látod kicsi ujjból veri el specifikációban.



Amúgy jársz te iskolába, vagy a hid alatt tanultál meg irni, és onnan fanolod az Apple-t?? Vesztek ti magatoknak észt, mert az kell nektek, az egész családnak, nem Apple. Na meg apádéknak jár két nagy pof, hogy ennyire kretén gyermeket nevelt! Sirok rajtad milyen b.a.l.f.a.s.z vagy!! xDxDxD

2011. márc. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/116 anonim ***** válasza:
Na én leirtam 8 komoly érvet, hogy miért is a Galaxy S2 a legjobb, most te is irj le legalább 5 érvet, amiben jobb az iPhone4 és akkor elmondom, hogy tényleg az a legjobb. De ne ilyen érvet, hogy jobb és kész, hanem tényleges adatokat. De honnan is tudnál ilyesmit, mikor szerinted mac van az iPhone-on!!?? xDxDxD
2011. márc. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/116 anonim ***** válasza:
Mac-en mióta fut iOS? És nem csak notebook, mert az iMac, Mac Pro, Mac Mini; egyik sem notebook… A Galaxy S2-t ne hasonlítsuk már össze, mivel az iPhone kint van 8 hónapja. Tehát ennélfogva nehéz olyan dolgot mondani a specifikációiról, amiben jobb. Kivétel a kijelző felbontása.
2011. márc. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/116 anonim ***** válasza:
galaxy s2 akkora mint egy tégla. na már most nem lesz könnyű a mindennapi életben használni mivel gondolj bele milyen nehézségek árán tucc majd legkisebb dolgokat is igénybe venni rajta ( nem az otthoni használatra gondolok.) az iphone legalább kicsi nem nagy cuuc a kamera mert inkább veszek egy jóminőségü KAMERÁT vagy FÉNYKÉPEZŐT és nem egy beépített marhaságot
2011. márc. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/116 anonim ***** válasza:
16:16 os válaszolónak üzenem nem tudom mire van úgy el magával. Jobban tenné ha nem köcsögözne mert ő sem ért hozzá. Úgy tesz mintha egy gsm boltba ülne egész nap és retardált gondolkodásával megpróbálná kitalálni a leginnovatívabb fejlesztéseket. Üzenem neki amit tud azt sem saját kézből tudja hanem naphosszat specifikációkat olvas. Egyrész a galaxy s 2 még meg sem jelent és sok minden még labilis nála. 4.5 inches kijelzőnek mondták erre kiderült hogy még sem az lesz aztán megint változtattak. Én voltam samsung konferencia bemutatón és a színfalak mögött is. Nem kétséges sokat tud de nem kell beállítani nagynak. Főleg azért sem mert a HTC sem ül magában hanem folyamatosan fejleszt bár az is hagy kivánni valót maga után. A s.e között sem vannak olyan profi telefonok de azért szerintem nagyot fognak aratni az xperia arccal (bár az sem jelent meg) No tehát minden ténynállás azt igazolja hogy nem kell elvetemült baromként védelmezni egy bizonyos telefont. az Iphone iOSon fut az igaz de azt is megmondhatom hogy nem kell teljesen elkülöníteni a mac-től . Hiszen végülis egy tőröl fakadt mindkettő csak az egyik számítógép operációs rendszerekre ''találták ki''. Nem kell az Iphonet sem isteníteni az is biztos. Sokak úgy vitték vissza vizsgálatra hozzám (mivel apples vagyok)hogy gond volt az alaplapjával. Törésteszteken is hagy maga után kívánni valót. No és még valami nem POF hanem POFON
2011. márc. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!