Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyiket érdemes...

Szerintetek melyiket érdemes választani a 3 közül? Iphone 4, Samsung Galaxy S vagy Samsung Galaxy Tab?

Figyelt kérdés
2011. jan. 30. 14:16
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/116 anonim ***** válasza:

Megvállnék iPhone4 16GB -om,fekete,t-mobiles...minden tartozékkal,jailbreakkelt(winterboard,cydia,installous progikkal stb...)Nem karcos,a középső home gomb recseg csak.

Csere érdekelne HD2-re(más nemnagyon jöhet szóba,mert ezen elfut az android,a wp7,és a wm6.5.5 is egyszerre.)

Esetleg eladnám 93.000ft-ért...Köszönöm

2011. febr. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/116 anonim ***** válasza:
sz.tem többet is kérhetsz érte főleg azért mert 16 gigás. Hd2 jó teló. én a helyedben a hd7 et veném
2011. febr. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/116 anonim ***** válasza:
Én a HD7 helyett meg az OMNIA7-et venném! De majd mindenki saját maga eldönti, hogy milyen telefon kell neki!
2011. febr. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/116 anonim ***** válasza:

Az holnap jön meg,de az iPhone-ra már van 3jelentkező,ugyhogy kérem ne írjatok rá!HD7 nem érdekel,mert

1.Holnap lesz oMnia7-em

2.Csipkebokor vessző

na jó csak vicc...HD7-esen csak phone7es fut,ami még gagyi,mint a régi IOS.Bluetooth adatátvitel nincs meg ilyenekre gondolok.Azért kell a HD2.

Többért nem nagyon tudom eladni itt dunaszerdahelyen,mert nagyon sokan adják ennyiért.

2011. febr. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/116 anonim ***** válasza:

...HD7-esen csak phone7es fut...


Az OMNIA7-esen mi fut?? :D

2011. febr. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/116 anonim ***** válasza:
én csak azért mondtam a hd7 et mert htc t akartál venni. gondoltam akkor ne hd 2 őt vegyél hanem hd 7 et az is nagyon jó. vagy vedd meg a mostani legjobb htc-t Desire HD-t. az omnia 7 az is windowsos.
2011. febr. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/116 anonim ***** válasza:
Én pár hónapja álltam hasonló dilemma előtt, csak én a Tabot kihagytam, mert szerintem az nem telefon, hanem tablet. Végül pár hetes kérdezősködé után a SGS mellett döntöttem. Nem bántam meg, kicsit lassú, pár játéknál picit fagy, de amugy senni gond nincs vele. Egyik üzletben megkérdeztem, hogy mi a különbség a kettő között, ott azt mondták nekem, hogy a iPhone csak annyival jobb, hogy sosem fagy le, itt már szinte biztos voltam benne, gogy a Galaxzt választom, mert volt egy iPod touchom, és még az is lefagyott. Mellesleg iPhone4es ismerősöm 1 hét használat után azt mondta, hogy szerinte a SGS jobb. Plusz ami nekem nagyon nem tetszik az iPhoneban, az az, hogy bluetoothon csak másik apple cuccra lehet étküldeni dolgokat. Hozzá tenném, hogy ezeket én úgy mondom, hogy a vásárlás előtti napon még meg voltam arról győződve, hogy nekem iPhone 4em lesz, csak mivel ennyien mondták, hogy nézzek meg más telefonokat is...
2011. febr. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/116 anonim ***** válasza:
Nem,nemlehet küldeni csak csak Headsetre használlható.
2011. febr. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/116 anonim ***** válasza:
kár hogy ilyen későn találtam rá a topicra mert igen csak hozzászólnék. galaxy sem van. mi a f... olyan jó benne öszintén? fényképezzetek vele egyet és rájöttök h a kamera az felér a régi sonym k750i 2 megapixeles kamjával és ez most frankón így van a másik hogy felteszel rá pár progit és a telefon full belassul az aksi nem nagyon bírja a strapát és még annyi h fogd már meg a kezedbe és szorítsd meg az oldalát és hallgasd h recseg a műanyag... ezeket leszámítva tetszik nagyon a telefon de nem tökéletes szóval ne istenítsétek még a vakú is kimaradt viszont ezeket A Hibákat az s2 kifogja pofozni és akkor jöhet akármilyen iphone az 1 giga ramnak és a 2 magos procinak az 1080p hd videó felvételére képes 8 megapixeles ledes vakús kamnak nem lesz ellenfele :)
2011. febr. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/116 anonim válasza:

A Samsung galaxy S kb annyit tudd mint az iphone 4 csak kb feleannyi

az iphone mégis jobb!!!

Az apple talált ki nagyon sok dolgot amit a többi telefon márka lemásol!!nincs EGY olyan telefon sem amibe minden benne van(olyan ami az iphoneba van)

DE a galaxy S is nagyon jó

95ezerért lehet már venni

a Tab szerintem túl nagy!

2011. febr. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!