Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyiket érdemes...

Szerintetek melyiket érdemes választani a 3 közül? Iphone 4, Samsung Galaxy S vagy Samsung Galaxy Tab?

Figyelt kérdés
2011. jan. 30. 14:16
 61/116 anonim ***** válasza:

''nem is értesz hozzá csak sorra teszed ki a linkeket . mér szerinted más nem tudja azokat megnézni????''


-vannak akkora nyomorékok, mint te, akik a neten nem tudnak keresni egy specifikációt és jönnek a hülyeségeikkel!!!

2011. febr. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/116 anonim ***** válasza:

Nem tudom ki a gyökér de több egyetemmel a hátad mögött ( ha tényleg ez a felállás) nem sokra vitted hogy egy kis putri gsm szerelő műhelyben dolgozol. 31 évesen???? Tudod mit te vagy a szánalmas a Samsungoddal . Én kész érveket hoztam . Te állat az Inspire és a Desire egyáltalán ne ugyanaz!!!!!

Különböző belsőmemória, különböző EMS ( már ha tudod mi az!!)A két fajta bluetooth hírből sem ismeri egymást. csak ennyi és ha ez nem elég és még mindig ezt magyarázod mint egy idegbeteg, (mert csak obszcén és vulgáris kifejezésekkel tudsz érvényesülni tehát gyenge vagy ) akkor ott van a Thunderbolt ami nagyon jó teló és nézd meg hogy hány csillagos a teszteken. Miért nem zárod már le a témát és fejeznéd be mert még egyszer hangsúlyozom nem értesz hozzá. Biztos neked is Iphonod van mint a többi nagymenőnek. Csak hirböl ismersz mindent. Könnyű adatokat felhozni ha egész nap teszteket olvasol. Nem csodálkozol hogy fogyatékos vagy. Az SE igenis nagyon jó teló. Nincs full hd videó?? Nézzél már meg egy bemutatót. Ajánlom neked magyar nyelven mert talán úgy megérted. És ez csak egy. Akarod hogy minden ellenvetésedet megcáfoljam. Leirhatom. Szerintem válts te témakört mongyuk hogyan nyugtassam le magam.

2011. febr. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/116 anonim ***** válasza:
Desire Hd ra gondoltam
2011. febr. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/116 anonim ***** válasza:

Látom felesleges irnom, mert az intelligenciád nem érti. Persze, hogy nem ugyanaz, mint a Desire HD, hanem a Desire HD-t helyettesitő telefon az Egyesült Államokban. Irtam, hogy különböző szolgáltatokhoz, különböző modellek kerülnek ott, a legtöbb felsőkategóriás 4G-vel. Tovább elég gyenge a felhozatala, szóval nem lesz semmivel kiemelkedőbb telefon, mint a Desire HD, de hát hogy is lenne, mikor hardverileg ugyanaz. Pont, mint a Galaxy S-ek esetében. Galaxy S-ként kezeljük őket, de más a nevük az US-ban a más szolgáltatóknál. Példáúl:


Captivate: at-and-t

Epic 4G: Sprint

Vibrant: T-Mobile

Fascinate: verizon

...tudásban, felszereltségben Galaxy S-ek és nem külsőre.

Igy képzeld el az Inspire 4G-t is, az a htc Desire HD az at-and-t szolgáltatónak gyártva. Kapisgálod?? Amúgy semmi nagy hajitás, sőt, tudásban és extrákban is a Galaxy S szintjén van, nem a Galaxy S II-nél. Jelenleg egy olyan telefon sincs bemutatva, ami rendelkezne azon paraméterekkel, mivel a Galaxy S II. Majd ha lesz, akkor azt fogom ajnározni! A beszédemre visszatérve, azt kaptad, amit te tanusitottál velem szemben, vannak akik csak igy értik meg más beszédét, ezért is irtam trágárul, hogy hátha felfogod!!!

2011. febr. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/116 anonim ***** válasza:
NINCS IGAZAD. EZ TELJES KÉPTELENSÉG. Egyébként jó helyen dolgozol?
2011. febr. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/116 anonim ***** válasza:
A HTC ne jó. okés mongyuk a galaxy s be beletehettek volna egy 8 megapixeles kamerát. lehet hogy azt vettem volna. Ha már annyira ismered repertoárt akkor tudnál ajánlani mini telefont felsőkategóriásba ami erlőrebeláthatólag meg fog jelenni és mongyuk androidom ?
2011. febr. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/116 anonim ***** válasza:
pl. xperia x10 mini de olyant ami még ne jelent meg és jó. olyan is számba jöhet mint pl a HTC Gratia de samsung is lehet
2011. febr. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/116 anonim ***** válasza:

''NINCS IGAZAD. EZ TELJES KÉPTELENSÉG. Egyébként jó helyen dolgozol?''


Szerinted miért ugyanazokkal a paraméterekkel rendelkezik, mind a Desire HD??-mert specifikációjuk egy az egyben ugyanaz! Szerinted miért majdnem ugyanúgy néznek ki?? Szerinted miért nem tud semmivel sem többet a másiknál?? Szerinted miért csak az at-and-t nél kapható az Infuse 4G?? Szerinted miért vannak mindkét telefonban ugyanazok az alkatrészek?? Szerinted miért nem jelent meg máshol az Infuse 4G, csak az at-and-t nél, ahol csak azzal a logoval megvásárolható!!??

2011. febr. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/116 anonim ***** válasza:

''pl. xperia x10 mini de olyant ami még ne jelent meg és jó. olyan is számba jöhet mint pl a HTC Gratia de samsung is lehet''


A Gratia messze nem a Mini kategória és már rég megjelent! Megkapod az USA-ban Aria néven!! Továbbá, hogy irjak olyanról, ami nem jelent meg. Én csak olyanokról tudok, amiket bemutattak hivatalosan is! :)

2011. febr. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/116 anonim ***** válasza:
mondom hogy örült vagy már rég azon vagyok hogy egy jó felsőkategóriás mini telefont találjak vagy samsungban vagy htc ben vagy SE ben de te csak a saját igazadat mondod. Ha annyira ász lennél már rég nem ezen rágódnál hanem azt néznéd meg azzal a mérhetetlen inteligenciáju fejeddel hogy milyen jó mini telefonok várhatóak a 2011 es éveben. nyugi ne vitázzál ezt a fórumot nem szabad arra pazarolni. itt értelmes válaszokat szoktak adni . tehát tudsz valamit mondani ezzel kapcsolatban vagy el veszed feleségül a hőn áhított samsungodat.
2011. febr. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!