Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyiket érdemes...

Szerintetek melyiket érdemes választani a 3 közül? Iphone 4, Samsung Galaxy S vagy Samsung Galaxy Tab?

Figyelt kérdés
2011. jan. 30. 14:16
 71/116 anonim ***** válasza:
nyugi vállogatsd meg a szavaidat
2011. febr. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/116 anonim ***** válasza:
a feladatod a válaszadás végtére is szervizes vagy a saját bevallásod szerint
2011. febr. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/116 anonim ***** válasza:

okés megértettem samsungoska . na én megyek mer már nagyon forr a szerver a feszültségedtöl. na csumi


a HTC jobb mint a samsung

2011. febr. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/116 anonim ***** válasza:
HTC ever
2011. febr. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/116 anonim ***** válasza:
Mondtam nem vagyok Samsung fan, csak manapság tudjék, hogy mit csinálnak, úgy, mint a htc-k vagy Sony-k, de nem úgy, mint a Nokia. Mini telefon, mit jelent ez nálad?? Mert, hogyha kicsi, akkor a Samsung-ban ne reménykedj, mert a legújabb Androidos telefonjai az alsó-közepes kategóriában a Galaxy Ace, Galaxy Fit, Galaxy Gio és Galaxy Mini. Ezek nem épp mini kategóriák, de közepes telefonoknak mondanám! Az LG-től is lesznek újdonságok, de azokat nem ajánlom jó szivvel, de utánuk nézhetsz! LG Optimus ME és LG Optimus Chat. A htc-től kisebb készülék talán a Salsa ha lesz. Viszont kihangsúlyoznám, hogy a mini épp az a kategória, amelybe a gyártók nem szivesen fektetnek pénzt, ugyanis sokan a kis képernyők miatt úgy érzik, hogy nem tudják kihasználni, az Android adta lehetőségeket! Valahogy én is igy érzek! Viszont egy Salsa-val vagy Galaxy Ace-el hamar meglehet barátkozni, nem túl nagyok, de méretük is kellőképpen nagy!
2011. febr. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/116 anonim ***** válasza:
oks kössz a tanácsokat.
2011. febr. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/116 anonim ***** válasza:
na ondj akkor egy olyan felsőkategórisá telót ami androidos viszonylag vékony nagy képernyője van és jó minőségü megbizható teló is jó felszereltségü. Az xperia arcot akkor nem ajánlod. Ja és nem kellenek ilyen óriástelefon mint a desire hd ami úgy tényleg jó és a közeljövőbe fog megjelenni olyat mondj
2011. febr. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/116 anonim ***** válasza:
Van egy ipod touchom azt zenehallgatásra használom. szeretnék egy kis tip top telefont ami jó adatokkkal rendelkezik . tőlem lehet akkor nagy képernyős is de KIZÁRÓLAG akkor ha nem vastag. mert az nagyon nagy legyen benne legalább 8 mpixeles kamera androidos legyen és jó képminőség jó videóminőség . gyors és megbizható. na ilyet mondj
2011. febr. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/116 anonim ***** válasza:

Nem erről van szó! Az arc-ot ajánlom, mert jó készülék lesz, az biztos, viszont mi a legjobbról vitatkoztunk! Az még hozzá tartozik a dologhoz, hogy az arc a maga 4.2 inches képernyőjével a Desire HD és a Galaxy S2 méretében lesz, az biztos! Én is kicsit nagyoknak érzem ezeket a telefonokat, viszont tagadhatatlanul az Androidosak felsőkategóriásai! De hamarosan jön az LG Optimus 2x,a mely talán elfogadható minőségű lesz, az arc is kiváló lesz, viszont oly nagy, amilyen az elvárásodnak nem kell! Ily modon a Galaxy S2-t és Desire HD-t nem is emlitem, viszont a htc-től jön a a Wildfire2, amely elég mini lesz, a Desire S, amely nem ad sokkal többet, mint a Desire...Kissé nehéz helyzetbe hoztál, mert a képernyők nagyságával általában egyenesen arányosak a felszereltségek is, ezért is nehéz közepes képernyőjű, de nagy felszereltségű telefont mondani. Tehát példáúl a Galaxy Ace kisebb képernyőjű, mint a Galaxy S, de felszereltségben is gyengébb valamivel. Viszont tudásban ott van. Viszont a Desire vásárolást is támogatom mai napig, de meg lehet várni a Saga-t is! A következők között informálodj:


Lg Optimus 2x

Samsung Galaxy S, Galaxy S2, Galaxy Ace

Sony Ericsson Xperia arc, Xperia neo

htc Desire, Saga, Wildfire2

2011. febr. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/116 anonim ***** válasza:
Ha 8 megapixel akkor a Galaxy S, Galaxy Ace, Desire és társai úsztak. Akkor nem mondhatok mást, mind várd meg a Galaxy S2-t, amely a jelenlegi legvékonyabb Androidos telefon a maga 8,49 mm-jével, utána pedig arc, 8.7 mm-el! Ezek garantáltan akadásmentesek lesznek, az Android teljesen új verzióival, és nagyon vékonyan!
2011. febr. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!