Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyiket érdemes...

Szerintetek melyiket érdemes választani a 3 közül? Iphone 4, Samsung Galaxy S vagy Samsung Galaxy Tab?

Figyelt kérdés
2011. jan. 30. 14:16
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/116 anonim ***** válasza:
Mire használnád?? Sztem egy Galaxy S megteszi azt, amire használni lehet manapság az Android funkcióit, azonkivűl rendkivül korrekt telefon! De ha fontos neked az e-book, a nagyképernyős internetezés, tehát ha egy kicsi netbook helyett szeretnél ilyen készüléket vásárolni, akkor Galaxy Tab. iPhone4-et nem támogatom semmilyen formában!
2011. jan. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/116 anonim ***** válasza:
Jaja az iPhonenak nincs sok értelme sokan csak azért veszik mert Apple márka! nekem androidos telóm van és nagyon bejön! DE a galaxy S-et ne aztmondják nem jó! így én a galaxy tabot venném nagyon jó kis cucc!
2011. jan. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/116 anonim ***** válasza:
Mi nem jó a Galaxy S-ben?? Én szervizes vagyok, de olyant telefont nem is nagyon látok. Csak akkor, mikor visszahozzák betört képernyővel, mert leejtették. Több ezret adtunk el csak a mi kirendeltségünknél és 1 negativ visszajelzést nem hallottunk róla. Sokan beszélnek ezt, sokan beszélnek azt, csak az a baj nem értünk semmihez és terjesszük egymás hülyeségét. Attól, mert műanyag a háza, kiválóbb az összeszerelése a htc-nál és ezt komolyan mondom. Csak meg lehet figyelni, hogy mennyi a képernyő és a ház közötti rés a Galaxy S-nél a Desire-nél. Megmondom, a Galaxy S-nél jopár mikromilliméterrel kisebb. Tényleg nincs probléma a Galaxy S-el és azt is válltig állitom, hogy a belső alkatrészei is csak a minőségi beszállitoktól való!
2011. jan. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/116 anonim ***** válasza:
Am elfelejtettem, hogy a műanyag ház a súly miatt van, amivel tényleg nagy kampányfogást csináltak. Nem azért, mert elfogyott a vas a Samsung gyárból... De attól még nagyon is jó készülék, mert nem közönséges műanyag van benne, hanem üvegszállal erősitett, strapabiró és karcálló!
2011. jan. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/116 anonim ***** válasza:
Értem, mondom én ezt hallottam meg olvastam de nem biztos! Ez az én telefonommal is így van hogy nem árúlják sok helyen mert tartanak tőle meg ilyenek de akik megvették és használják azok nem mondanak róla rosszat, és nekem is bejön!DE ha ezekközűl vennék akkor a TAB-ot venném mert jó kis cuccos!
2011. jan. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/116 anonim ***** válasza:
92%
Csakis iPhone 4! Azért ne hasonlítgassuk már össze a Samsungot az Apple-el!
2011. jan. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/116 anonim ***** válasza:
Miért? Nekem IPhone4-em van. Messze nem olyan minőségi cucc, mint azt ahogy felistenitettétek nekem, mikor gondolkodtam, hogy megvegyem-e és az árát ráadásul meg sem közeliti. 2-szer volt szervizben: egyszer a képernyő felül besárgult, és mikor elvittem megint a szervizbe, mert sokszor elszállt a térerő, akkor kiderült, hogy a wi-fi is rá van olvadva az alaplapra vagy mire.... és nem volt 100 Forint a szerelés. Úgy h ne legyünk elszállva az Apple-től sem, mert mint minőségben, mind tudásban nem jobb, mint a többi, csakhát drága és akkor a józan paraszt, mint én is azt hisszük, hogy ez a legjobb készülékgyártó. Úgyhogy szerintem is 2011-ben a Samsung is van olyan gyártó, mint az Apple. Sőt, mihelyt kijön a Galaxy S2, akkor rögtön adom is el a 4-esem!!! Nem kell hátast dobni a félbe harapott almától!! Mondom ezt én, mint tulajdonos. Igen, mai napig szeretem az Apple-t, de sztem más gyártók is vannak ilyen jók, amiért nem nagy profit mutatóval dolgoznak!!! A kérdésre a válaszom, hogy vagy a Tab vagy várd meg a Galaxy S2-t!!!
2011. jan. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/116 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Hát én sem tudok lehidalni az almától. Mai napig korrektebb és jobb gyártónak tartom még a Samsung-ot is!!
2011. jan. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/116 bp1985 ***** válasza:
58%
Azért, mert az Apple 2x-es áron adja a telefonjait, a tudásánál, attól nem lesz jó. A htc már 1 évvel előbb kiadott ugyanolyan telefont, mint az IPhone 4. EEnnyit erről. Amúgy galaxy s.
2011. jan. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/116 anonim ***** válasza:
59%

Nekem van egy Androidos telóm ami olyan 50 ezer de nem tudom pontosan!a havernak többnek is volt a kezembe az iPod 3 és 4

70 80 ezerért vették mig én sokkal ólcsobban az Androidos készülékem!És semmi különdbség csak annyi hogy az Alma és a játékok az app-ok ugyanolyanok ugyanugy használható mint egy androidos telón vegyük pl a Samsungot! ugyhogy nem éri meg az iPhone-t az csak .... drága és semmi értelme! Értitek mit akarok kihozni?!

2011. jan. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!