Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyiket érdemes...

Szerintetek melyiket érdemes választani a 3 közül? Iphone 4, Samsung Galaxy S vagy Samsung Galaxy Tab?

Figyelt kérdés
2011. jan. 30. 14:16
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/116 anonim ***** válasza:
64%
Nem lehet, hogy te nem dolgoztál még Galaxy S-en??? És igy nem tudod, hogy sokan miért tartjuk jobbnak az iPhone4-nél!! Nem lehet, hogy azt sem tudod mit tud a Galaxy S, csak vered a farkad az almára?? Nem lehet, hogy a te kis szürkeállományod nem képes felfogni, hogy ugyanazt a tudást és felhasználási élményt megveheted több tizezerrel olcsobban is?? Nem lehet, hogy te egy kis újonc birka vagy??
2011. febr. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/116 anonim válasza:

Minek kell ilyeneket írni? Az intelligencia szint azonos a samsungosoknál ez kiderült legalább. :D

Amúgy próbáltam őket, és nekem se kellene apple nem éri meg az árát ez tény, de az is tény, hogy megeszi reggelire a galaxy s-t...

2011. febr. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/116 anonim válasza:

Sztem egyiket sem főleg az iphonet nem. A HTC HD2 telefont ajánlom. www.gsmline.hu

1 ghz processzor stb... naon jó telefon és köszönhetően a procinak naon gyors is!

2011. febr. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/116 anonim ***** válasza:
Te Samsung Omnia 7 mániás öreg most asz hiszed nagyoot mondtál azzal hogy 4 inches kijelze van meg hogy nagyot jó képminőség. HTC ben is van jó képminőségü. Sokkal megbihatóbb mert nem olyan kis vagánykodó spicliknek tervezték mint pl te. Samsung igy samsung úgy . ÉS??? elismerem van néhány modell ami príma ketegóriás de mit érsz vele. Nézz meg egy HTC-t. Az ára is mutatja hogy nem kis pite. Elektronikában nagyon szinten van. Nagyon kevés gond van vele. Esetleg a kivitelezése nem annyira cizellált vagy kifinomult mint mongyuk a Galaxy s nek ami anno asszem 140000 ért úgy jelent meg hogy vaku sincs rajta. Komolyan már a Sony Ericsson is jobban megéri és jobb mint egy felsőkategóriás Samsung. Tisztelet a kivételnek mint pl a Samsung Wave. Na az egy komoly teló.
2011. febr. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/116 anonim ***** válasza:
ja a HTC fan tagnak igaza van tényleg nagyon ott vannak a HTC k
2011. febr. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/116 anonim ***** válasza:
Utolsó 2! Hiába csinálsz úgy, mintha 2 különálló vélemény volna 2 személytől, mert nem vagyok hülye és leri mindkét szövegről, hogy ugyanaz az elvetemült márka mániás nyomorék irta! A verekedés már ott álljon meg, hogy nem a márkák szerint osztályozzuk a telefonokat, hanem a modell adotságai alapján. Tehát én messze nem beszéltem a márkáról, csak igenis felhoztam egy példát arra, hogy van a htc-knél is jobb telefon, ott az OMNIA7 és HD7 esete. Nem vagyok egy márka iránt sem elfogult mint, te a gyökér képeddel, de ami jó azt el kell ismerni. És, hogy az OMNIA7 jobbra sikerült, mint a HD7 az biztos, de inkább azt ajánlom, hogy menj és próbáld ki, ne itt verd a nyálad az elképzeléseid alapján!
2011. febr. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/116 anonim ***** válasza:
oké én eldöntöttem sonim törésmentes telefont fogok venni
2011. febr. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/116 anonim ***** válasza:
HAJRÁ! xDxDxD
2011. febr. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/116 anonim ***** válasza:
Hát így végignézve ezt az eszmélyi harcot ami a márkák iránti hűség alapján folytatódik. Nekem mindenképpen az első hely a SonyE és HTC ezután Samsung és Nokia bár a Simbian nem annyira jó. A Sony olcsó annyira nem precíz de az áárához képest sok mindent belenyomnak pl. a felsőkategóriásokba pl Xperia Arc node a HTC már más tészta az egy megbízható üzleti telefon csak kicsit nagyok az új felsőkategóriás példányok. De nagyon jó telefon. A Samsung az is nagyrészt jó de kimeríti a harc ami az apple ellen folytatódik. Szoval ennyi
2011. febr. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/116 anonim ***** válasza:
Samsung ever
2011. febr. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!