Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hallottátok hogy jönnek a...

Hallottátok hogy jönnek a kötelező szűrések? Főleg a nőknek.. Cecike szankcionálni is akarja :D

Figyelt kérdés

jún. 21. 13:57
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/132 anonim ***** válasza:
100%
#48 de ha ez valami WHO rendeletnek való megfelelés akkor másik kormány is ezt fogja tenni...
jún. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/132 anonim ***** válasza:
100%

Valami facebook csoport állítólag azt jogászkodja hogy ez nem azt jelenti hogy januártól már így lesz.


"A szűrővizsgálatot elrendelő határozat – közegészségügyi vagy járványügyi okból – azonnal végrehajthatóvá nyilvánítható." - szóval hogy ez feltételes módban van, csak lehetőség az azonnal végrehajthatóvá nyilvánítás. Hozzáteszem, ha egy néninek mellrákja van, eszem nincs hogy tudnák bebizonyítani, hogy az közegészségügyileg vagy járványügyileg veszélyes bárkire is. Elkapja tőle a szomszéd asszony?


Esetleg valami halálos vírus járvány esetén tudok elképzelni tesztelésre kényszerítést. Mint láttuk a covid idején egy videóban, hogy Kínában szöges láncot dobtak az autó elé, ezért a sofőr kénytelen volt megállni. Aztán a sofőrt kirángatták az autóból és hálót dobtak a fejére és cipelte 5-6 ember. Akkor még azt gondoltam, hogy Európában ilyen nem fordulhat elő.

jún. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/132 anonim ***** válasza:
100%

#50

Ez meg a másik. Nem örülnék, ha mondjuk frissen végzett szakorvos jelöltek az én beleimen tanulnák meg a tükrözést:(((

jún. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/132 anonim ***** válasza:
27%
Könyörgök, írd már le, hogy HOL írták, nem találok semmi ilyet, csak több éves hírekben.
jún. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/132 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező 50-es-nek szólt az 54-es hozzászólás.
jún. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/132 anonim ***** válasza:
88%
Nem fogok elmenni. Úgysem lehet betartatni.
jún. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/132 anonim ***** válasza:
82%
Ha pénzbüntetést osztanak, azt azért végre lehet hajtani, nem?
jún. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/132 anonim ***** válasza:
100%

57.

Felőlem. Akkor sem megyek el.

jún. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/132 anonim ***** válasza:
100%
Én is így állok hozzá, de kérdés, mekkora a büntetés maximuma? 30 000- 5 milliós számot írt valaki, biztos megéri? Pár százezret még nekem megér, de 5 milliónál már érdemes elgondolkodni jogi lépéseken vagy tb külföldre bejelentésében, nem?
jún. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/132 anonim ***** válasza:
24%
Hogyan lenne már 5 millió?
jún. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!