Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hallottátok hogy jönnek a...

Hallottátok hogy jönnek a kötelező szűrések? Főleg a nőknek.. Cecike szankcionálni is akarja :D

Figyelt kérdés

jún. 21. 13:57
 91/132 anonim ***** válasza:
59%

90.

Sosem nyernek hálisten. Egyébként sem értem mi bajotok a kártyahasználattal? Miért nem mindjárt sóval fizetünk, mint nagyon régen?

jún. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/132 anonim ***** válasza:
100%

Remélem, elindul valami…

[link]

jún. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/132 anonim ***** válasza:
100%
91# nincs baj a kártya használattal, addig amíg van készpénz is, azaz a kártya használat csak egy lehetőség.
jún. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/132 anonim ***** válasza:
100%
És aki kényszerbeteg, mondjuk viszolyog a közös használatú orvosi eszközöktől az mit csináljon? Mert hogy ilyen is van! Az orvosi higiéniáról ne beszéljünk! Mondjuk teljességgel viszolyog attól hogy olyat dugjanak fel neki amit másoknak is feldugtak! Mondjuk fél a kórházi fertőzéstől! Olyankor mi a teendő?
jún. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/132 anonim ***** válasza:
100%
94.: Igen, ez érdekes. Viszont még eszembe jut, hogy pl. vannak vaginizmusban szenvedő nők, akiket nem tud nőgyógyász megvizsgálni, mert még egy tampont se tudnak bedugni. Őket is meg fogják bírságolni? Valamint létezik MRKH szindróma, ami azt jelenti, hogy az illetőnek nincs méhszája, de sokszor még hüvelye se. Akinek meg eltávolították a melleit, hogy menjen mammográfiára? Ilyenkor orvosi igazolást kell majd benyújtani a hivatalos szerveknek, ezekről a sokszor kínos problémákról?
jún. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/132 anonim ***** válasza:
77%
Brca családi érintettségből kifolyólag én épp most tervezem csonkoltatni a melleimet, hogy ne tudjanak a mammográfiájukkal megölni. A másik lehetőségem, hogy hagyom magam bírságokkal fosztogatni. De az is lehet, hogy inkább a teljesen kézenfekvő országelhagyást fogom választani.
jún. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/132 anonim ***** válasza:
77%

94, 95: ezekre azt szokták mondani, hogy az előnyök meghaladják a hátrányokat, illetve a háziorvostól lehet esetleg ezekről szakvéleményt, felmentést kérni.


96: Kissé túlzó reakció lenne első körben, érdemesebb jogi lépést tenni, a bírság 30 000-ről indul, szerintem amíg 5 számjegyet nem éri el, érdemes a jogi utat megpróbálni, elég sima ügynek tűnik.

tegnapelőtt 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/132 anonim ***** válasza:
Ha nem fizetem be a pénzt, hogyan hajtják be rajtam?
tegnapelőtt 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/132 anonim ***** válasza:

98: Ahogy bármi mást; fizetési meghagyás, végrehajtó, NAV inkasszálás bankszámláról


De szerintem kár besz@rni, mert garantált a nyertes per a nem-járványügyi szűrővizsgálatok megtámadása esetén, a befizetett büntetés azután visszajár.

tegnapelőtt 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/132 anonim ***** válasza:
100%
Ráterhelik bankszámlára/ingatlanra gondolom, ahogy az adótartozást szokták.
tegnapelőtt 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!