Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hallottátok hogy jönnek a...

Hallottátok hogy jönnek a kötelező szűrések? Főleg a nőknek.. Cecike szankcionálni is akarja :D

Figyelt kérdés

jún. 21. 13:57
 121/139 anonim ***** válasza:
85%
120-as, hát pont ez az, ezt feszegettem én is az egyik nácinak valamelyik kérdésnél, hogy számszerűsítsen akkor, mert ezt bárki foshatja a szájával, én meg max nem hiszem el. Azóta is lapít meg kussol, pedig 500 publikációt igért, amivel ezt az állítást bizonyítani tudja :DDD
júl. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/139 anonim ***** válasza:
92%
Nálunk volt konkrétan családtag aki visszautasította a kemót, miért ő fizessen több tb-t?? Én sem kérném soha, miért kerülnék én többe a százszorszűrt, biopsziázott, műtött, kemózótt, sugarazott embereknél? Nekem max a műtét és ha már jön a vég a fájdalomcsillapítás kellene. Úgy gondolom mi kerülünk sokkal de sokkal kevesebbe és ez csak egy hazug retorika amivel uszítani akarnak ellenünk! Emlékezzünk csak nem is olyan rég az oltatlanok voltak a mostani szűretlenek, ők voltak a gyilkosok, meg akik majd terhelik az egészségügyet. Aztán látjuk kik terhelik az egészségügyet a mellékhatásaikkal. Ugyanez kezdődik megint? :(
júl. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/139 anonim ***** válasza:
83%
Igen, már be is dobta magát itt valamelyik kérdésnél egy "emlődiagnosztikai szakértő" röntgenasszisztens, aki büdösözte a betegeket, meg mindenfélének elhordta azokat, akiknél daganatot talált.
júl. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/139 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem a mi érdekünkben, sokkal inkább a leckéztetésünkre rendelkeztek így. Nem vagyok híve a tüntetéseknek, eddig egyikkel sem értek el srmmit, de ezt annyira aljas és emberi jpgokat nyíltan semmibe vevő, méltóságot sértő intézkedésnek tartom, hogy minden ellene irányuló mozgalmat támogatok. Leginkább bíróságon kellene megvédeni a legalapvetőbb, testünk feltti önrendelkezési jogunkat, mert az utcán ugrálás még nem vezetett sehova az eddigi tapasztalatok alapján. Parancsra szolgáltassam ki a testemet, hát nem szeretném, és nem bízom a kijelölt szűrő személyzetben sem. A következő lépés mi lesz? Laktanyába bevonulni, emberkísérletre felsorakozni? Nagyon túltolják a biciklit, de az a baj, hogy nincs kire szavazni és amíg ez így van / lesz, bármit megtehetnek.
júl. 2. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/139 anonim ***** válasza:
100%
Minden attól függ, mekkora lesz az ellenállás. Ha számottevő, akkor kénytelenek lesznek elállni az idióta és teljesen civilizálatlan ötletüktől. Szerintem egyébként pénzbehajtási célja is van az ötletnek, sőt leginkább az van, mert a sok adókedvezményt valahol kompenzálni kell. Csak persze mértéket nem ismerve irreális összegeket határoztak meg, 30.000 - 5.000.000, a felső határ nyilván a mindent notóriusan megtagadókra vonatkozik.
júl. 2. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/139 anonim ***** válasza:
93%
Akik elrendelték, túlesnek rendszeresen mindegyiken közkórházi körülmények között? Nem hinném, h Cecília asszony vagy a közjogi méltóságok és feleségeik az sztk-ban gyűjtenek szűrési tapasztalatokat. Mégis mit képzelnek, Ceaușescu megirigyelné, az ő idejében volt kötelező a munkahelyen a nőgyógyászati vizsgálat, abortusz "megelőzése" céljából.
júl. 2. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/139 anonim ***** válasza:
91%

124: Laktanyába vonulás? Nem lesz kötelező, de helyette lesz "polgári szolgálat" néven kényszermunka pár éven belül. Sok Európai ország (pl. most éppen szomszédunk, Horvátország) már bevezette, itt a 26-os választások után valószínű.


Ez a szűrővizsgálat sem lesz kötelező úgy, hogy elvisznek, csak az alternatíva, hogy lehúznak pénzzel.

júl. 2. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/139 anonim ***** válasza:
82%
Na most az hogy magasabb biztosítási összeg.... Oké legyen magasabb egy életbiztosításnál amit önkéntesen vállal valaki. De olyan nincs hogy kötelező TB-t valaki többet fizet bármilyen indokkal is. Én ezt kizárt dolognak tartom nyugati országnál is.
júl. 2. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/139 anonim ***** válasza:
78%

Egyelőre ez még mindenhol kizártnak tűnik, itt nálunk tesztelik.


Ez csak egy friss hír: [link]

júl. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/139 anonim ***** válasza:
71%
129# na ez az egyik ok amiért nem járkálok nőgyógyászhoz, főleg hogy nincs bajom!
júl. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!