Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hallottátok hogy jönnek a...

Hallottátok hogy jönnek a kötelező szűrések? Főleg a nőknek.. Cecike szankcionálni is akarja :D

Figyelt kérdés

jún. 21. 13:57
 101/139 anonim ***** válasza:
88%
Tehát az ország elhagyása mindenképpen túlreagálás szerintem, főleg ha van pár százezer forint tőkéd; de ha nincs, akkor szerintem jó ötlet megpróbálni bejelenteni a NEAK-nak, hogy külföldre költöztél, akkor megszüntetik a TB-t, és nem fognak behívni.
júl. 1. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/139 anonim ***** válasza:
100%
Eszem ágában sincs így élni.
júl. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/139 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sima ügy, hogy ha kijön a "behívó", meg kell támadni bíróságon, és győzni fogunk. Sajnálom azokat, akik emiatt érzik úgy, hogy el kell hagyniuk az országot, de természetesen megértem.
júl. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/139 anonim ***** válasza:
100%
Az állam perpill törvényesen fenyegeti a testi épségemet és az egzisztenciámat. Nekem nem kérdés, hogy mit kell erre lépni.
júl. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/139 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj vissza a nyugdíjkassza elkobzására. Ott is fenyegettek, hogy nem lesz nyugdíj. Lehetett tudni, hogy az ilyen fenyegetés jogellenes. Azok, akik beleálltak, győztek, és megtarthatták a vagyont. Itt is erről van szó; pont arra játszanak, hogy a többség majd úgyis elhiszi, hogy a fenyegetés valós.
júl. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/139 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kötelezősség mellett az is problémám, hogy nem bízok a fideszben. Valamiért kötelezi a szűrővizsgálatokat és az nem az egészségünk hanem valamilyen mocskos biznisz a háttérben és tudjuk hogy a szűrővizsgálatok is nagy biznisz, a mammográfia kifejezetten, aztán a kemoterápia és az oltások is mert pozitív méhnyakrák szűrés eredményére most is felajánlanak több hpv oltást is a nőknek rögtön kapásból. Olyan szinten bizalmam veszett ebben a kormányban, hogy nem tudok hinni az egészségügyben egy laboreredménynek innentől kezdve.
júl. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/139 anonim ***** válasza:
100%
Ez mind jogos, de a bíróságok még nagyjából függetlenek, és a nemzetközi bíróságokig is el lehet menni. A nem-fertőző, invazív szűrővizsgálatokat meg kell támadni bíróságon, nem bizalom kérdése a dolog. Onnantól, hogy bármelyik bíróság megítéli, az esetleges kiszabott bírságokat vissza kell fizetniük. Az meg, hogy erővel vinnének embereket, nem életszerű jelenleg.
júl. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/139 anonim ***** válasza:
100%
De az mégis csak nonszensz, hogy perelnem kell amiatt, hogy nem akarok parancsszóra pucsítani. Ez egy rémálom! 2024, Európa, Magyarország...
júl. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/139 anonim ***** válasza:
100%
Az a szerencse, hogy egyelőre még csak Magyarország. De Ausztia és Olaszország meg a COVID oltásokat szankcionálta volna nemrég büntetéssel, de végül arra sem került ténylegesen sor. Szlovákiában teszt nélkül utcára sem mehettél ki. Ezekhez képest Magyarország nem egy szigorú állam, és most sem kell beszarni, először mindig kemények, aztán visszavesznek.
júl. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/139 anonim ***** válasza:
0%
A válaszokat olvasva, elképesztő az, hogy milyen kicsi ebben az országban az emberek egészségkultúrája!
júl. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!