Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hallottátok hogy jönnek a...

Hallottátok hogy jönnek a kötelező szűrések? Főleg a nőknek.. Cecike szankcionálni is akarja :D

Figyelt kérdés

jún. 21. 13:57
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/132 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom, azok kapnak majd 5 milliós csekket, akik nem mennek el 10 évig se.
jún. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/132 anonim ***** válasza:
96%

51.

Miért nem mindjárt kötél? Nagyjából semmit sem büntetnek magánembernél 5 millióval, pláne nem olyasmit, hogy valahova nem ment el. Aki covidban fertőzöttként kiment szándékosan, az mit kapott? Na? Pedig az sokkal veszélyesebb volt, mint ez.

jún. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/132 anonim ***** válasza:
91%
Nehogy már nagyobb legyen a büntetése mint egy emberölésnek például!
jún. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/132 anonim ***** válasza:
100%
Még fertőző betegségnél sem lehet semmiféle beavatkozást kényszeríteni ép ésszel, maximum az izolációt tudom elképzelni ha valaki nem hajlandó az orrán át a torkáig ledugott pálcát elfogadni vagy igen, és pozitív lesz a megbízható(hahaha) PCR teszt eredményeképpen. De ennyi. A Fidesz meggondolja még ezt szerintem.
jún. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/132 anonim ***** válasza:
jún. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/132 anonim ***** válasza:
70%

65.

Én a jogszabályt már sokszor belinkeltem nekik, mégsem hisznek a szemüknek.


"2/A. § * (1) A népegészségügyi célú, célzott szűrővizsgálat az a népegészségügyi tevékenység, amely a lakosság meghatározott korcsoportjaira terjed ki és a személyes meghívás gyakorlatát alkalmazva szakmailag indokolt gyakorisággal történik.

(2) * Az (1) bekezdés szerinti népegészségügyi célú, célzott szűrővizsgálatokat e rendelet 3. számú melléklete tartalmazza."


Vagyis nem kötelező az, ami a 3.mellékletben van, hanem "személyes meghívás gyakorlata" van alkalmazva. Ahogy eddig. Névre szólóan küldenek egy meghívót, hogy jó lenne, ha mennél, de ennyi.

jún. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/132 anonim ***** válasza:
0%

65# pontosan!


Hogy aztán tudatlanságból vagy szándékos szarkeverésből dobták be, ezen el lehet gondolkodni.


Mondjuk én az utóbbira tippelek, próbálják a kormányt kikezdeni, amivel csak lehet.


De a lényeg kedves állampolgárok, NEM KÖTELEZŐ élnetek a szűrővizsgálatok lehetőségével! Senki nem fog megbüntetni emiatt, vagy kényszerrel előállítani!

jún. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/132 anonim ***** válasza:
100%

67-es: Reméljük a legjobbakat, de kérlek hidd el, hogy jogtárakban is látni véltem a kötelező szöveget, 13-a és kb 20-a között amit az utóbbi napoktól kezdve nem látok, ezt a megtisztított verziót láthatjuk linkelni. Ha az aljára görgetsz, ott vannak a kiegészítő rendelkezések: 1. citológia 2. mammográfia 3. végbél, azok még a törvény mellett voltak fent, a kötelezőséggel egyetemben.


Ezenkívül Müller Cecília is szankciókat említett szűrővizsgálatra el nem menőkkel szemben már decemberben, Magyar Nemzet a forrás, nem ellenzéki médium! [link]

jún. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/132 anonim ***** válasza:
70%
Akkor most tényleg sunyin megváltoztatták ezt a törvényt? Eddig kötelezős szövegezéssel volt látható, most megtörölték belőle?
jún. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/132 anonim ***** válasza:
67%

OK, rájöttem mi a pontos helyzet. Egy facebook postban tisztázzák, amit linkelni fogok a hozzászólásom alján. Tehát: nincs ilyen törvény, hogy kötelező szűrővizsgálat EGYELŐRE. 2025 január 1-től az egészségügyi miniszter (mondjuk az pont nincs is most, de részletkérdés) elrendelHETI a 18 év felettieknek a kötelező szűrővizsgálatokat. Azért az is épp elég baj szerintem.


[link]

jún. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!