Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hallottátok hogy jönnek a...

Hallottátok hogy jönnek a kötelező szűrések? Főleg a nőknek.. Cecike szankcionálni is akarja :D

Figyelt kérdés

jún. 21. 13:57
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/132 anonim ***** válasza:
69%

A WHO rendelet, amit nem mondanak be a híradóban, amit minden országgal próbálnak elfogadni és betartatni (jövőre már lehet hogy kész lesz) és akkor jöhet az újabb, komolyabb pandémia, persze ha a háború lecseng.


Lehet hogy ez az előszobája annak amit terveznek lenyomni a torkunkon, tesztelik hogy mennyire engedelmes a nép!


De mint tudjuk, ezt nem veszi be a magyarok gyomra, így hát próbálkoznak, szépen lassan főzik meg a békát!

jún. 26. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/132 anonim ***** válasza:
100%

31: Nyilván nem te szóltál, de az adózóna és más médiumok cikkeit ha elolvasod, és ha hiszel azoknak, akik láttuk a korai verziót, elhiheted. Ahogy a 40-es írja, ez volt a szövege.


38: Megnéztem a közlönyben, ott sem szerepel már! Esetleg nyomtatott verziója nincs?

jún. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/132 anonim ***** válasza:
76%
Hová lett a 31-es hozzászólás???
jún. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/132 anonim ***** válasza:
84%
Nekem volt itt egy hozzászólásom, amit később nem láttam, rendőrségi feéjelentésről írtam benne, ezt keresed?
jún. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/132 anonim ***** válasza:
100%
40.: Ez nekem se világos, hogy hatósági kényszert alkalmaznak-e, vagy megbírságolják az illetőt. Mindenesetre valóban sérti az önrendelkezési jogot, ha nem fertőző betegségről van szó.
jún. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/132 anonim ***** válasza:

43.

A 30-as után van.

jún. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/132 anonim ***** válasza:
92%

De akik azt írjátok, hogy kivették belőle, akkor hol van az új? Vagy hol található az, ami most akkor hatályos?


Tudom, nem jogforrás, de ezt ma találtam:

[link]


Ez meg még ugyanaz, hogy kényszeríteni fognak rá.

Akkor a média rémhírt terjeszt?

Hol lehetne megtalálni, hogy most mi van?

jún. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/132 anonim ***** válasza:
100%

47.: Szerintem ha ez igaz, akkor kényszerítés lesz. Túlzásnak tartom. Fertőző betegségeknél lehet csak ekkora szigort alkalmazni. Ezek szerint rendőrrel vezettetik elő az illetőt, vagy hogyan kell ezt elképzelni?

Lesz ennek egy előnye is: talán végre megbukik az Orbán-kormány, mert ez tényleg az önrendelkezést durván sérti. Talán végre leesik az embereknek, hogy a Fidesz lábbal tiporja az emberi jogokat.

Mondom ezt úgy, hogy én mindenkit biztatok a szűrővizsgálatokra, mert az nem árthat. Sok ráktípus valóban hamar kiszűrhető ezekkel.

jún. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/132 anonim ***** válasza:
94%
Nem árthat?? Ki mondja ezt?? Hányan élnek az országban brca mutációval és egyéb, mellrákra genetikailag hajlamosító génváltozattal?? Örökletes mellrákhajlamosak közt több daganatot okoz a mammográfiára szaladgálás, mint amennyit kiszűr! Kizárólag individuálisan mérlegelve alkalmazható a beteg és az orvosa közti, tájékozott beleegyezés után, de még ez sem igaz, mert egyáltalán a létjogosultsága is vitatott!! Számos országban szeretnék kivezetni a szűrések köréből a nem igazán kedvező kockázat/haszon aránya miatt!Vagyis azért, mert veszélyes, és mert nem mebízható, alul-és túldiagnosztizál! Vagyis felesleges beavatkozásokat generál, a valóban veszélyes elváltozást meg úgy hagyja, és megy haza a melldaganatos a negatív lelettel megnyugodva!
jún. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/132 A kérdező kommentje:
Most azt írták 30 ezertől 5millió Ft bírságig büntetik ha nem mész el oda ahová az időpontot adják. Nincs szabad orvosválasztás?
jún. 26. 14:52
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!